Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Dit is de foto die we uiteindelijk aan mijn ouders hebben gegeven voor hun 4o-jarig huwelijk.

 

 

 

 

 

Foto-CDTTC7HR.jpg

  • Reacties 148
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Dank je wel!

 

Ze zijn gemaakt door Arjen Eeken, hier om de hoek bij ons.

 

 

 

Joos, die tub kan toch wel? of ook beter van niet?? haal m er dan maar af als t niet kan, want ik ben zo niet meer online,

 

Boke, jij mag m er ook af halen als je vindt dat t niet kan of als t engerds oproept hoor!!!

Geplaatst

het is toch waanzin dat j moet nadenken over welke foto`s wel of niet kunnen ivm engerds.

 

ik had daar eigenlijk nog nooit zo over nagedacht,

 

ik vind ze prachtig !!!!!!!!!!!

Geplaatst

wauwww..... Sab! Echt geweldig mooi! Zo te zien vond Carolijn het allemaal wel leuk.

 

 

 

die met de hoed op vind ik echt prachtig!! Die in de tijl ook.. allemaal ....

Geplaatst

sab, supermooie foto's, wat een mooi geschenk voor je ouders!

 

 

 

ik heb de badfoto's er ook niet om die reden opgezet...

 

 

 

cyn

Geplaatst

Ja luitjes....er zijn echt viespeuken op deze wereld en moet er niet aan denken dat onze kindjes daarvoor gebruikt worden.

 

 

 

Maar deze zijn prima hoor sab!

 

En echt zo mooi...zou er bijna voor naar den haag gaan rijden.

 

Kan er hier nog even niet zo één vinden.

 

 

 

kus

Geplaatst

oja Sab, was ik vergeten te zeggen, ik neem aan dat dat manneke Olivier is? Wat lijken Carolijn en hij op elkaar!!

Geplaatst

Dat is inderdaad Olivier, Amanda.

 

En Sab, wat een geweldige foto's!!!!!!!!!!!!!

 

Ik vind ze echt supermooi!!!

 

 

 

Heb ook al gespeurd hier in de buurt maar kan nog niet zo 1 2 3 wat leuks vinden!

Geplaatst

oooooooooooooh wat mooi zeg! wat een plaatje is carolijn!

 

zo lief en mooie kleertjes en lief lachen en een helemaal schoon gezichtje haha...

 

ik was dus niet gek... ja ik heb ook ns een foto ergens weggehaald ivm de viezerikken op deze wereld. bizar he, maar ja.

 

die in de tub kan wel toch? of ben ik ook te naief...

 

schitterend sab. wat zal jij trots zijn op je mooie lieve meid.

 

lis

Geplaatst

Len heeft paaseieren gezocht, hij vond het geweldig. Steeds in beide handjes een ei, en dat naar de tafel brengen, erg leuk om te zien!

 

 

 

thuis..

 

EPSN3105.jpg

 

 

 

bij oma en opa..

 

EPSN3097.jpg

 

 

 

en dan natuurlijk ook opeten..

 

EPSN3094.jpg

Geplaatst

Oh wat een mooie scherpe foto`s...hahahahahah

 

En ze zijn heel leuk...ja heerlijk om die kleine handjes om zo`n eitje te zien hè...heerlijk.

 

En dan dat chocolade mondje...hahahahaha

 

Leuk hoor amanda!

Geplaatst

hahaha Joos, ik heb zelf de instellingen maar eens veranderd.. :bf_new:

Geplaatst

knap hoor amanda,. en wat goed dat len al paaseieren kan zoeken zeg!

 

dat lijkt me echt gaaf! die met dat chocolademondje is grappig!

 

lis

Geplaatst

Sab, ik ben helemaal geroerd door die mooie foto's van Carolijn..........

 

Wat ontzettend mooi zeg!

 

 

 

Ik ga direct ook op zoek naar iemand dat dat ook zo mooi kan.

 

Zal die vrouw eens bellen die mijn buik gefotografeerd heeft.

 

Joos, die woont in Laren, dus misschien ook leuk voor jullie?

 

 

 

amanda, leuke foto's ook zeg! Heerlijk dat chocolade bekkie!

Geplaatst

wat een geweldige foto`s sab

 

Ik heb iets gemist,is dat ventje je neefje?

 

 

 

Amanda heerlijk die chocolade handjes. Luca vond paaseieren zoeken ook geweldig.

 

nu heeft ie iets nieuws gooit met alles en stamp erop,gelukkig was ie er met pasen niet achter.haha

 

 

 

pasta en om precies te zijn , sedani (dikke pijpjes) eet je natuulijk net als frietjes met je handjes.hahahaha

 

 

 

paasweekend008.jpg

 

 

 

en hier een foto van luca, had het shirt laten drukken voor hubbie verjaardag. Ik heb nog een leukere,maar hubie is pc opnieuw aan installeren en heb nog geen programma erop voor foto`s te verkleinen, deze had opa gemaakt.

 

 

 

paasweekend004.jpg

 

 

 

groetjes

Geplaatst

op de valreep nog wat foto's

 

 

 

de meeste van de verjaardag zijn echt mislukt, ze bewogen, of iedereen keek raar of ik stond weer eens in beeld met een niet schattig figuur hahahahahah

 

 

 

P3120060.jpg

 

 

 

P3120047.jpg

 

 

 

P3210078.jpg

Geplaatst

Angela...leuk die foto`s...lekker met de handjes eten...hahahahah

 

En dat t-shirt is helemaal leuk..waar heb je dat laten doen?

 

 

 

Cynthia wat een scheetjes zijn het toch...lief hoor!

 

Echte wijsneuzen...hahaha...en wat maakt dat figuur nou uit..ik zal er rekening mee houden volgende week met foto`s maken...hahahahahaahah

Geplaatst

Wat weer een leuke foto's! Vandaag zal ik ook maar eens weer het toestel tevoorschijn halen, want bedenk me net dat we na haar verjaardag nog geen foto weer hebben gemaakt... Oeps...

 

 

 

Bianca

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden