Ga naar inhoud

4 maanden deca-depot en de pijnen gaan beginnen


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik heb 10 aug de laatste deca-depot gehad en maandag start onze 1e IVF.

 

Ik merkte al vrij snel dat ik last kreeg van mijn knieen en enkels maar sinds een paar dag zit het in me heupen. Als ik opsta lijk ik wel een oud vrouwtje....Gisteren was het echt niet normaal ik kon bijna niet lopen/staan/liggen van de pijn, het zat over heel mijn rug en ik heb dus de bijsluiter erbij gepakt van de deca en daarin staat iets over compressie van de ruggenmerg en neurologische compressie maar kan iemand mij uitleggen wat dit precies inhoud??

 

Het was echt neit normaal die pijn, normaal kan ik veel hebben en ben ik niet flauw maar ik kon niet eens mijn eigen asprientje gaan pakken.:dry:

 

Mijn man was in staat om naar de HA-post te rijden maar omdat ik uiteindelijk in slaap ben gevallen zijn we niet gegaan.

 

Nu is het weer aan zeuren en ik moet zo gaan werken (horeca) dus ik hoop dat het niet doorzet want dan kan ik niet normaal meer lopen.

 

 

 

Iemand die me kan vertellen of dit met de deca te maken kan hebben?

 

Compressie aan de ruggenmerg/ neurologische compressie?

 

 

 

Alvast bedankt.

Geplaatst

Hoi NoesvH,

 

 

 

ik zou toch even de arts bellen en dit overleggen. Vooral als je hele dagen moet lopen en staan lijkt me dit met de klachten die je nu hebt niet echt bevordelijk.

 

Ik heb ook wel klachten van de Deca maar niet zo heftig.

 

 

 

Ik zeg bellen!

 

Succes.

Geplaatst

idd NoesvH, tipje van de zuster. Bel ff met de arts en werken lijkt me niet verstandig nu hoor!!!!! Daar hebben ze ziekteverlof voor uitgevonden toch??? Je hebt maar 1 lichaam, zuinig op zijn dus.

 

 

 

Liefs

Geplaatst

Dank je meiden, vandaag toch gewerkt.....

 

Morgen kan ik om 16.40 uur bij d HA terecht, ze zeiden eerst dat er geen plaats was en dat ik volgende week dinsdag pas kon komen maar toen ben ik even uit mijn slof geschoten en kon ik toch morgen terecht.

 

De pijn in mijn rug is gelukkig (nog) niet zo heftig als gisteen maar mijn billen en benen zijn zo stijf als een hark.

 

Echt vreemd.

 

het begint iedere keer met pijnscheutje rechts in mijn nek en als dat over is begint mijn rug, mijn benen zijn altijd stijf. Als ik opsta ben ik net een bejaard vrouwtje joh.

 

Ben benieuwd wat de HA zeg morgen, ik neem de bijsluiter vd decapeptyl iig ook even mee.

Geplaatst

hai Noes,

 

 

 

Ik heb ook iets dergelijks gehad, niet zo heftig als jij omschrijft maar ik had zo rond de derde maand deca (zit inmiddels al aan 6 maanden) heel veel gewrichtspijn, ook aan mijn rug, maar eigenlijk aan al mijn gewrichten tot aan mijn vingerkootjes toe.. Dit is na een paar weken ook vanzelf weer overgegaan en ik moet zeggen dat ik nu eigenlijk steeds minder bijwerkingen heb (maar goed ook want heb net weer 3 maanden meegekregen in afwachting van een afspraak in het VU) en eigenlijk alleen nog last heb van opvliegers en af en toe migraine..

 

 

 

Sterkte meid, hoop dat het snel opknapt, goed dat je naar de dokter gaat want zou er wel even naar laten kijken!

 

 

 

En misschien ook nog even op het endo forum kijken?

 

 

 

Liefs Pien

Geplaatst

Hé Noes,

 

 

 

Het is dus nu wel echt heel heftig geworden hè. Goed dat je naar de HA gaat hoor!

 

Wees idd zuinig op je lijffie, je moet er nog zo lang mee doen. En straks misschien wel een dikke buik dragen :-) !!

 

Hou je ons op de hoogte?!!

 

x

Geplaatst

Ik hou jullie op de hoogte meiden.

 

Gelukkig is de ergste pijn in mijn rug weg alleen mijn benen blijven zo stijf joh.

 

Het voelt alsof ik de mount everest heb beklommen. :)

Geplaatst

Als je dan ook de calorieen bent verloren met die klim dan heb je er nog wat aan.

 

Hier alleen van 2 dagen Deca spuiten hoofdpijn, vanavond de Puregon erbij dan wordt het hopelijk minder.

Geplaatst

Ja maar bij mij is het de depot (die om de 4 weken wordt gezet) maar was de laatste deze keer en maandag neemt de Lucrin het over want dan start onze 1e IVF.

 

 

 

Gisteren niet bij de dokter geweest, althand ik was er wel maar de dokter niet. Hij was weggeroepen voor een spoedgeval....

 

Gisteren en vandaag gaat het goed, het is alleen dat pijnlijk gevoel in mijn heupen en benen nog maar dat zal wel van de deca zijn, dit heb ik al langer.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden