Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Naam: Francisca

Leeftijd: 32

Kinderwens sinds: April 2014

Vruchtbaarheidsprobleem: Waarschijnlijk Azoőspermie

Ingrepen: 0

Behandeling(en): 0

Welk ziekenhuis: Beginnen Bethesda Hoogeveen

 

 

Hallo allemaal,

Ik ben moeder van drie kinderen uit een vorig huwelijk.

Ik ben in dat huwelijk zes keer zwanger geweest (herhaalde miskramen), en heb daar drie gezonde zoons voor terug gekregen. Uiteindelijk is het huwelijk stuk gelopen en kreeg ik een relatie met mijn jeugdliefde. Hij gaf al gauw aan een kinderwens te hebben en April zijn we begonnen dat in vervulling te laten gaan. Nu was ik van mijn zes zwangerschappen 3 maal in een keer zwanger en de overige drie binnen 3 a 4 maand. Dus eigenlijk, hoe erg dat ook klinkt voor sommigen hadden we verwacht dat het snel raak zou zijn. Ik had wel allerlei vage klachten als buikpijn etc maar legde dat naast mij neer. Toen het na een half jaar niet gelukt was werd ik toch wel heel onzeker, ook mede door mijn klachten, ook heb ik twee curretage's, een vastgegroeid spiraaltje, en een keizersnede gehad. Dacht misschien verklevingen of littekenweefsel, het kan van alles zijn. Afspraak bij de huisarts gemaakt, wat testjes, onderzoek en uitstrijkje gehad. Daar kwam vaginose uit, twee keer behandeld want de eerste kuur sloeg niet aan. Heb ook veel herhaalde blaasontstekingen. We dachten, lekker weekendje weg, probleem daar onder opgelost, nu komt het vast goed. Maar weer niet, en de volgende maand weer niet. Ik stelde mijn vriend voor om zo'n thuistest te doen om te kijken of er genoeg zaadcellen waren, hij ging akkoord, deze was negatief. Daarop weer naar de huisarts gegaan deze heeft mij doorgestuurd naar de gynaecoloog vanwege mijn buikklachten en mijn vriend kreeg een pakketje mee voor vruchtbaarheids onderzoek. Daar hebben we gisteren uitslag van gehad en er bleek helemaal geen zaadcellen in zijn sperma te zitten. We hebben 2 Januari een afspraak bij de gynaecoloog. De huisarts kon en wou ons niet veel vertellen. We hebben veel verdriet, zien onze wens helemaal niet meer in vervulling gaan. Geen idee wat ons te verwachten staat. De huisarts zei dat het mogelijk ook aan zijn medicijn gebruik kon liggen, Methylfenidaat retard. Maar verminderd vruchtbaar is heel wat anders dan totaal geen zaadcellen hebben dus ik geloof daar eigenlijk niet in, mijn vriend put er hoop uit. Ik hoop dat ik hier veel van mij af kan schrijven, sprankje hoop vind en wat info vind van wat ons te wachten staat.

 

Groetjes Snowflower

Geplaatst

Hallo Snowflower, welkom op het forum!

Leuk dat je jezelf hebt voorgesteld aan de anderen; wij wensen je een goede tijd op Het IVF-Moeders Forum.

Geplaatst

Hoi snowflower, welkom op dit forum. Ik weet niet zo goed onder welk topic je mee kunt schrijven, maar wel moedig van je om dit met ons te delen.

er zijn veel vrouwen op dit forum die in het buitenland behandelt worden, wil je geen valse hoop geven.

wij zijn voor een second opinion uitgeweken naar UZ Gent en zijn inmiddels begonnen met onze tweede IVF poging.

ik weet natuurlijk niet of jullie daar ook over nadenken, succes met alles.

Hope&Faith

Geplaatst

Hallo,

Ik heb mij ook aangemeld op het Freyaforum en daar al veel gelezen over oa ICSI en de behandelingen en las idd over Gent. Er zijn zoals ik begreep maar twee ziekenhuizen die Tesa behandelingen doen, Nijmegen en Rotterdam? Of was het nou het AMC? Leuk dat jullie reageren op het freyaforum was er maar één iemand waar ik contact mee had en de behoefte is zo groot. Het is allemaal nog heel onduidelijk allemaal hoe het er voor ons uit gaan zien, 2 Januari mogen we voor het eerst naar de gynaecoloog. Maar we zijn ons rot geschrokken en dus ga je toch zoeken naar antwoorden en info. Ik wens je heel veel succes met je tweede ivf poging. Liefs

Geplaatst

Hallo Snowflower,

 

Ik reageer eigenlijk nooit op het forum, maar heb wel ervaring met TESA behandelingen (mijn man natuurlijk eigenlijk ;-)).

 

De eerste 3 pogingen hebben wij in Nijmegen gedaan, daar is onze zoon uit geboren in 2011.

 

Daarna weer 2 pogingen daar gedaan, helaas geen bevruchtingen. Daarna zijn we dit jaar overgestapt naar Gent. En nu ben ik ruim 24 weken zwanger van een tweeling. Wat een wonder!

 

Ik wil je dit eigenlijk vertellen om te zeggen dat het kan. Na zo'n uitslag ben je zo uit het lood geslagen, heel herkenbaar.

 

Ik wil je/jullie sterkte wensen en probeer erin te blijven geloven. Al snap ik heel goed dat dat niet meevalt!

Geplaatst

Welkom Snowflower, heftig verhaal, wat een schok dat er helemaal geen zaadcellen zijn!

Mocht je naar het buitenland willen gaan moet je even denken om een zorgverzekering met een goede buitenlanddekking. Je hebt nu nog een paar dagen om over te stappen..

Sterkte allebei! liefs, Plien

Geplaatst
Hallo,

Ik heb mij ook aangemeld op het Freyaforum en daar al veel gelezen over oa ICSI en de behandelingen en las idd over Gent. Er zijn zoals ik begreep maar twee ziekenhuizen die Tesa behandelingen doen, Nijmegen en Rotterdam? Of was het nou het AMC? Leuk dat jullie reageren op het freyaforum was er maar één iemand waar ik contact mee had en de behoefte is zo groot. Het is allemaal nog heel onduidelijk allemaal hoe het er voor ons uit gaan zien, 2 Januari mogen we voor het eerst naar de gynaecoloog. Maar we zijn ons rot geschrokken en dus ga je toch zoeken naar antwoorden en info. Ik wens je heel veel succes met je tweede ivf poging. Liefs

Graag gedaan en bedankt snowflower, daar zijn we voor op dit forum, in ieder topic ondersteunen we elkaar in dit loodzware traject. Sterkte en geluk vrijdag xx

Geplaatst

Hoi allemaal,

Wauw Fientje een tweeling, wat fijn!! Gefeliciteerd!! Dat geeft idd moed!

 

Plien, goed dat je het zegt, heb even gekeken maar dat zit wel goed al moeten we voor buitenland wel toestemming vragen maar heb wel goede ervaringen met hun.

 

Gelukkig wel Hope&Faith echt een verademing je ei kwijt te kunnen.

 

Dank je wel allemaal, voel me nu al een klein beetje beter, liefs.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden