Ga naar inhoud

Tweed punctie


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo ik ben heel benieuwd of hier ook mensen zitten die ook al 11 terug plaatsingen gehad hebben ik heb er 10 van me eerste punctie en dinsdag me tweede punctie gehad en vrijdag de terugplaatsing gehad dus nou weer hopen had vanmorgen wel een beetje roze afscheiding hopelijk kan iemand mijn vertellen dat dat niet gelijk fout is ☺️

Geplaatst
Hallo ik ben heel benieuwd of hier ook mensen zitten die ook al 11 terug plaatsingen gehad hebben ik heb er 10 van me eerste punctie en dinsdag me tweede punctie gehad en vrijdag de terugplaatsing gehad dus nou weer hopen had vanmorgen wel een beetje roze afscheiding hopelijk kan iemand mijn vertellen dat dat niet gelijk fout is ☺️

Hoi Millie, ik an niet met je meepraten over het aantal tp's. Je zegt dat je vrijdag de tp hebt gehad en nu lichtroze bloedverlies? Hoeveel dagen oud zijn je embryo's of embryo?

je kunt lichtroze minimaal bloedverlies hebben door een innesteling of een vaatje geraakt hebben met het inbrengen van de bollen. Schrijf lekker met ons mee op het forum van januari?

Sterkte en succes duim voor je?

Liefs Hooe&Faith

Geplaatst

Hoi millie, zegt nog niks de roze afscheiding. Ik heb dat 2 x gehad week na embryo tp. Was toen wel zwanger.. K sluit me aan bij de reactie van hope & feith.

 

Ik heb de laatste jaren al 21 cryo tp gehad. 18 in hormoongestimuleerde cyclus; zonder het gewenste resultaat. (Werd wel 3 zwanger van verse embryo's) vorige cryo tp in eigen cyclus; Zwanger helaas leeg vruchtzakje met 6,4 weken.

Laatste cryo tp (2 stuks) ook in eigen cyclus; nu zwanger van tweeling. (Wij deden icsi ivm slecht zaad)

 

Ik hoop voor je dat het deze keer raak is, succes!

Geplaatst

Hou ik weet nog niet precies hoe alles werk hoop dat het zo goed gaat ik heb nou me verse eitje terug geplaatst gekregen dit is de eerste weer van af de punctie en bij alle terug plaatsingen heb ik nog geen bloed gehad na de terug plaatsing dus hoop echt dat het innestel bloed is ik ben blij dat ik het hier met jullie kan delen

Hoi Millie, ik an niet met je meepraten over het aantal tp's. Je zegt dat je vrijdag de tp hebt gehad en nu lichtroze bloedverlies? Hoeveel dagen oud zijn je embryo's of embryo?je kunt lichtroze minimaal bloedverlies hebben door een innesteling of een vaatje geraakt hebben met het inbrengen van de bollen. Schrijf lekker met ons mee op het forum van januari? Sterkte en succes duim voor je?Liefs Hooe&Faith
Geplaatst

Simha jeetje wat een verhaal dacht dat het bij mijn erg was maar dat is helemaal wat ben heel blij voor je dat je nu zwanger bent eb dat woord zeker beloond met een tweeling heel mooi wij doen ook icsi als dat nodig is gaat dat automatisch ☺️Maar hoop echt dat het bij deze blijft ben er wel een keer klaar voor na 7 jaar gestopt met de pil

Hoi millie, zegt nog niks de roze afscheiding. Ik heb dat 2 x gehad week na embryo tp. Was toen wel zwanger.. K sluit me aan bij de reactie van hope & feith. Ik heb de laatste jaren al 21 cryo tp gehad. 18 in hormoongestimuleerde cyclus; zonder het gewenste resultaat. (Werd wel 3 zwanger van verse embryo's) vorige cryo tp in eigen cyclus; Zwanger helaas leeg vruchtzakje met 6,4 weken.Laatste cryo tp (2 stuks) ook in eigen cyclus; nu zwanger van tweeling. (Wij deden icsi ivm slecht zaad)Ik hoop voor je dat het deze keer raak is, succes!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden