Ga naar inhoud

Uitgerekend in September / Oktober 2012!


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Abc, harde buiken, dat lijkt me niet goed hoor. Misschien een teken van je lichaam dat je iets rustiger aan moet doen. Neem ook af en toe tijd voor jezelf.

 

Esther, vervelend dat je suiker toch stijgt. Spannend de 20 weken echo. Wel lekker dat je al weer bijna op 20 weken zit. Is toch weer een soort mijlpaal vind je niet?

 

Nes, jeetje jullie hebben het kamertje al staan! Dat is inderdaad best snel maar wel superleuk. Lijkt me lastig zo'n over enthousiaste schoonmoeder. Maar het is waarschijnlijk lief bedoeld. Is het voor haar het eerste kleinkind?

 

Mari, het is hier inderdaad vrij rustig. Waarschijnlijk valt er momenteel niet veel bijzonders te vertellen.

Ik ben vandaag even wezen shoppen voor nieuwe kleding. Was het zo zat dat niks meer lekker zat. Ik moet al zo wennen aan mijn nieuwe lichaam en als je kleding dan ook nog eens niet zit voel je je toch niet echt lekker.

Heb een positiebroek en rokje gekocht bij de H&M en voor de rest nog wat dingetjes bij een gewone winkel maar dan net 1 of 2 maten groter. Ik vind de positie mode over het algemeen echt niks aan dus probeer het te combineren met gewone kleding.

Ik kreeg vandaag te horen dat ik erg bleekjes zag. Ik slaap erg slecht de laatste tijd terwijl ik wel heel erg moe ben. Daar knap je schijnbaar niet van op, hihi. Maar nu houd ik weer op met zeuren hoor ;-). Met de kleine gaat alles goed en dat is toch het belangrijkste!

  • Reacties 1,6k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Haha dat ken ik dat slechte slapen maar wel heel erg moe zijn zo irritant maar schijnt er ook bij te horen.

Ik heb ook van die vage dromen elke keer.

 

Ik vind de positiemode ook niet helemaal je van het op het moment maar ach het zit lekker en gelukkig heb ik nog wel wat kunnen vinden nu moet het alleen nog iets warmer worden hihi

Maar lang leve de jurkjes en leggings

Geplaatst
Abc, harde buiken, dat lijkt me niet goed hoor. Misschien een teken van je lichaam dat je iets rustiger aan moet doen. Neem ook af en toe tijd voor jezelf. Esther, vervelend dat je suiker toch stijgt. Spannend de 20 weken echo. Wel lekker dat je al weer bijna op 20 weken zit. Is toch weer een soort mijlpaal vind je niet?Nes, jeetje jullie hebben het kamertje al staan! Dat is inderdaad best snel maar wel superleuk. Lijkt me lastig zo'n over enthousiaste schoonmoeder. Maar het is waarschijnlijk lief bedoeld. Is het voor haar het eerste kleinkind?Mari, het is hier inderdaad vrij rustig. Waarschijnlijk valt er momenteel niet veel bijzonders te vertellen.Ik ben vandaag even wezen shoppen voor nieuwe kleding. Was het zo zat dat niks meer lekker zat. Ik moet al zo wennen aan mijn nieuwe lichaam en als je kleding dan ook nog eens niet zit voel je je toch niet echt lekker. Heb een positiebroek en rokje gekocht bij de H&M en voor de rest nog wat dingetjes bij een gewone winkel maar dan net 1 of 2 maten groter. Ik vind de positie mode over het algemeen echt niks aan dus probeer het te combineren met gewone kleding. Ik kreeg vandaag te horen dat ik erg bleekjes zag. Ik slaap erg slecht de laatste tijd terwijl ik wel heel erg moe ben. Daar knap je schijnbaar niet van op, hihi. Maar nu houd ik weer op met zeuren hoor ;-). Met de kleine gaat alles goed en dat is toch het belangrijkste!
@twinklestar, ja het 'zijn' haar eerste kleinkinderen. De vriendin van mijn zwager is ook zwanger, een week achter mij ...
Geplaatst

Dames, kijk ff op kleertjes.com. De merken Love2wait, Queenmom en Mammalicious hebben best leuke, hippe en stoere kleding.

Geplaatst

Nes, dat verklaard een hoop. Die is natuurlijk hartstikke blij dat ze twee keer oma wordt. Maar als jij het te snel vind gaan allemaal kun je dat natuurlijk altijd op een subtiele manier zeggen.

Die kledingmerken ken ik inderdaad. Bij ons in het centrum zit ook een winkeltje waar ze dat verkopen. Ik heb wel twee spijkerbroeken en een zomerjurkje gekocht van mamalicious.

Maar als je normaal best wel veel met kleding bezig bent en wat hippere dingen draagt dan valt de keuze voor positiekleding echt heel erg tegen. Het is toch veel van hetzelfde. Volgens mij kun je nog leuk verdienen als je een eigen merk gaat opzetten hiervoor!

Geplaatst

Jaaaa, dat is zeker een idee, een hip kledingmerk voor positiekleding.

Misschien dan meteen leuke positiekleding voor de iets zwaardere vrouw.....want dat is helemaal een ramp.

 

Ik wordt zo langzamerhand gestoord van die schommelende glucose waardes.

Den ene dag zijn ze goed en de andere dag te hoog.

Ook zomaar 1 waarde midden op de dag te hoog en de rest van die dg goed.

Terwijl ik me goed aan het dieet hou.

Ben ook nog niets aangekomen deze zwangerschap, terwijl mijn buik wel behoorlijk groeit.

Morgen weer overleg met het ziekenhuis, ben benieuwd.

We gaan volgende week voor 12 dagen naar Turkije, dus het moet wel allemaal goed geregeld zijn.

Wordt zo onzeker als de waardes zo schommelen en ik wil eigenlijk nog niet aan de insuline, ach we wachten nog maar ff af.

 

Verder voel ik me goed, ben blij nu de zon schijnt.

Straks met dochterlief spelletjes doen en vanmiddag werken.

Fijne dag allemaal.

Gr Esther

Geplaatst

Hallo meiden,

 

ik wil me ook even melden: ik ben ook uitgerekend in oktober 2012!

12 januari de TP gehad van onze tweede ICSI-poging en jawel: zwanger!!

Dolgelukkig natuurlijk en inmiddels bijna 18 weken zwanger. Heerlijk buikje, iedereen kan het zien. En: praktisch geen kwaaltjes. Voel me super.

Positiekleding shoppen is nog lastig met een klein buikje, maar dat komt wel goed ;-)

Geplaatst

Welkom MD en natuurlijk gefeliciteerd wat een wondertje he

Wanneer ben je uitgerekend dan?

Klets gezellig mee

 

Hoe is het met de rest?

 

Ik heb echt een paar goede dagen achter de rug heerlijk is dat als de praktisch niet misselijk bent overdag. Heb gisteravond wel weer overgegeven maar goed voel me nu wel weer redelijk dus maak me niet zo druk. Ik hoop zo dat het eindelijk de goede kant op gaat en dat ik ook een keer kan genieten van dit wonder in mijn buik.

 

Zo even naar de fysio want de rug word er niet beter op en vanmiddag heerlijk even laten verwennen bij de kapper ik vond dat ik dat wel verdient had hihi

Geplaatst

Hai allemaal! Tijdje stil geweest, inderdaad niet zoveel nieuws en ontzettend verkouden.. Het gaat goed, afgelopen vrijdag bij de gyn geweest, zij heeft de uitgerekende datum 3 dgn naar voren gehaald. Ukkies doen het supergoed dus, groeien mooi! 11 juni de 20- wkn echo, weer een heel spannend moment...

Verder alles goed met iedereen?

Suus

Geplaatst

Suus wat fijn te horen dat ze het zo goed doen en zelfs iets voor liggen.

 

Nou de fysio is er eindelijk over eens dat de pijn in de rug niet van het overgeven komt maar van de bekken dus daar ben ik ook mooi klaar mee.

Het is wel zo dat als het zo blijft het niet zo heel erg is en ik met mate alles nog wel mag doen maar word het erger moet ik stoppen met werken tot na mijn verlof maar goed het is niet anders en we gaan wel zien hoe het gaat lopen.

Geplaatst

Owjaaa ik ga vanaf nu proberen vaker langs te komen. Eerder was ik nogal forum verslaafd;-)

 

Ben zo ziek geweest en met name veel hoofdpijn dat ik het licht van het beeldscherm niet kon hendelen.

Het gaat sinds een paar dagen wat beter.

 

Kom snel bijlezen, hopelijk alles onder controle bij iedereen.

Hier wel, veel ziekenhuisbezoeken. metingen,injecties etc etc. Alles is het me meer dan waard met af&toe een traan!

 

Denk aan jullie

Geplaatst

Och jeetje Marlijnne gelukkig gaat het iets beter

En dat je al die controles met liefde doet twijfelt niemand aan maar leuk is wat anders en daar mag je best om huilen

Dikke knuffel

 

Hier gaat het inmiddels ook eindelijk iets beter ik juich nog niet te vroeg want ik ben zo bang dat het weer terug komt maar overdag ben ik bijna niet meer misselijk alleen in de avond nog steeds heel erg maar goed als het zo blijft ben ik heel blij en kan ik tenminste weer iets doen.

 

Nu heb ik vandaag te horen gekregen (eigenlijk mocht ik het nog niet weten maar ze kon zich niet stil houden hihi) dat mijn aller beste vriendin ook zwanger is van haar 2de en maar 7 weken achter mij loopt waarschijnlijk dus we zijn toch eindelijk samen zwanger ben er helemaal blij mee.

 

Hoe is het met de rest?

Geplaatst

Ja echt wel helemaal super dat we samen zwanger zijn dat wilden we 2 jaar geleden al zo graag en nu komt het toch uit ik hoop mara dat over 2 weken haar echo net zo goed is

 

Gelukkig knap ik inderdaad iets op ik ga zo ook weer voor het eerst proberen een dagje te werken en vanaf volgende week weer 2 (mits het goed gaat vandaag) en zo laat ik het ook voorlopig ik wil niks forceren aangezien ik in de avond nog wel echt heel erg misselijk ben. Maar we gaan het zien als het niet gaat gaat het niet het kindje en ik zijn belangrijker op dit moment.

 

Yes ben vandaag wel alweer 15 weken haha schiet nu wel iets harder op vind ik kan er ook iets meer van genieten mijn buik is ook echt niet meer te missen

 

Fijne dag allemaal

Geplaatst

Goedemorgen allemaal,

Vanmiddag de 20 weken echo, ben best wel weer gespannen.

Mijn glucosewaardes bleven schommelen en ik begin vanavond met insuline spuiten.

Jammer hoor, maar dit is het beste.

Allemaal een fijne dag, Gr Esther

Geplaatst

Hallo allemaal!

Zo te lezen gaat het zwanger zijn niet bij iedereen zonder horten en stoten.....Jeetje, en dan klaag ik over stevige hoofdpijnen en bandenpijn.

Ik kan jullie alleen maar erg veel sterkte wensen en weet ook dat het dit allemaal waard is..

 

Wij zijn net weer terug uit het ziekenhuis. Vanochtend had ik een zwangerschapscontrole. Wat bleek, dat ik met 12 weken mijn bloed en urine al had moeten laten controleren. De formulieren liggen idd thuis maar ze hadden tegen ons gezegd dat dit tijdens de 20 weken echo moest gebeuren.

Nou ja, dit keer geen echo (afkicken!!) maar wel een Doppler op mijn buik gehad. Het was ff zoeken naar het hartje maar heel even kwam daar die snelle hartslag! Leuk en weer een hele opluchting!

 

Gisteren een bestelling zwangerschapskleding binnen gekregen van kleertjes.com. Zoooo blij mee, zoooo leuk!

Er staat alweer een verlanglijstje klaar voor een volgende bestelling (maar het geld is op :sad:).

 

Op mijn werk heb ik de mogelijkheid om tot mijn zwangerschapsverlof bij de administratie te zitten. Deze week had ik 2 dagen aanwezig moeten zijn maar de leidinggevende van deze afdeling is op vakantie en de medewerkers daar zagen het niet zitten om mijn zomaar in te gaan werken.......Toen heb ik gezegd tegen mijzelf dat ik dan lekker deze week thuis blijf! Heel triest eigenlijk. Gewoon mondje dicht en maandag beginnen (hopelijk):toppie:.

Ik word verder niet gemist in het pand.

 

Op 8 juni hebben wij dus de 20 weken echo + de bloed- en urineuitslagen en gaan direct hierna met vakantie. 25 juni staat er weer een controle op de agenda. Dan zal ik inmiddels wel gegroeid zijn (ben niets aangekomen en bloeddruk was perfect).

Geplaatst

Hee meiden! Ook ik ben een hele tijd niet geweest. Weinig puf voor fora´s en vond t eigenlijk wel ff lekker zo.

 

Zie dat een aantal van jullie een hoop voor de kiezen hebben (gehad). Hopelijk gaat het met jullie snel beter en kunnen jullie ook volop genieten van de hummeltjes in jullie buik.

 

Hier gaat alles goed. Precies 20 weken vandaag. Maandag de 20 weken echo, maar de zenuwen zijn nog niet echt aanwezig.

Maandagochtend met Koninginnendag ben ik midden in de Hema knock out gegaan. Oorzaak is onbekend maar vind het wel heel eng. Gelukkig was mijn beste vriendin bij me, die er voor gezorgd heeft dat ik niet hard op de grond ben gevallen. Maar alleen de deur uitgaan mijd ik nu dus maar ff. Voelde ook totaal niets aankomen. Vk maakte zich verder geen zorgen gelukkig.

 

Verder heb ik al een behoorlijke buik en geniet ik intens van het getrappel in mn buik. Helaas lijkt de zwangerschaps ischias wel erger te worden, maar dat mag mijn geluk niet drukken :)

 

 

Fijne dag ladies!

Geplaatst

Hoi Liminous,

Ben blij weer wat van je te lezen, was een hele tijd terug en maakte me iets van zorgen.

Hier de 20 weken echo gehad...alles was goed.

Nu uitkijken naar de vakantie, vliegen dinsdag naar Turkije.

gr Esther

Geplaatst

Nes wat fijn he even weer het hartje te horen ik kijk ook echt uit naar maandag dan hebben we de geslachtsbepaling lekker weer even kijken.

 

Esther gelukkig was alles goed fijn hoor en een lekker vooruitzicht naar Turkije heerlijk

 

Limi fijn dat alles goed gaat en lijkt me inderdaad een beetje eng als je onderuit gegaan bent pas maar een beetje op lekker rustig aan doen.

 

Ik ben vandaag voor het eerst weer rustig begonnen met werken en het gaat tot nu toe nog redelijk goed dus ik ben tevreden.

 

Fijne dag allemaal nog wij hebben vanavond nog verjaardag maar weet nog niet of ik mee ga.

Geplaatst

fijne berichtjes:

 

Esther fijn dat de 20 weken echo goed was. En wat een heerlijk vooruitzicht lekker op vakantie.

 

Wij zullen dit jaar in de buurt moeten blijven van het zh!! we gaan met pinksteren een weekend naar friesland,heerlijk!!

 

Lim: knock out meid, wat schrikken. Kan me voorstellen dat de drempel om "alleen" weg te gaan wat groter is. En 20 weken....toppie!

 

Ik vind het nu opeens ook wel wat sneller gaan!

 

Maris fijn dat je weer wat kan werken, hier is dat op&af. Ene dag werk ik zo 7 uur andere dag hooguit 3a4 uur.

 

nes: heerlijk om weer het hartje te horen! Ik moet morgenochtend nuchter bloedprikken wat ook al met 12 weken had gemoeten. hmmzzzz;-)

Leuke he die kleding uitzoeken. Ik moet zeggen dat ik nog wat moeite heb met leuke broek. Ben nogal kieskeurig.

Ik dacht hier naar de winkels te gaan om te passen,omdat ik toch wat ander figuur krijg. Bijna niks te vinden dus nu op de gok ook maar bestellen.

Heb wel een leuk voorjaar/zomersetje. Kom maar op met dat mooie weer. Niet te heet graag;-)

 

Kga straks hapje eten met vriendin! Nu ff rusten.

 

Fijne avond!!

Geplaatst

Nes, lijkt me best vermoeiend zo’n overenthousiaste schoonmoeder. Inderdaad belangrijk om je eigen tempo te volgen. En vooral zelf te genieten van alles wat komen gaat. En lekker vrij geweest afgelopen week ;-)

 

Twinklestar, ik vind de meeste positiekleding ook weinig aan, lijkt inderdaad allemaal erg op elkaar. Gelukkig heb ik een paar gewone jurkjes die flink mee kunnen rekken zonder vorm te verliezen.

Ben je een beetje bijgeslapen inmiddels? Vervelend he, moe zijn maar niet kunnen slapen.

 

Esther, toch al aan de insuline. Ik kan me voorstellen dat het vervelend is. Aan de andere kant ook wel fijn om nu gewoon goed ingesteld te zijn, zeker met vakantie in het vooruitzicht. Heerlijk zeg, op vakantie, geniet ervan! En gefeliciteerd met de goede 20-wk-echo.

 

MD10, welkom en natuurlijk nog gefeliciteerd.

 

Suus, fijn dat het goed gaat. En de kleintjes groeien goed zeg, als de UD vervroegd is.

 

Marlijnne, wat rot dat je zo ziek bent geweest. Maar gelukkig dat het wat beter gaat, hopelijk zet het door!

 

Mari, wow weer begonnen met werken, dat is wel een stap vooruit! In de avond nog wel beroerd lees ik? Doe rustig aan hoor, de zwangerschap en gezondheid van de baby isnatuurlijk het enige wat telt. Hoe is het met je rug?

 

Liminous, jullie krijgen een zoon zo te zien, gefeliciteerd! Vervelend dat je flauwgevallen bent, dat is schrikken. Komt volgens mij welvaker voor, toch? Ik word soms ook zomaar heel duizelig, dan moet ik even met mn hoofd voorover en dan trekt het snel weer weg. Ik denk altijd dat het komt door toename van het bloedvolume, maar dat is mijn eigen logica, geen idee of het zo is.

Laten we hopen dat het je niet meer gebeurt in ieder geval.

 

Ik heb niet veel nieuws, de baby is lekker druk en we genieten onzettend van het getrappel. Dochterlief is erg lief voor de baby en knuffelt graag met m’n buik en praat met de baby via m’n navel. Heel ontroerendo m te zien, ze vraagt broer/zus wat het wil drinken (appelsap?).

Geplaatst

ff tussendoor....

Wij hebben net op de praktijk van mijn vriend een echo gemaakt!

Hij is sportfysio en doet musculoskeletale echo's maken. We waren ff nieuwsgierig of we ook ons minimens konden spotten. Nou, duidelijk dus!

Lachen!!

Geplaatst

Nes wat leuk even een echo tussendoor en gelukkig was hij of zij direct zichtbaar

 

ABC wat lief zoals jou dochtertje reageert op de baby haha

Mijn oppaskindjes dachten van de week dat ik al bevallen was doordat ik zoveel afgevallen ben ze hadden mij een paar weken niet gezien moest er wel om lachen.

 

Maar goed met mijn rug gaat alles nog hetzelfde het komt waarschijnlijk vanuit mijn bekken dus daar ben ik mooi klaar mee mara goed het is niet anders hopelijk word het niet erger dan dit.

Verder gaat het steeds beter met mijn misselijkheid overdag vrijwel geen last meer alleen de avonden nog gister nog overgegeven maar goed zolang het bij gemiddeld 2x in de week blijft ben ik tevreden.

Maandag hebben we de geslachtsbepaling en ik ben zo benieuwd haha ik hoop dat we het kunnen zien anders moeten we nog een keer weer komen niet dat dat erg is.

Ook heb ik het gevoel dat ik de kleine zo af en toe voel ik weet het niet helemaal zeker maar denk het wel zo af en toe heb ik een kriebeltje in de buik waarvan ik denk dat dat het is. Het is nog wel vroeg maar het schijnt al wel te kunnen dus we wachten af

Geplaatst

Hoi allemaal,

Vanacht een zeer slecht nacht gehad, heel wat saai tv liggen kijken.

Voelme als een dweil.

Mijn nuchtere suiker blijft ook te hoog ondanks dat ik insuline spuit.

Dat vreet ook aan me.

Gelukkig maandag nog even contact met zh.

Allemaal een fijn weekend.

gr esther

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden