Jump to content

Recommended Posts

Posted

Jihoeeeeee meiden!

 

 

 

Vanmorgen bloedtest en zojuist gehoord dat de test POSITIEF is!

 

Erg onwerkelijk voelt het nog. Naast wat steekjes hier en daar, maar zeker niet continu, voel ik eigenlijk verder nog niks. Maandag 2e bloedtest om te kijken of het hcg goed blijft stijgen, was nu in ieder geval prima. Wat heerlijk, na al die tijd, eindelijk is het zover!

 

 

 

Had al even gecheckt, als alles goed gaat waar we natuurlijk wel vanuit gaan, verwachten wij rond 12 dec. ons eerste kindje!!!!!!

 

 

 

Love u all

 

Micky

Posted

Gefeliciteerd meid! Hopelijk maandag een goede stijging van het hcg en dan op naar de echo he! Succes!!!!!!!!!!!

 

 

 

Bianca

Guest estrhalita
Posted

Wouw gefeliciteerd. Super meid wat een vruchtbare maand he. Ik ben 7 dec uitgerekend. Een hoop december baby's. Dikke kus en geniet ervan

Posted

Jaaaaaaaaaaaa, MICKY IS ZWANGERRRRRRRRRRRRRR!!!

 

 

 

Van harte gefeliciteerd meid!

 

Gezellige maand om te bevallen.

 

 

 

Hoe hoog was je Hcg?

 

 

 

Groetjes Laura

Posted

Micky, wat een supergoed nieuws!

 

van harte gefeliciteerd!

 

na die lange weg nu eindelijk zwanger, heerlijk!

 

maak er een mooi boogschuttertje van!

 

lis

Posted

Micky!!

 

Wat een super goed nieuws meid! Gefeliciteerd!!

 

 

 

Wauw, met een cryo, wat goed..

 

Maakt mij ook weer een beetje positiever tav de cryos :msn-wink:

Posted

Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! Super cool! niki

Posted

Gefeliciteerd meis...het gaat lekker met de meiden hier!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Leukkkkkkkk...en ja hoe hoog was je hcg?

Posted

Hallo meiden, thanks!!! Geen idee hoe hoog de hcg was. Zo helder was ik niet om dat te vragen :), maar ze zei in ieder geval dat de waarde voor nu heel goed was.

 

Ik voel me ook meteen echt zwanger. Echt een rommelige buik, de hele nacht. Nu trekt het wat weg. Komt dit jullie bekend voor? Ook een beetje slecht geslapen, erg onder de indruk van het goede nieuws.

 

 

 

Bizar: gisteren met manlief (natuurlijk ook helemaal gelukkig) zei ik. Hey, als ik 12 dec ben uitgerekend dan ben ik ongeveer even oud als ik een kindje krijg als mijn moeder toen ze mij kreeg. Wij rekenen en op de dag nauwkeurig klopt het... Zij is van 17-03-48 en ik ben geboren op 30-07-78. Uitgerekende datum is 12-12-2008. Allebei zouden we dan 30 jaar en 135 dagen zijn. Extra bijzonder omdat mijn moeder is overleden toen ik 1 was.

 

 

 

xxx

Posted

Gaaf Mickey...

 

Hey misschien kan je Illuminate nog effe een hart onder de riem steken.... Die zit nu voor een cryo-terugplaatsing en lijkt nog niet zo heel erg hoopvol.

 

 

 

Groetjessssssssssssss

  • 4 weeks later...
Posted

hoi allemaal,

 

vanmorgen merkte ik wat bruinverlies op. wat later flinke buikpijn en nog meer bruinverlies. verpleegkundige gebeld en langsgegaan voor een echo. Was waarschijnlijk onschuldig. Bij echo bleek dat het niet goed zat. Vruchtje was niet goed gegroeid en ik zag meteen al geen hartactiviteit. We zijn helemaal stuk ervan en kan alleen maar huilen. Vandaag of morgen komt wsl de miskraam.

 

Ik wens jullie allemaal heel veel geluk. Hopelijk gaat het een eventuele volgende keer bij ons wel goed. Zal wel na de zomer worden, het hele traject weer opnieuw...

 

Ik zou het erg op prijs stellen als jullie mijn ticker in het andere topic eruit willen halen, alvast bedankt. Binnenkort ga ik er even tussenuit, wat het forum betreft dan, even helemaal niks en ook niet geconfronteerd worden met m'n eigen topics van toen alles nog goed ging.

 

 

 

liefs Micky

Guest estrhalita
Posted

Oh Mickey wat erg. Heel veel sterkte meid tijdens het verwerken van dit verlies.

Posted

Jeetje Micky, wat een slecht nieuws...schrik er nogal van..

 

Vind het heel erg voor je en leef met je mee...

 

 

 

Begrijpelijk dat je even afstand neemt, neem de tijd om dit allemaal te verwerken..

 

 

 

veel liefs van Kim

Posted

Meid, wat erg ik snap dat je er stuk van bent.

 

Ik kan je alleen maar zeggen heel veel sterkte en neem je rust.

 

Ik snap dat je ff afstand neem.

 

Heel veel sterkte

 

 

 

Liefs Renaat

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use