Ga naar inhoud

Foto's November 2010


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Om te beginnen hier weer wat foto'tjes van Kian :)

 

 

 

Vrolijk:

 

Foto-FXTERJL8-D.jpg

 

Blije Gup:

 

Foto-RO7TJBIJ-D.jpg

 

 

Klaar voor vertrek:

 

Foto-BMMIZLBV-D.jpg

 

Droom:

 

 

 

Foto-K8C4PJDG-D.jpg

 

 

 

 

Lol met m'n tante die mij in bad heeft gedaan:

 

Foto-BAG74D7D-D.jpg

Geplaatst

Wat een mooie lach heeft kian!

 

Hier een foto van Julian... Ik heb er nog maar 1 op de pc staan sinds november en dat is deze.

 

1146678973_5_kwwo.jpeg

 

Lekker in papa en mama's bed liggen..

 

liefs

Desiree

Geplaatst

Oh hahahaha Dees, de foto's van Kian zijn van oktober. Sorry ik speel dus vals?

 

Btw...leuke foto van Julian...ziet er heerlijk uit zoals hij lekker bij jullie in het grote bed ligt in het zonnetje.

 

Lfs Nicole

Geplaatst

ja colle je speelt vals hahaha! grapje!

 

ja hij ligt meestal als mama haar haartjes aan het fohnen is op bed, hij vindt het heerlijk en zoek ook echt dan het zonnetje op als ie er is en dan duimpje erbij een een stukje deken:D heerlijk!

Geplaatst

Hoi meiden,

 

wat een leuke foto's van Kian en wat een leuke Julian heb jij Dees!

 

Hier is onze Julian (foto van november (de 4de) :-P):

 

Foto-WMRYUIA6-D.jpg

 

Lfs, Nienke

Geplaatst

Hoi meiden,

 

Wat prachtige foto's van Kian en Julian en Julian haha....prachtige mannetjes.

Ik zal ook even een van mijn mannetje plaatsen!

 

[ATTACH=CONFIG]209[/ATTACH]

 

ik krijg de foto niet groter......maar deze heb ik van de week gemaakt met een veel te grote winterjas....

 

liefs

Geplaatst

Annie als ik op je foto'tje klik dan krijg ik hem wel groter te zien.

Leuke foto en die veel te grote winterjas ziet er wel heel heeeeel lekker warm en mooi uit :)

Koud zal J_esse het niet krijgen :)

 

@Nienke, Julian heeft ook al zo'n lekker blij koppie...geweldig!

Geplaatst

Foto-HFAFMEBA-D.jpg

Samen met grote broer in ons bed...

 

Foto-6N8N7XSM-D.jpg

Toch ook een beetje vals spelen (foto van oktober)....maar dit is zo'n geweldig ding voor in bad!

 

Foto-HYYWIECO-D.jpg

De douchekop net over zich heen gehad...

Geplaatst

Hallo mama 27

mooie foto's van je zoontjes.

Ik kan ook niet wachten tot ik dat 'badding' kan gebruiken. Hij ligt hier al heel lang in de kast maar omdat we geen bad hebben kan ik hem helaas NOG NIET gebruiken. Eind deze maand, begin volgende maand gaan we dan eindelijk verhuizen naar ons nieuwe huis.....en jawel...MET BAD YOEHOEEEE.

Dat ga ik dus ook vastleggen en de foto zal je dan wel zien verschijnen :)

Geplaatst

Hey meiden,

 

Waar koop je zo'n badding ;-)! Lijkt me ideaal!

 

Hier alles goed!! Bas doet het super! Groeit als kool! Morgen z'n eerste prikjes, ben benieuwd! Hopelijk valt het mee!

Weltrusten!

Geplaatst

Je kunt ze op diverse sites op internet vinden...maar ze zijn ook gewoon bij Prénatal te koop.

Geloof zo rond de €15,- dat ze kosten. Wij hebben hem van mijn schoonmoeder gekregen omdat ze het

zo eng vond dat we Ruben mee onder de douche namen.

Ik moet volgende week pas weer terug naar het cb, voor de eerste prikjes dus dat duurt nog even.

Geplaatst

hoi hoi,

 

ik zal ook een paar fototjes plaatsen

 

[ATTACH=CONFIG]222[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]223[/ATTACH]

 

 

deze zijn gister gemaakt vandaag is Noa 12 weken!

 

Liefs claudia

Geplaatst

@Claudia:

Mooie foto's van Noa..mooi vrolijk meisje.

 

@Femke: Ik heb het badding:) ook bij de prenatal gekocht...inderdaad 15 euro!

Ik zag hem liggen en ik dacht...dat is ideaal dan hoef ik tenminste geen klein laagje in het bad te doen (dat moet namelijk met die andere baddingen ;) die je op de bodem met een zuignap moet bevestigen. Nu kan ik tenminste lekker samen met Kian in bad zonder dat ik hem de hele tijd goed vast moet houden.

Kan niet wachten...27 nov gaan we verhuizen en dan ga ik meteen in bad :)

 

Lfs Nicole

Geplaatst

hey meiden,

 

Wat een leuke foto's van jullie kleintjes zeg en wat worden ze alweer groot!

 

Hieronder een paar foto's an mijn kleine meisje de eerste van vlak na haar geboorte en op de tweede is ze 3 dagen oud.

 

[ATTACH=CONFIG]232[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]231[/ATTACH]

Geplaatst

Wat een dot is Noa en wat is Frederique nog lekker piep! Het lijkt alweer zo'n tijd geleden dat onze Julian zo klein (en geel) was. Vandaag is hij alweer ruim 4 maanden, nl 18 weken.

 

Zelf hebben wij geen "bad-ding". Julian is een hele lange jongen en past al lang niet meer languit in zijn babybad. Dus hij gaat altijd met mij in ons (bubbel)bad. Ik hou alleen zijn hoofdje vast en dan kan hij superfanatiek spetteren. Hij vind dat helemaal top. Kunnen jullie kleintjes dat niet wat minder goed voluit door het "luchtbedje"?

 

Wat veel babygeluk altijd in de fotohoek en dat na al die tijd struikelen door de MMM :-)

 

Lfs,

Nienke

Geplaatst

Dat spetteren zal wel wat minder kunnen op dat "luchtbedje" maar Ruben doet dat nu nog helemaal niet. Hij is nog steeds wat klein vergeleken met het aantal weken dat hij is. Dus hij ligt er nog helemaal op, heeft zelfs nog ruimte over, als 'ie straks groter is komen zijn armen en benen toch wel over de rand.....

Gaan jullie ook weleens onder de douche met de kleine? Ruben vind dat ook helemaal geweldig, hij valt dan gewoon bijna in slaap op mijn arm hahaha.

Geplaatst

Ik kan het ook niet laten om de trotse (weliswaar heel erg vermoeide) mama te zijn:.. Caitlyn gisteren voor het eerst in bad thuis... was ff mooi moment zo met die oogjes zoekend naar m'n stem, maar daarna brullen hoor..

Ze is gewoon alweer 6 dagen oud...

[ATTACH=CONFIG]251[/ATTACH]

(btw.. dat 'drama queen' heeft ze van d'r mam.. hahaha)

Geplaatst

wauw wat een mooie foto's alweer in november!!

wat is tess al een echte peuter.. geweldig om te zien hoe ze veranderen.

 

sannie, tja in het begin is het altijd zoeken naar je ritme.. ik vond het ook echt heel zwaar, had ook nog een week in het ziekenhuis gelegen en daar kreeg ik ook geen rust. wilde wel eens tussen door slapen maar ik lag naast iemand en die kreeg constant bezoek, erg leuk maar voor mij niet. ik was kapot toen ik thuis kwam!!

Wat een prachtige foto trouwens! een paars badje? tis dat ik een jongentje heb maar mocht het geluk nog een keer aan onze zijde staan en we een meisje verwachten dan wordt alles roze paars en wit;) hahaha..

 

nou ik ga weer ffkes verder met huishouden.. julian is bij oma aan het spelen, en ik kan even flink wat was draaien, ophangen, opvouwen,stijken..

 

en nu nog de foto:D

 

1154046694_5_XlHb.jpeg

wandelen met grote neef en nichtjes.

  • 2 weken later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden