Ga naar inhoud

3e poging


Gast yoshi

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

vanmorgen getest, en weer negatief:naka:

 

Waarschijnlijk zit het er nu op en is onze droom aan diggelen... het enige wat ik kan is huilen. Allerlei gevoelens spelen er door mijn hoofd, boos, verdrietig, waarom. ik weet het niet.

Geplaatst

Yoshi ik vind he verschrikkelijk voor je en hoop niet dat het nu helemaal afgelopen is.

 

 

 

Ik kan er verder de woorden niet voor vinden maar weet dat ik met je meeleef.

 

 

 

liefs en een knuffel van Lentezon

Geplaatst

Oh Yoshi, wat vervelend voor je, dat is wel heel erg om dat hoofdstuk te moeten afsluiten.

 

 

 

Ik wens je hier dan ook veel sterkte bij.

 

 

 

Liefs Cindy

Geplaatst

hoi yoshi, ten eerste welkom op het forum.

 

 

 

wat rot dat jullie derde poging ook mislukt is!!

 

ik heb er geen woorden voor.

 

 

 

gaan jullie nog een behandeling zelf betalen of.... houdt het echt op?

 

vind het zo erg voor jullie!

 

we weten allemaal dat dit het liefste is wat men wilt en als dat dan in duigen valt.... verschrikkelijk!

 

ik wens jullie dan ook veel sterkte!

Geplaatst

Yoshi, wat erg voor je meid. Ik hoop dat je je hier door heen kan slaan en dat je voldoende steun kan vinden bij je vrienden en familie. Het lijkt me echt vreselijk en heb er ook geen woorden voor. Misschien kan je nog overstappen naar een andere verzekering die meer pogingen vergoedt, volgens mij Unive.

 

 

 

Liefs,

 

 

 

Yvonne

Geplaatst

ja het was mijn testdag en 'smorgens was het gelijk al foute boel.

 

Maar we gaan nu even weg een paar daagjes, ons hoofd leeg maken zover het mogelijk is en dan zien we weer verder.

Geplaatst

Ik vind het heel erg voor je Yoshi! Goed dat jullie er even tussen uit gaan om het een beginnend plekje te kunnen geven. Dat zal niet makkelijk voor je zijn.

 

Heel veel sterkte!!

 

 

 

Mari

Gast marianne
Geplaatst

Yoshi,

 

Heel veel sterkte! Zulke berichten vallen niet mee.

 

Groetjes, Marianne.

Geplaatst

ja een weekendje weg... alleen liep dat niet helemaal zoals we gehoopt hadden. We zijn met onze zoon naar een pretpark geweest en daar heeft hij een ongeluk gehad wat tot de operatiekamer heeft geleid. Denk je even weg te gaan om alles van je af te zetten gebeurt er zoiets.

Geplaatst

cindy, ik wens je veel succes bij de test hopen dat het goed voor je uitpakt!

Geplaatst

Hoi Yoshi, dank je wel, wat had je zoon dan? en gaat het nu weer goed met hem? Veel sterkte ermee in ieder geval.

 

 

 

Liefs Cindy

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden