Ga naar inhoud

ICSI eigen cyclus


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Wat suf zeg Linda! Je hebt gelijk met die boze mail. Dit soort zaken moeten ze juist bij zo'n organisatie hartstikke zorgvuldig doen.

 

Klinkt goed bij Wilma, hopen op mooie bevruchtingen.

 

Minoes, jij houdt het lekker spannend.

 

Mon, aan het broeden geslagen? Hoe voel je je? De eerste week is altijd wel redelijk te doen toch?

  • Reacties 5,1k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Linda wat lullig zeg zo'n mail. De communicatie is echt slecht zeg. Super pijnlijk om zo'n mail te ontvangen. Ik snap heel goed dat je boos bent!

 

Jessica ik ben benieuwd wanneer jouw bevalling begint..zal vast niet lang meer duren.

 

Tinkerbell, de eerste deca zit erin! Spannend nu gaat het echt beginnen.

 

Hier alles wel okee. Ik heb nu twee hele dagen gewerkt en ik ben kapot. Voor je 's avonds rustig op de bank kunt zitten is het 8 uur. Dat is wel erg wennen.

Joël heeft vannacht wel uitzonderlijk lang geslapen. Gisteravond vanaf 8 uur tot vanmorgen half 7!

Morgenvroeg nog een paar uurtjes en dan lekker weekend. Maar eerst morgenmiddag met J naar het ziekenhuis.

Geplaatst

tinkerbell: het gaat nu ech van start dus..spannend had je dan eind deze maand de punctie ook al?

 

ansje: ja het zal zeker wennen zijn om de hele dag te werken en dan gaat het thuis ook gewoon door, je moest met j naar de oogarts toch?

 

minoes: wat lees ik allemaal weeen, hoofdje kunnen voelen..jeetje wat spannend allemaal, het zal vast niet lang meer duren en wat fijn dat het draaien ook gelukt is,

zal het misschien wel wat op gang hebben gebracht.

linda: wat een k*t bericht zeg elke keer weer wordt je weer met je neus op de feiten gedrukt....bah

 

wat mooi dat er bij wilma 9 eicellen zijn gevonden ben benieuwd hoe ze de narcose heeft ervaren.

 

hier alles rustig, heb maandag de pregnyl gezet en dat is het, meer hoeft ook niet, maar de eerste week is ook nooit zo erg.

voel me verder prima.

Geplaatst

We zijn met Joël bij de oogarts geweest maar hij zag niks verontrustends. Alles zag er goed uit. We waren er zelf ook wel gerust over want hij ziet gewoon goed en volgt ons ook.

We moeten voor alle zekerheid over 4 maanden nog even terugkomen zodat hij er nog een keertje naar kan kijken.

 

Mon bij mij verschilde het per poging of ik na een paar dagen al krampen had of niet. De keer dat ik zwanger was voelde het wel echt anders dan de krampen die ik normaal heb als ik ongesteld moet worden. Wat slopend weer he die onzekerheid. Zou het wel zou het niet? Ik duim voor je!

 

Liefs Ansje

Geplaatst

wat fijn dat het er bij j allemaal goed uitzag en niks om jullie ongerust over te maken dus...fijn zal toch net even een beter gevoel geven dan dat je er niet was geweest even een extra bevestiging.

 

ja allemaal weer onzekerheid, maar ja die vervelende pregnyl ook weer, maar best even heftige krampen, inderdaad is het wel of niet?? bah hoop dat het snel 18 juni is

Geplaatst

Goed bericht Ansje!

 

Spannend Mon. Jeetje, kan van alles zijn. Napijn van de punctie had ik tot zeker 5 a 6 dagen maar het kan net zo goed innesteling zijn ;-)))

Je voelt echt alles hè die wachtweken. Ik zal heel hard voor je duimen. Keep on breathing!

 

Minoes, is het bij jouw weer rustig?

Geplaatst

@Mon: die krampjes herken ik niet. Zowel van alle mislukte pogingen als beide keren dat ik zwanger was niet. Het is zo onzeker allemaal. Hadden we maar een glazen bol....

 

@Ansje: fijn dat er niks met J zijn oogjes aan de hand is. Wel prettig dat hij toch nog een keertje voor extra controle terug mag komen.

 

@minoes: hoe is het daar?

 

Heb ik al verteld dat ik shamphbala behandelingen krijg bij een kennis? Zij en haar moeder zitten een beetje in het paranormale wereldje. En ik ben beslist niet van het zweverig maar ik ben een keer met een groepje naar een paragnost geweest en die sprak mij zomaar aan en vertelde mij van alles over mezelf wat gewoon klopte. Ik heb er toen nachten van wakker gelegen. Deze kennis die nu shamphbala bij mij doet heeft ook 2 keer kaartje voor mij gelegt. Een keer na de laatste mislukte hyper poging en daar kwam heel vreemd hetzelfde uit als wat die paragnost ook tegen me zijn. En prompt werd ik dus toch zwanger. 3 Weken geleden heeft ze weer kaartje voor me gelegt en daar kwam uit dat ik bezig was met mijn leven opnieuw in te richten en dat was vervolgens als een kaartenhuis in een gestort. En dat klopt natuurlijk.

Nou ja door die behandelingen moet ik leren mezelf te ontspannen. Dat kan ik namelijk niet.Ik ben altijd gespannen en dat zou bij mij slaan op de vruchtbaarheid. Tijdens die behandelingen kan ik me goed ontspannen en er komen allemaal dingen in mijn hoofd voorbij. Vorige week flitste mijn hele leven voorbij. Vooral alles wat er op medisch gebied is gebeurd. Ik ben 2 keer kort na elkaar geopeerd en ook Julian heeft al vrij veel operaties achter de rug en is toen hij bijna 2 jaar was 2 keer opgenomen geweest. Dat was ook een rot tijd. En dat kwam ineens allemaal naar boven.

Gisteren was ik er weer en toen zag ik steeds een meisje. Een blond meisje met blauwe ogen. Ik zat steeds te denken wie dat meisje moest zijn. Ik dacht toen aan de dochter van Denny zijn neef. Als je Julian en haar naast elkaar zeg ( verschillen 5 mnd) dan is het net een tweeling. Toen de behandeling voorbij was zei de kennis:' dat ze een meisje zag.' Ok ...ik ook. En toen vroeg ze me: wat heb jij met de naam Esmee?...... Daar schrok ik van want als Julian een meisje was geweest hadden we haar Esmee genoemd en dat weet bijna niemand en zij zeker niet. Echt heel vaag hoor. Volgens haar was onze miskraam een meisje en heeft ze haar gevraagt of ze nog eens terug komt en dat was zo.

Nu ben ik wel zo nuchter dat ik me daar niet aan vast klamp maar ik vond het wel heel erg bijzonder.

Geplaatst

Hey dames

 

Mon spannend joh ik hoop het zo voor jullie

 

Ansje wat fijn dat alles goed is me J steld toch weer gerust

 

Linda wat een verhaal zou leuk zijn

Ja kan me heel goed voor stellen dat je leven even voorbij flitst het is ook niet niks hoop dat je het een pleke kan geven

 

Hier gaat op en neer heeft me snel indalen te maken en mijn lichaam is wel bezig kan nog even duren of niet haha

 

Liefs

Geplaatst

Hallo dames,

 

Ik kom ook even weer voorbij...nieuwsgierig hoe het met jullie gaat! Linda en Minoes en Ansje heb ik op facebook en die volg ik dan ook wel op die manier maar ja op fb zet je toch niet snel alles natuurlijk!

 

Minoes, ik kijk echt elke dag of je al bezig bent ..hihi vind het zooo spannend! Wat super trouwens dat de draaipoging gelukt is zeg!! dat scheelt je weer een keizersnee! Had ik ook graag gewild maar ze draaien niet bij twee stuks. Volgens mij zag ik jou en je mannetje een week of twee geleden bij de babydump..in een flits. Ik moest zelf even snel nieuwe flessen halen en dacht ..heeee zij ziet er bekend uit..

 

Linda, wauw wat een verhaal zeg! IK heb ook wel het een en ander met paragnosten enzo.. Wat gaan jullie nu doen, ga je nog een behandeling proberen of zijn jullie daar nog niet uit?

 

Mon spannende tijden ook weer voor jou zeg, op naar 18 juni! Ik herken wel heel erg wat je zegt over krampjes..ik heb maar 1 keer een terugplaatsing gehad en toen was ik ook zwanger enhad dus al een dag of twee na de terugplaatsing erge krampjes, net als een ongesteldheid .Ik weet zelfs nog dat ik daar het medisch spreekuur voor gebeld had omdat ik bang was voor een bbz..wist ik veel..ze waren gewoon aan het innestelen..haha. Ik hoop dat dit bij jou ook het geval is!!

 

Ansje wat fijn dat het met je kleine man zijn oogjes goed is zeg!!als moeder weet je het gewoon...een moedergevoel is echt goud waard.

 

Tinkerbell, jij bent bezig met de 1e hyper poging toch? ..meid succes, ik hoop dat je niet al te veel last hebt van de hormonen!

 

Met ons gaat het goed, eindelijk na 4,5 maand een beetje het gevoel dat we binnekort het hele ziekenhuis gedoe achter ons kunnen laten. Giada heeft twee weken geleden een nieuwe mri scan gehad en de neuroloog kan er eigenlijk niet heel veel bijzonders op zien, wel konden ze zien dat haar hersentjes gegroeid waren dus haar schedel groeit ook. Nu de 18e nog weer terug naar de kinderarts voor controle en naar de neueroloog om de mri te bespreken.

Het zijn zulke lekkere meiden hihi.. maandag 3e prikjes gehad en Sofia weegt nu 6300 en is 68 cm (ze is erg lang) en Giada is 5900 en 62 cm (klein dikkerdje haha)

 

Ladies ik hoop weer iets vaker langs te komen maar lees zowiezo mee.

 

xxxstiertje

Geplaatst

Stiertje, wat leuk om even te horen hoe het met je is! Klinkt goed hoor met die 2 meiden van je!

Hopelijk kunnen jullie snel het hele medische circus achter je laten. Lijkt me zo heerlijk om van die hele ziekenhuis boel af te zijn.

 

Klopt, ik zit in de eerste hyper. Heb nu 3x deca gezet. Tot nu toe geen bijwerkingen. Duimen dat het zo blijft.

 

Wilma, hoe is t? Hoe ging de punctie onder narcose? En heb je al iets gehoord over de bevruchtingen? Hoop op een succesvolle ronde voor je!

Geplaatst

Stiertje wat fijn dat alles zo goed gaat met je twee meiden heerlijk zeg wat ook een poppetjes op op te eten ;)

Ik hoop ook dat jullie snel ziekhuis af kunnen ronden

En je hebt nu meer ritme zeker

 

Ja de artsen in Umcg zijn ook trots op de draai poging

Collega van mijn man zijn vrouw baby was een boemerang draaide hem om en hupake draaide zo terug 4 z geprobeerd

Kan best bij de baby dump ben er niet altijd bij haha

 

Liefs x

Geplaatst

Stiertje: Leuk om van je te horen. Wat is er met Giada dan dat ze voor een mri scan moest? 4½ Maand al weer dus. Jee wat gaat dat hard zeg.

 

@Minoes: je maakt het wel spannend hoor haha

 

@Tinkerbell: fijn dat je geen last van bijwerkingen hebt. Ik heb dat ook geen enkele keer gehad ondanks het lange stimuleren en met de hoogste dosering.

Geplaatst

Linda ja voor mezelf ook haha wanneer begint het nu volgende week twee week ach ze komt van zelf word zo onzeker van de weeën

 

Hoest met jou ben je nog aan het hardlopen? Goed man

 

Ooo tinkerbel super zeg dat je geen bijwerkingen hebt spannend zeker zo'n hyper?

 

 

Liefs

Geplaatst

@minoes: jazeker ben ik nog steeds aan het hardlopen. 2 Weken geleden ben ik weer begonnen na 3½ maand en ik zat er meteen weer goed in. Viel me niks tegen.

Ja je kunt nu ieder moment gaan bevallen en je zal elke dag denken 'zal het vandaag' en toch komt het uiteindelijk altijd nog onverwacht.

En wij moeten ook maar wachten. Elke keer als je een tijdje geen berichtje op fb hebt geschreven dan denk ik 'hee zal ze aan het bevallen zijn' . Wij zitten ook allemaal in spanning haha.

Geplaatst

Linda lekker zeg even alles leeg lopen

Ik had het ritme van de loop band eindelijk onder de knie zal wel weer helemaal opnieuw beginnen haha

 

We zien wel wanneer mijn lichaam er klaar voor is

Hoop dat ik me niet vergis haha met alle signalen haha

Zodra de baby er is laat ik het direct weten goed;)

 

Fijn weekend met veel voetbal hup holland hup

Geplaatst

Linda, wat een bijzonder verhaal, ik krijg er gewoon kippevel van. Hoe nuchter je ook kan zijn, er is zeker meer tussen hemel en aarde. Wel heel bijzonder dat ze dingen kon vertellen die ze eigenlijk helemaal niet kon weten.

 

Minoes, hoe is het meid, de weeën al aan het wegpuffen? haha

 

Stiertje leuk te lezen hoe het gaat :) Fijn dat het goed gaat met je meiden! Waarom moest G een mri scan? Om dat ze te vroeg geboren is? Lekker he dat jullie het medische circus steeds meer achter jullie kunnen laten.

Ik denk er zelf de laatste tijd weer wat meer aan, aan hoe het toen was. Zal ook wel komen omdat het bijna een jaar geleden is dat we met de hyper bezig waren.

 

Mon hoe is het met de kramp?

 

Tinkerbell, fijn dat je geen last hebt van de decapeptyl. Ik hoop voor je dat het zo blijft. Gelukkig heeft niet iedereen last van de bijwerkingen.

 

Jammer he dat Nederland verloren heeft gister. Ik vond persoonlijk dat ze het niet slecht deden maar het geluk stond niet echt aan onze kant. We hadden een penalty moeten krijgen maar helaas. Ik hoop dat we woensdag meer geluk hebben!

 

Liefs Ansje

Geplaatst

@ansje: ja erg jammer dat ze verloren hebben. Ze hebben inderdaad wel goed gespeeld maar een hoop pech waaronder de penal die niet werd toegekend. En Denemarken krijgt dan 1 kans en scoort wel. En het was eigenlijk meer een lucky goal. Nu maar hopen dat ze woensdag wel winnen anders is het afgelopen. Het kan nog in 1988 verloren ze de eerste wedstrijd ook.

 

@Minoes: hoe is het? Sinds gistermiddag nog geen berichtje meer van je gelezen haha

 

@Mon: hoe voel jij je?

 

@tinkerbell: nog steeds geen bijwerkingen?

Geplaatst

Ansje en Linda balen dat ze hebben verloren;) ze moeten een bril haha ze hebben goed gespeeld alleen stonden ze al verkeerd en we hadden recht op penel grrrr hopen dat ze woensdag winnen

 

Hier steeds flink gerommel haha alleen nog niet heftiger en 2 uur haha we wachten

 

Hoest met de andere dames???

 

Liefs

Geplaatst

Hier alles nog steeds prima. Gisteravond de allerlaatste pil gehad (moest de eerste 4 dagen nog samen met de deca.

Dus die fase zit er op! Over een week mag de gonal F erbij, daar had ik nooit bijwerkingen van in de EC dus daar zie ik niet tegenop.

En ik hoor van velen dat de eventuele bijwerkingen van deca vaak verdwijnen als de gonal erbij komt. Maar vooralsnog geen enkele bijwerking.

 

Ik doe trouwens acupunctuur erbij. Hebben jullie dat ooit gedaan? Zit in een bijgebouw op het terrein van UMCG en 1 van de acupuncturisten is gespecialiseerd in de begeleiding van IVF.

Eerlijk gezegd geloof ik totaal niet in alternatieve geneeswijzen maar van acupunctuur is in ieder geval nooit aangetoond dat het negatief werkt en al vele onderzoeken laten toch 10% meer kans op goede afloop zien. Ze stimuleren bij mij de bloedsomloop in de baarmoeder, warme handen en voeten en stressvermindering. Ach, baat het niet dan schaadt het niet. Ik wil wel het gevoel hebben er alles aan te doen. Het hoeft overigens maar een paar keer dus het kost niet veel extra tijd.

 

Dan nog een vraagje aan de hyper ervaringsdeskundigen ;-) ik stop nu weer met de pil, krijg ik dan ook een bloeding? Of werkt dat niet omdat de deca het hele systeem plat gelegd heeft?

 

Minoes, ik volg je elke dag. Ben zo benieuwd of de baby in aantocht is! Leuk hoor, wat een goed vooruitzicht.

Wel weer tijd voor nieuwe zwangeren zometeen....

Mon, hoe gaat ie? De eerste week zit er nu op?

Wilma, weet iemand hoe het met haar gelopen is?

 

Fijne zondag!

Geplaatst

Tinkerbell, ja als het goed is moet je een bloeding krijgen nadat je met de pil gestopt bent. Heb ik ook gehad.

 

Monthe ik zie dat je online bent, lang niks meer van je gehoord..hoe gaat het met je?

Geplaatst

Tinkerbel dus je voeld je goed tijden de behandeling? Wel fijn

 

Gister feestje gehad niet laat geworden zat lekker achter op heerlijke stoel haha

Nu de hele dat al ziek spugen enz ben net oma haha

 

Liefs

Geplaatst

hey dames,

 

ja ik ben volgens mij altijd online, weet namelijk niet hoe ik offline moet hi hi.

 

maar hier alles nog goed voor zover ik weet, heb mijn weekend en de dagen zo vol mogelijk gepland, dat ik weinig kans krijg om veel stil te staan bij de wweken, dus ben weinig thuis geweest, maar vandaag even een vrij dagje en dan ga ik maar even druk aan de schoonmaak.

na de krampen voel ik niet veel meer maar ja das ook niet zo raar denk ik, als het goed is moet de pregnyl nu ook wel uitgewerkt zijn, die heb ik vorige week maandag gespoten, dus als ik deze week klachtjes heb dan kan het volgens mij daar niet van komen, dat maakt het nog extra spannend.

gewoon nog een weekje geduld hebben, de 2de is het zwaarst vind ik.

 

minoes: wat is het spannend nu he, het kan elk moment wel gebeuren......ben zo benieuwd.

 

tinkerbell: wat super dat je nog geen klachten hebt van de hormonen, zou geweldig zijn als dat zo zou blijven.

wanneer is je 1ste echo? en doet die accupunctuur geen pijn??? brrr nog meer naalden....

 

zijn jullie ook bekend met het aankomen van gewicht na alle hormonen die je binnen krijgt, ik merk dat ik wel wat aangekomen ben, mag nog niet klagen hoor, maar heb nooit boven de 70 gwogen en het laatste half jaar ga ik daar wel aardig overheen. ik hoor van mensen dat dat best van de hormonen kan komen en soms is mijn buik ook aardig opgezet (lijkt soms of ik al zwanger ben) niet alleen nu hoor maar de laatste maanden, herkennen jullie dit ook?

 

linda: dus druk aan het hardlopen, hoe is het verder met jullie? kreeg wel wat kippevel toen ik je verhaal las over dat meisje....idd wel heel bijzonder!!!!!

 

stiertje: wat leuk om even wat van je te horen en fijn dat het met de kids goed gaat, hoop dat jullie snel af zijn van het ziekenhuis, is nu wel mooi geweest na al die jaren ;-)

ik hoop dat mijn krampjes ook van het innestelen waren.

 

wilma: en veel eicellen gevonden???? ben wel heel benieuwd!!!!

Geplaatst

Hey dames

 

Mon spannend meid ik duim voor je

Word wel tijd voor een boem hier ;)

 

Ik word deze week ingeleid met ballon dus zoizo volgende week zijn we papa en mama heel onwerkelijk bloeddruk was te hoog en hartslag van de baby maar hoort bij haar zeggen ze hebben naar hartje gekeken maar was goed gelukkig

 

Liefs

Geplaatst

@mon: ja ik ben ook veel aangekomen van de behandelingen. 10 kilo in de afgelopen 2 jaren sowieso wel.

 

Met mij gaat het best wel goed eigenlijk. Zit lekker in mijn vel. Morgen hebben we het eindgesprek in het UMCG. Ik heb al een lijstje gemaakt met vragen maar ik denk dat we op geen enkele een duidelijk antwoord zullen krijgen.

 

 

@minoes: deZe week word je dus ingeleid ! Spannend. MAar wat is dat met een ballon dan????

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden