Ga naar inhoud

Toch verder met enige cryo uit IVF 3 van 2209


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo allemaal, nadat wij in september 2009 onze laatste IVF poging hadden gedaan waren wij er helemaal klaar mee en vooral ik. Het was weer zo'n teleurstellling dat het niet gelukt was. Zeker omdat in de zomer van 2009 mijn beide eileiders verwijderd waren omdat ik hydrosalpinx had. De twee IVF pogingen die ik ervoor had gedaan inclusief alle cryo's waren eigenlijk voor niets geweest, dat zei Dr. Jansen van de Reinier de Graaf groep in Voorburg. Wij hadden zo veel hoop op IVF 3, maar toen deze ook mislukt was wilden wij niet meer door gaan.

 

Wij hebben nog wel een cryo uit IVF 3 en deze wil ik dit jaar na onze huwelijkreis terugplaatsen. Ja, ik ben onlangs getrouwd op 11-11-11. In ieder geval is 1 van mijn dromen uitgekomen en dat was ons droomhuwellijk. Wij gaan nog op huwelijksreis op 4 februari naar Mexico en Hawaii en ook dat is een droom die uitkomt. Maar de mooiste droom, de kers op de slagroom zou toch een kindje krijgen zijn. De rust is goed geweest en er zijn een heleboel mooie dingen gebeurd in ons leven en nu zijn we er nog meer klaar voor dan ooit te voren. Dus wij gaan er weer voor, moet zeggen het is er nu echt op of onder voor mij dit jaar. Ik ben inmiddels 37 geworden dus ik heb ook niet echt veel tijd meer.

 

Ik heb donderdag een gesprek met Dr. Jansen over hoe en wat en dan wil ik kijken of ik de terugplaatsing van de cryo in maart kan krijgen. Wij hebben ook al besloten dat als de cryo niet lukt dat wij dan nog een poging zelf gaan betalen. Maar ik wil wel eerst deze cryo een goede kans gaan geven. Ik vind het weer reuzespannend en wil weer lief en leed gaan delen op deze site met jullie. Ook ben ik benieuwd wie er nog meer een cryo laat terugplaatsen in de periode maart. Onze cryo ligt al een tijdje ingevroren, zo'n 2,5 jaar! Ben ook benieuwd hoe lang jullie cryo's liggen ingevroren.

 

Hopelijk wordt 2012 een zeer vruchtbaar jaar voor ons allemaal!!!!:duimen draaien:

Geplaatst

Hoi Yvonne1, hopelijk wordt 2012 een vruchtbaar jaar voor jullie want jullie hebben zo te lezen al genoeg voor je kiezen gehad!

 

Veel succes met het gesprek vandaag!

Geplaatst

Heej Yvonne, klopt het dat we samen op het forum zaten? Wel raar te bedenken dat ik imiddels 2 zoontjes(de jongste net 2enhalf week oud) heb en jij nog met lege handen staat..

Ik wens je heel veel suc6!

 

liefs

Desiree

Geplaatst

Heej Yvonne,

 

Wat knap dat je je droom nog een kans gaat geven!!

Ik wens je heel veel succes met de cryo's! Houd moed, want het kan echt met cryo's. Ik heb nu een zoon van 2 weken oud en dat was ook een cryo!!

 

Liefs Elke

Geplaatst

Bedankt voor jullie steun en support meiden!

 

Hoi Dees, wat gaaf dat je weer een zoontje hebt gekregen! Nog gefeciteerd meid, echt super en dat van je cryo. Zo zie je maar dat cryo's ook lukken. Is deze cryo uit je poging waar ook je eerste zoon uit is onstaan?

Wij hebben gisteren een gesprek gehad met dr. Janssen en hij zei dat ik nog een heel mooi cryo in de vriezer heb, hij is negencellig en kwaliteit 2. Maar ja, uiterlijk zegt niet alles zoals we allemaal weten. Ik ga er wel helemaal voor. Wij gaan eerst op huwelijksreis in februari en dan de eerste keer als ik mijn menstruatie moet krijgen na de vakantie, zal ergens half maart zijn begin ik met hormonen want ik ga de cryo in eigen cyclus laten terugplaatsen. A.s. maandag nog 10 buisjes bloed laten afnemen voor allerlei onderzoeken en daarvan krijg ik de uitslag over een paar weken. Ik heb al visolie gekocht en foliumzuur. Ook ga ik acupunctuur doen als ik terug ben van de huwelijksreis. Dus ik ga zelf er alles aan doen wat je maar kan doen! Mocht het allemaal niet baten, dan gaan we nog een poging zelf betalen.

 

Liefs,

Yvonne

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden