Ga naar inhoud

Estrhalita is zwanger


Gast estrhalita

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

He Es,

 

 

 

Ga me er vanaf nu ook tegen aan bemoeien ;-) Super dat je alweer op de helft zit én dat de uitslagen van de echo en vruchtwaterpunctie goed waren. Toch weer een zorg minder. Nu lekker gaan genieten van je voetballertje en het inrichten van de kamer. Leuke klus lijkt me dat!

  • Reacties 201
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Hai Es,.

 

 

 

Lekker joh al weer opde helft, vanaf nu gaat de tijd vliegen, tenminste dat vind ik. Ik hoef nog maar een 8 weken tot Dé Datum.

 

 

 

Nu lekker genieten en het trappen nog even voor lief nemen, voor je het weet is de kleine eruit en mis je het getrappel..

 

 

 

Heel veel plezier met het inrichten en het shoppen!

Geplaatst

Wauw, estrhalita, gaaf dat alles goed is!!!

 

Nu lekker genieten van het gevoetbal in je buik!!!! (en het shoppen natuurlijk)!

 

Groetjesssssssssssssss

  • 3 weken later...
Gast estrhalita
Geplaatst

Ik kom net van de verloskundige vandaan. In principe voel ik me goed. Mijn bloeddruk blijft alleen heel erg laag en ik ben helaas hierdoor vaak draaierig, ook is mijn ijzergehalte te laag en moet ik morgen 3x naar het ziekenhuis voor zwangerschapsuiker. De kleine doet het super, beweegt echt de hele dag :dry: en nacht :hmh: Ook hebben we een weer even mogen kijken en hij lag dus heerlijk te schoppen en te bewegen. het is een echte jongen, kon weer niet missen. Het was het eerste wat we zagen haha

 

 

 

Over 2 weken mag ik weer komen, omdat wij over 3 weken op vakantie zijn.

Geplaatst

Wat vervelend dat je bloedwaardes allemaal laag zijn, ik heb dat zelf ook en dat maakt je inderdaad draaierig. Ik ben gister een dagcurve wezen prikken. Moet jij dat ook ivm je eerdere zwangerschap of is er voor jou een andere reden?

 

 

 

Gaaf dat je weer een echo hebt gehad!

Geplaatst

He, vervelend dat je vandaag 3x naar het ziekenhuis moet! Is het een beetje in de buurt? Kan je Robbie een beetje makkelijk meenemen? Of heb je elke keer oppas voor hem?

 

En leuk dat je het kleine mannetje al weer hebt gezien. Grappig dat je gelijk er weer bij werd bepaald dat het een kereltje is!

 

Doe het rustig aan!!!

 

 

 

Groetjesssssssssssssssss

Gast estrhalita
Geplaatst

Nee het prikken van die dagwaardes zijn voor het eerst. Gelukkig is Robbie naar de creche, daarom doe ik het ook vandaag. Het is vakantieperiode dus lekker rustig op de weg en in het ziekenhuis en het is nu maar 10 min rijden. Buiten de vakantie ben je gauw half uur onder weg. Verschilt dat he.

 

 

 

We wisten al door middel van de vruchtwaterpunctie 100% dat het een jongen zou worden, maar ze zetten het echo apparaat op mijn buik en het 1ste wat we zagen was benen wijd en zijn piemel. Hij showt hem graag denk ik haha.

Geplaatst

Pfft.... dat scheelt al weer! Zag je al lopen in gedachten... Robbie elke keer op de arm.... gedoe in het verkeer....

 

Hoop dat de uitslag goed is!!!!

 

 

 

Groetjessssssssssssssssss

Geplaatst

Ja die impact op je bloed is enorm hè. Ik heb ook behoorlijke bloedarmoede, maar gelukkig goede medicijnen. Dus dat gaat helpen. Hopen dat je geen suiker hebt, alhoewel dat wel zou kunnen verklaren dat het allemaal al zo goed groeit. Maar we gaan er niet vanuit toch.

 

Heerlijk dat je zoveel tijd hebt om leuke dingen te kopen. Geniet ervan. En ik kan me voorstellen dat het inderdaad steeds zwaarder wordt met Robbie erbij. Ik hoop dat je wat extra hulp kan regelen. Ik buk het liefst niet meer voorover ivm maagzuur enzo, maar ja jij moet wel. o ja, door je knieén... Dat was het...

 

groetjes, niki

Gast estrhalita
Geplaatst

Woensdag moet ik weer naar de vk en dan zal ik het wel horen denk ik. Dus nog even een weekje afwachten

Gast estrhalita
Geplaatst

Zojuist bij de vk geweest. Alles met de kleine is goed, heb alleen al 2 dagen erge pijn in mijn buik. Nu staan mijn banden heel strak, want ze zat aan mijn buik en ik gilde het zo wat uit, maar dit kan ook een beginnende blaasontsteking zijn dus morgen even nog maar bij de huisarts een plasje inleveren. De uitslag van mijn suiker was nog niet binnen, daar wordt ik morgen over terug gebeld.

 

 

 

Zo wij zullen even afwezig zijn, gaan vrijdagmorgen op vakantie en pas 7 sept. weer terug.

Geplaatst

Wat lekker dat alles bij de VK goed was!

 

Ontzettend vervelend dat je buik zo'n zeer doet, ik weet er alles van.

 

Hopenlijk met wat rust tijdens de vakantie word het stukken minder.

 

 

 

Een hele fijne vakantie toegewenst.

 

Waar gaan jullie eigenlijk heen?

 

 

 

Liefs Diana

Gast estrhalita
Geplaatst

Wij gaan naar Zuid Frankrijk een uurtje vanaf de Spaanse grens. Lekker uitrusten en bijtanken.

 

 

 

Ik heb geen blaasontsteking. Mijn suikerwaardes waren twijfelachtig. Ik moet nu in de vakantie op mijn suiker gaan letten en dan 11 september weer suiker laten testen.

 

 

 

Nou dames dit was het tot 8 september.

  • 3 weken later...
Gast estrhalita
Geplaatst

Zo dames daar zijn we weer. Helemaal terug van uit het warme Frankrijk. Het was zalig, alleen stond ons huis helaas helemaal in de middle of know where. Volgend jaar maar op zoek naar een huis aan de kust. Het was lekker om even 2 weken niet zoveel te hoeven te doen. maar ik heb nog steeds enorme last van banden pijn, dus moet van de week maar even een speciale band halen zodat de banden iets verlicht worden. Ik ga nu even lekker bijlezen hier en kom woensdag weer terug want dan moet ik weer naar de vk. Nou ik hoop dat het met iedereen goed gaat en dat er geen rare dingen gebeurt zijn.

 

 

 

PS ik heb trouwens echt een boxer in mijn buik zitten, de voeten, handen, billen etc steken soms echt buiten mijn buik.

Geplaatst

Welkom terug in het rot weer... :hmh:

 

Leuk zeg dat de baby zo beweeglijk is, hihi.. blauwe plekken zullen er zeker al zitten...hihi

 

Wat voor band ga je kopen voor je banden? Zo een buikband?

 

Groetjes CIndy

Gast estrhalita
Geplaatst

Hoi CIndy,

 

 

 

Ja inderdaad rot weer. Ik ga niet zo'n gewone buikband kopen, maar een speciale met klittenband en een steunband. Die draag je onder je kleding. Dat verlicht de pijn met lopen. Ik heb er al 2 maar dat zijn maatjes S en ja ik ben wat voller dan de vorige keer dus maar even M halen.

 

 

 

En ja die kleine is super druk. Drukker dan mijn vorige zwangerschap. Soms echt niet leuk meer. Heb nu ook sinds een paar dagen enorme pijn in mijn maag. Lijkt een beetje op de pijn van een maagzweer, maar dat kan ik me niet voorstellen dat ik dat heb. Dus ga anders van de week maar even naar de huisarts als het blijft.

Geplaatst

Hoi Es,

 

 

 

Welkom terug van vakantie.

 

Ik hoop dat jullie er lekker van hebben genoten, en goed weer hebben gehad!

 

 

 

Wat vervelend dat je last van bandenpijn hebt.

 

Heb je er bij robbie ook al last van gehad? Omdat je al van die speciale banden hebt.

 

 

 

Liefs Diana

Gast estrhalita
Geplaatst

Hoi Diana,

 

 

 

Nee bij Robbie heb ik er niet echt last van gehad alleen bij het uitlaten van de honden vandaar en ik had ze van een vriendin gehad. Ga van de week maar even naar de prenatal moet ook nog voor een matrasje gaan kijken en de blije doos ophalen. Had mijn kraampakket ook al binnen gehad.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden