Jump to content

Recommended Posts

Posted

hallo allemaal,

 

 

 

eindelijk weer een berichtje vanuit Radboud Nijmegen gekregen !!!!

 

waarschijnlijk wordt mijn man aankomende maand nog opgeroepen voor TESE.

 

ik vind het wel heel erg spannend en ben best zenuwachtig, want ja je kunt nog altijd te horen krijgen dat ze niets hebben kunnen vinden, en wat dan........

 

 

 

dus wij wachten in spanning af, als het goed is bellen ze begin volgende week !!

 

 

 

 

 

iedereen veel liefs, lucky-t

Posted

hai Cindy !!!

 

 

 

TESE is een manier om operatief zaad rechtstreeks uit de zaadbal te verkrijgen, dit gebeurt als er problemen zijn met zaadleiders of de doorgang hiervan, en als blijkt via PESA/MESA er geen zaad kan worden verkregen via de bijbal.

 

 

 

Als ze goed zaad vinden kunnen we die ook alleen maar gebruiken voor ICSI.

 

 

 

Bedankt !!!!!!

Posted

ahhh, oke dan weet ik dat ook weer, dat wat eerst ook een optie voor ons maar gelukkig heeft mij mijn zijn zaad al zo verkregen. Hihi, fijn om te weten.

 

 

 

Liefs Cindy

Guest Amanda
Posted

Spannend zeg!!

 

 

 

Doen ze dat nu wel in NL?

 

Ik dacht dat ze ons toen, in 2005, vertelde dat dat in nl niet gedaan werd.

 

 

 

succes!

Posted

Ja dat klopt, want 2 jaar terug toen wij begonnen met Luc te spuiten toen zeiden ze dat dat misschien ook een optie voor ons was maar dat we dan naar Belgie moesten gaan.

 

 

 

Groetjes

Posted

ja dat klopt, sinds vorige jaar doen ze dit, en alleen in Radboud en AMC !!!!!

 

 

 

in het Radboud zit wel een belgische urologe hoor, dus helemaal alleen kunnen ze het hier nog niet !!!

 

 

 

groetjes

Posted

Spannend zeg!!!

 

 

 

We zitten aardig bij elkaar in de buurt,alleen hebben wij er nog een afspraak met de uroloog tussen gepakt,die staat nu op 25 juli en daarna zullen we vast snel voor de eerste tese mogen komen.

 

 

 

Heel veel succes

Posted

hallo Nala,

 

 

 

ooh dat is wel fijn om eens met iemand te praten die hetzelfde te wachten staat !!!

 

 

 

wij hebben alle gesprekken al gehad dus ik denk niet dat we nog eens hoeven te komen, lopen jullie ook in het radboud???

 

 

 

groetjes

Guest Amanda
Posted

o wat fijn, scheelt een hoop gereis.. succes!!

Posted

Wij hebben ook alle gesprekken gehad ,onderzoeken ook, maar hebben voor ons zelf nogmaals een afspraak gemaakt met de uroloog, toch nog wel een paar vraagjes;)

 

 

 

Wij zitten bij het Amc,ook een heel fijn ziekenhuis.

 

 

 

Spannend wordt het nu he!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use