Ga naar inhoud

cyste


Gast Daan

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hee meiden,

 

 

 

Zijn er hier dames die ervaring hebben met een cyste..?

 

Volgens de ivf arts kan deze bij mij volgende cyclus wel weg zijn, maar heb ook gelezen dat sommigen er heel lang mee lopen.

 

Dit zou in mijn geval dan niet gunstig zijn, want we gaan pas een 2e poging doen als de cyste weg is.

 

 

 

Groetjes Daan

Geplaatst

he hallo

 

 

 

Ik had hier zelf ook last van na mijn afgebroken ivf beh. wegens overstimulatie.

 

Moest na mijn menstruatie, eerst een uitgangs echo maken, of alles rustig was, en toen had ik ook twee cyctes, hierdoor ben ik een kleine twee weken later begonnen met spuiten van puregon.

 

Of dit ook voor jouw geld, durf ik niet te zeggen, maar ze kunnen dus vrij snel weg zijn

 

 

 

Succes milen

Geplaatst

Hey Daan,

 

Het klinkt misschien wel heel plat, maar ik voor mezelf heb ook zoiets: liever zorgvuldig en wat later, dan minder zorgvuldig en met een kleinere kans van slagen..... Tja, t is wel weer extra wachten.....

 

Sterkte ermee...

 

Groetennnnnnnnnnnn

Geplaatst

he daan,

 

 

 

ook bij mij was er een cyste die er tijdens de punctie ook nog zat..

 

 

 

de cyste was binnen de toegestane marge van 2,5 bij 2,5 en dus kon ik de behandeling helemaal afmaken.

 

 

 

ik weet niet of nu de cyste er ook nog zit, ga als ik 4 maart ongi wordt beginnen aan de terugplaatsing van twee cryo's in die cyclus.

 

 

 

spannend weer met de uitgangs echo om te zien of hij er nog zit of niet.

 

 

 

succes!!

 

 

 

liefs bri

Geplaatst

Ja ik heb zeker ook liever weg en langer wachten, maar ik kreeg tijdens de uitgangecho dat hij ws volgende maand wel weg zou zijn en toen las ik weer van meiden die er zo`n 5 mnd op moesten wachten, vandaar ook hier mijn vraag naar ervaringen van anderen..

 

 

 

hij is ook wel in de magre dan, met 2 en een halve cm , maar bij mij dan toch nog in de weg aangezien ik moeilijk te stimuleren ben.

 

 

 

Groetjes Fijn weekend nog allen.

Geplaatst

hoi daan,

 

ik had je net een mail gestuurd, zie ik hier je topic...

 

 

 

ik heb er al heel lang 1 op een eierstok zitten, ook zo rond de 1 of 2 cm. (weet t niet eens)

 

net als eerder gezegd mocht ik daarmee gaan stimuleren, maar ik snap nu dat t bij jullie zo is dat ze dat neit willen omdat je al wat lastiger te stimuleren bent.

 

 

 

tja, t wordt afwachten; waarschijnlijk is ie straks gewoon weg of kleiner (zoals ik al mailde is die van mij een endo-cyste, dus anders dan bij jou door de stimulatie) en dan kan je gewoon beginnen.

 

mocht dat niet zo zijn, dan zou de arts toch ook een afweging moeten maken tussen met cyste of nog langer wachten - wat ook niet optimaal is! ik zou het dan zeker duidelijk vragen hoor!

 

 

 

Heel veel sterkte met wachten!

 

lis

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden