Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo allemaal,

 

 

 

Ik ben Misty, 26 jaar en mijn man is 30 jaar. We zijn nu zo'n 2 jaar bezig om zwanger te worden, waarvan we nu iets meer dan een half jaar in het ziekenhuis zijn bij de gyneacoloog.

 

We hebben inmiddels 3 IUI behandelingen gehad, maar door de afnemende kwaliteit van het zaad van mijn man zijn we nu doorgestuurd naar een ander Ziekenhuis voor IVF.

 

Ik wil hier graag mijn ervaringen delen en die van anderen volgen.

 

 

 

Groetjes Misty.

Geplaatst

hey misty

 

 

 

heel veel succes met je behandelingen.

 

 

 

wij hebben precies het zelfde als jullie mee gemaakt

 

ook een paar x iui en toen isci

 

heel veel succes en sterkte

 

 

 

liefs jessica

Geplaatst

Hey Minoes,

 

 

 

Dank je wel! Toch een teleurstelling als het met IUI niet lukt he? En dan het zaad nog slechter te worden ook :( Begrijp ik het goed dat je met de 2e poging zwanger bengt geweest en nu een miskraam hebt gehad? Lijkt me echt vreselijk, zeker naar zo'n lange weg naar de zwangerschap toe. Ik wens je heel veel sterkte en hopelijk snel een zwangerschap die goed blijft gaan.

 

 

 

Liefs Misty

Geplaatst

Welkom op deze geweldige forum en ik wil je heel veel sterkte + succes wensen met de komende behandeling.

 

Hier kan je veel info. vinden + vragen stellen.

 

 

 

Gr. Corina.

Geplaatst

hey misty

 

ja dat klopt dat heb je goed gelezen.

 

ik ben ook niet bang voor de volgende poging.

 

mijn man zijn zaad werd ook al slechter en weer beter en ze hebben ons te lang aan het lijntje gehouden maar goed nu isci.

 

maar alles komt een x goed ook voor jou.

 

 

 

heel veel succes en toitoitoi

 

 

 

liefs jessica

Geplaatst

Dank jullie wel allemaal voor het warme welkom! Voor jullie ook allemaal veel succes met de behandelingen en wie weet tot op het forum!

 

 

 

Liefs Misty

Geplaatst

Hey Misty,

 

 

 

Ook hier even, WELKOM op dit fijne forum.

 

 

 

Groetjes Guusje

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden