Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

oh ja, ik weet niet meer waar je het gevraagd had sab, maar ik ga wel gewoon zelf rijden hoor.

 

ik heb ns gekeken en t ziet er niet al te ingewikkeld uit.

 

mocht het nou helemaal niet meer lukken zal ik voor de zekerheid iemands nummer in mn telefoon zetten. volgens mij heb ik nog wel mail daarvan?

 

 

 

leuk meiden, tot zondag!

 

lis

  • Reacties 105
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Ja, zullen we ieders mobiele nummer even noteren?

 

Of in ieder geval een paar. Als mijn navigatie in de war is, kan ik dan altijd met iemand van jullie bellen.

 

 

 

Ik heb er zin an!

Geplaatst

zo grappig dat gekroel met het kussen. Ik ken er hier nogeen die dat doet. leuk al die foto's en filmpjes!! Wat zijn al de kindjes toch groot aan het worden en al veel met een enorme bos met haar, geweldig! En jullie gaan elkaar morgen ook nog eens zien, leuk hoor. Ben heel benieuwd hoe jullie elkaar in het echt vinden. En als jullie kilo's kwijt willen, ik zou een verhuizing naar Amerika aanraden. Ben weer op mijn gewicht toen ik hubbie leerde kennen. Heb helaas mijn kleding van die maat niet meer....

 

 

 

En dan nu eindelijk wat foto's van Famke. Filmpjes volgen, even kijken hoe dat werkt van de week met de videocamera.

 

 

 

hier waren we net 2 weken in ons nieuwe huis en haar speelgoed was net aangekomen. Helemaal happy dus.

 

camera104.jpg

 

 

 

deze was op haar verjaardag. Heb nog veel meer, maar die komen nog van mijn schoonzus.

 

camera118.jpg

 

 

 

deze was in maart. Een heerlijke smile van ons scheetje

 

camera098.jpg

 

 

 

deze was vorige week toen mijn schoonouders er waren. De outfit heb ik hier bij Old Navy gekocht. Gelukkig nog wel wat leuke dingen te vinden hier voor kids.

 

camera168.jpg

 

 

 

ik zal nu regelmatig eens wat foto's plaatsen, nu alles is bijgewerkt.

 

Veel plezier komende zondag!

 

 

 

liefs Corine

Geplaatst

Mooie foto's Corine!!!

 

 

 

En kan me voorstellen dat ze blij is dat haar speelgoed er weer is.

 

Dat zal ze wel gemist hebben!!

Geplaatst

Oh corine eindelijk kunnen we famke weer even zien...en wat is ze grrot geworden...leuk hoor.

 

Mooie en leuke foto`s....en ja nu iets vaker hoor...hahahahahahah

 

IK zal ook jou wat foto`s sturen van de meeting...is het mail adres nog hetzelfde?

Geplaatst

lieve Joos, zou je het telefoon nummer van jheroen wel hier neer zetten??

 

 

 

Corine, wat een scheetje, wat heeft ze prachtige ogen!!!!

 

Ik vind de kleren wel leuk hoor.

 

Dat loop autootje heeft Len ook, en sinds kort kan hij er alleen op rijden en ook op en af klimmen. Nou, hij doet niets anders meer dan racen op dat ding.

Geplaatst

voor de nieuwsgierigen onder jullie hier een foto van de meeting. Met toestemming van Boke hihi.

 

 

 

Foto-L4BEGWVK.jpg

 

 

 

van links naar rechts achterste rij:

 

Thomas, Anne-Meya,Iris en Lieve

 

 

 

van links naar rechts voorste rij:

 

Kindje van Beau, Carolijn, Ebbe en Faas

Geplaatst

oooooooooooh.. wat geweldig!! Leuk joh!!!!

 

Wat een snoepies, ik wil ze allemaal knuffelen!

Geplaatst

Corine, wat heeft Famke een prachtige blauwe ogen!!!!!!!!!!

 

Heerlijke hè, al haar eigen speelgoed weer beschikbaar.

 

Leuke kleertjes ook!

 

 

 

Sab, prachtige foto van al onze kleine trotsen

Geplaatst

corine, wat is ze ook al groot zeg, wat een mooi meisje heb je toch!

 

 

 

sab , ik zie dat carolijn alleen in de camera kijkt en weet wanneer ze mooi moet zijn hahahahha

 

 

 

cyn

Geplaatst

Haha, ja Cyn, maar ik denk dat we geen fotomodel in spe hebben hoor. Papa stond namelijk naast de camera hahahahaha, helaas papa en mama moeten gewoon bijven werken tot hun dood....

Geplaatst

hmm misschien moet ik dat idd maar eens een keertje doen....jeetje ik ben alweer verkouden en een grieperig gevoel....denk dat ik me maar eens ziek ga melden en niet vrij ga nemen als ik me zo voel..zucht...ellende..

Geplaatst

ohhh corine wat mooi! die foto waar ze recht de camera in kijkt is erg mooi. wat een dametje al!

 

fijn dat alles binnen is. is al t speelgoed weer extra leuk!

 

groetjes!

 

lis

Geplaatst

Corine, wat een lekker bekkie zeg, en die ogen met die blonde haartjes, lieffffff!! Ik heb er helemaal overheen gekeken (beetje druk met me eiguh, sorry) Ze is idd blij met haar toys hahaha, lachen zeg! Zeg wonen jullie zo crimineel, dat het huis beveiligd moet worden? ;-)

 

Heb je ook nog foto's van jullie huis? Ben zooooo nieuwsgierig!!

Geplaatst

Ik ben redelijk nieuw hier dus geen idee of het me lukt om een foto te plaatsen...

 

 

 

Op de foto staat Sophie, geboren 1-7-07 dankzij icsi.

 

 

 

Groetjes Caatje.

Geplaatst

caatje ...je kan beter je foto`s uploaden op mijn album omdat je dan zelf kan bepalen of je ze er weer af wilt halen!

 

Plus dat als je ze op de site gaat zetten zullen ze om de zoveel tijd delete worden.

 

Deze mogenlijkheid gaat er ook af meis dus doe nog een poging en open een album op www.mijnalbum.nl

 

Is helemaal gratis meis.

 

Zet daar je foto`s op....en dan zet je de link hier van de foto die je wilt laten zien.

 

 

 

Groetjes José

Geplaatst

sophie is idd een scheetje!!

 

 

 

Len heeft gisteren, tussen alle verbouwings-troep, met zand gespeeld, hij vond het super!! Dus een zandbak, komt er hier wel, na de verbouwing.

 

 

 

 

 

EPSN3272.jpg

 

 

 

Vandaag naar movieworld geweest, vond dit een leuke foto, op de terugreis:

 

 

 

 

 

EPSN3294.jpg

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden