Ga naar inhoud

De eerste keer......


Gast Nienke79

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi meiden,

 

Ik dacht eens aan een nieuw topic vol leuke en vrolijke dingen: "de eerste keer". Je kunt denken aan de eerste keer van je kindje, bijvoorbeeld de eerste keer kerst, de eerste keer fruithap, de eerste keer lachen, de eerste keer stappen/kruipen/tijgeren, de eerste keer in de sneeuw. Bedenk (en fotograveer) maar raak.

 

Maar misschien ook leuk voor de zwangeren, de eerste keer zwanger, de eerste keer echo. Dus ook bolle buiken en echo's zijn welkom!

 

Lijkt dit jullie wat? Zo ja, kom maar op met die kiekjes! :laugh:

 

Lfs,

Nienke

Geplaatst

Zal ik dan het spits afbijten?

Eerst keer kuiltje in de wang op de gevoelige plaat...

[ATTACH=CONFIG]303[/ATTACH]

Geplaatst

@Esther, idd, Caro komt morgen op kraambezoek en om je andere vraag te beantwoorden: kuiltjes heeft ze van d'r papa...

Geplaatst

Leuk idee Nienke!!

 

En awwww ... wat schattig zo'n kuiltje! Een van de 7 schoonheden toch??

 

Voor ons vandaag de eerste keer Sinterklaas :)

 

 

 

En toen mochten we ook nog even met z'n allen op de foto!

Geplaatst

Leuk leuk!

 

@Sannie, wat een schattig kiekje! Dat belooft wat als ze straks lekker vaak gaat lachen!

 

@Annelies, leuk! Haha, die eerste foto kijkt ze nog wel wat verschrikt op. Goed geschoten.

 

Dan steek ik ook maar even af met dit jaargetijde:

 

De eerste keer in vol ornaat de winterse kou in:

 

Foto-L3LTOMIQ-D.jpg

 

En oh oh, wat vond hij het erg NOT, hihi.

 

Lfs, Nienke

Geplaatst

Wow Hobbesje, ik zie hem! Leuk leuk, ik kan niet wachten tot onze kleine er eentje heeft :-)

 

Lfs,

Nienke

Geplaatst

De eerste verjaardag van Julian.. de eerste keer kado's uitpakken!

 

1169663714_5_xoS_.jpeg

 

En de eerste keer.. met sneeuwpak aan!!

 

1169665284_5_0UVY.jpeg

super leuk bedacht nienke!!

Jullie Julian is al groot zeg.

 

liefsss

Geplaatst

@Dees, helemaal top die stropdas bij Julian! haha. Was hij echt zelf aan het scheuren?

 

@Ursela, echt super zeker op de slee? Ik vind het jammer dat onze Julian net even te klein is, ik hoop dat er nog sneeuw komt in maart ofzo, scheelt toch weer een aantal maandjes!

 

Leuk dat jullie meedoen meiden!

 

Lfs,

Nienke

Geplaatst

Heerlijke foto's! In die slee, echt superschattig.

Net als Julian in z'n skipak!! Stoer.

 

Hier een foto van de eerste keer rollen op de zij!

 

[ATTACH=CONFIG]323[/ATTACH]

Geplaatst

Mijn aller-aler-aller eerste test met 2 streepjes!!!!

 

[ATTACH=CONFIG]339[/ATTACH]

En daarop volgend mijn aller-aller-aller eerste echo van Frummel...

[ATTACH=CONFIG]338[/ATTACH]

Geplaatst

@Annelies, wat goed van je meisje!

 

@Simba, van harte meid! Bijzonder he die eerste keer een positieve test? Kan het me nog zo voor de geest halen!

 

Lfs, Nienke

Geplaatst

Nienke, leuk bedacht dit topic, hier onze kleine man, al 2 keer Sinterklaas gevierd in zijn leven, maar alleen met cadeautjes thuis en Sint en Piet op afstand in het dorp, nu voor het echie.

 

 

Foto-OJ4MFYGD.jpg

Enrique voor het eerst bij Sinterklaas

 

Foto-8L6UW8ID.jpg

En voor het eerst dus ook op schoot

Geplaatst

heeey at een leuke topic:) en wat een leuke foto's met de sint:) die kunnen wij volgend jaar vast maken

 

Caithlyn voor het eerst aan mama geshowd:)

39394-6628768.jpg

 

Caithlyn voor het eerst kennismaken met de hond

39394-6628778.jpg

 

Caithlyn voor het eerst in de tummytub:)

39394-6649903.jpg

Geplaatst

Leuk weer sinterklaas foto's!

 

@Eslief, heel erg leuk die hond foto :-)

 

Ik ga donderdag voor het eerst zwemmen met Julian en een vriendin met haar kleine jongen. Ik ben benieuwd en neem mijn digitale waterdichte camera mee :-D

 

lfs,

Nienke

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden