Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Zijn er hier ook meiden die via een behandeling zwanger zijn geworden en vervolgens een miskraam hebben gekregen?

Ik heb afgelopen maand een miskraam gehad bij 12 weken (nekplooi meer dan 8mm en hartje klopte niet meer) en in juni is onze zwangerschap afgebroken (meedere genetische afwijkingen geconstateerd).

Nu vinden we het natuurlijk enorm spannend of het de volgende keer wel goed zal gaan.

Wie schrijft er mee?

 

Blog: http://wensmama.wordpress.com

Geplaatst

Flipje ik heb een cryo tp gehad februari vorig jaar, helaas een miskraam.

 

Moet er ook niet aan denken dat dit weer gebeurd, je bent zo blij als t eindelijk gelukt is waardoor de klap nog zoveel harder is!

 

 

 

 

ICSI 1:4tp Mislukt (1 X MK 9 wkn.)

ICSI 2:1tp Mislukt

ICSI 3:Gestart 12-2016

Geplaatst

Klopt marja, en het wordt allemaal nog veel zwaarder en stressvoller met deze ervaringen erbij. Hopelijk gaat het nu gewoon goed.

Geplaatst

Dit is de eerste keer dat ik een IVF behandeling onderga, maar ik heb via de natuurlijke weg wel 2x een miskraam gehad. Het maakt niet uit via welke weg je miskramen krijgt het blijft in je hoofd zitten. En elke keer wordt het moeilijker en zwaarder. Het enige wat je kunt doen is hopen dat het de volgende keer goed gaat. Maar dat is makkelijke gezegd dan gedaan. Heel veel sterkte in ieder geval

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst
Heb je zeker gelijk in KvG. Waar sta je in je behandeling?

 

Blog: http://wensmama.wordpress.com

 

Ik heb vrijdag mijn eerste punctie gehad.

Ze hebben 7 van de 13 eiblaasjes verwijderd. Gisteren te horen gekregen dat er 5 bevrucht zijn. Morgen heb ik mijn terugplaatsing.

 

Er is uiteindelijk voor ICSI gekozen ipv IVF om meer kans te hebben op een bevruchting.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst
Ik heb vrijdag mijn eerste punctie gehad.

Ze hebben 7 van de 13 eiblaasjes verwijderd. Gisteren te horen gekregen dat er 5 bevrucht zijn. Morgen heb ik mijn terugplaatsing.

 

Er is uiteindelijk voor ICSI gekozen ipv IVF om meer kans te hebben op een bevruchting.

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Wat een spannend moment KvG! Succes in de wachtweken straks.

  • 2 weken later...
Geplaatst
Hoe gaat het nu @KvG ?

 

Ik zit op wd11 vandaag. Heb vanochtend een test gedaan en die was negatief. Ik mag van het ziekenhuis pas maandag testen, maar mijn hoop is grotendeels wel weg.

 

Hoe gaat het met jou?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

Oh, kan het me voorstellen.... :-( wat een domper.

Hier nog steeds aan het wachten, over twee weken hopelijk aanmelden voor een cryo tp.

 

Dinsdag gehoord dat ons kindje (van de tweede miskraam) Turner syndroom had, best wel heftig! :-/

 

Blog: http://wensmama.wordpress.com

Geplaatst
Oh, kan het me voorstellen.... :-( wat een domper.

Hier nog steeds aan het wachten, over twee weken hopelijk aanmelden voor een cryo tp.

 

Dinsdag gehoord dat ons kindje (van de tweede miskraam) Turner syndroom had, best wel heftig! :-/

 

Blog: http://wensmama.wordpress.com

 

Ik moest even opzoeken wat het Turner syndroom is, maar jeetje wat een vervelend syndroom is dat.

 

Kan me voorstellen dat het moeilijk is geweest omdat te horen. Heftig hoor.

 

Zit dit in jullie familie of was dit de eerste keer dat dit voorkwam?

 

Nou mijn helse menstruatie kwam idd op zondag en maandag heb ik contact gehad met het ziekenhuis. Volgens het protocol moest ik een maand vrij nemen maar dit is niet goed voor mijn gezondheid, dus ben ik nu een kunstmatige cyclus aan het opbouwen voor een cryo tp.

 

De planning is om 12 feb een echo te doen en dan 4/5 dagen later de terugplaatsing. Mits 1 van de 2 cryo's goed uit de vriezer komt.

 

En hoe staat het er bij jou voor?

 

 

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk

Geplaatst

Nee, Turner is niet erfelijk (meisjes met Turner zijn namelijk onvruchtbaar).

Maar met onze eerste miskraam (trisomie 21 + trisomie 8) erbij wordt het nu wel een beetje griezelig.... zouden we wel gezonde embryo's hebben...?

 

En in onze beide families komt zoiets helemaal niet voor, miskramen sowieso niet eigenlijk.

 

Spannend KvH, dat is al snel! Ik wacht nog op ongi, hopelijk 10/11 feb. Dan weer aanmelden voor een cryo.

 

Blog: http://wensmama.wordpress.com

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden