Ga naar inhoud

Meldplicht zwangere?


Gast estrhalita

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Patricia, wat heerlijk! Heel erg gefeliciteerd. Nu lekker gaan genieten!

 

Groetjes van Nora.

  • Reacties 252
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Waaaauuuuw wat gaaf! onwijs gefeliciteerd! Enne... heeft de jongedame mooi de dinsdag afgewacht! Dat dit maar het begin mag zijn voor mooie tijden voor jou en je hele familie, met alleen maar liefde, geluk en niet te vergeten gezondheid!

 

 

 

Geniet ervan.. we kijken uit naar de foto´s! (hint)

 

 

 

Liefs Pien

Geplaatst

Gefeliciteerd met jullie dochter en zusje Marit!! Leuke naam!

 

Grappig, bijna dezelfde aantallen gewicht en lengte als mijn zoontje (3110/50cm)

 

 

 

Geniet van je gezinnetje

Geplaatst

Nou, net weer terug van de verloskundige. Moest nog even een keer extra mijn bloeddruk laten meten: 90/140. Nog steeds aan de hoge kant.

 

De verloskundige wilde me ook nog even zien. Hij zei dat mijn lijf het zwaarder begint te krijgen. Ik moest maar gewoon gaan bevallen!

 

Tja, ik wil wel!!!!

 

Mijn mannetje zegt dat de kleine gewoon morgen komen gaat, op de uitgerekende datum. Ach, we zien het wel.

 

Vannacht was het weer lekker prut met slapen.... wat dat betreft mag de kleine nu inderdaad ook wel een keer komen!

 

 

 

Groetjesssssssssssss

Geplaatst

Ooooowww hildever, wat spannend gaat het worden.

 

Elke keer check ik even stiekum of er al wat op internet staat.

 

 

 

Leuk zo'n dokter diet zegt dat je maar gewoon moet gaan bevallen...............tuurlijk wil jij ook.

 

Wat ik mij eigenlijk afvroeg. Weten jullie al wat het eigenlijk gaat worden??

 

 

 

Meid, vanaf deze kant alvast heeeeeeeeel veel succes!!

Geplaatst

Hoi Patricia gefeliciteerd met jullie dochter!!!!!!!!!! Heerlijk gevoel he.. !! Sterk spul he die wee opwekkers... net als bij jou is het bij mij ook erg snel gegaan. Om 8 uur 'sochtends zijn de vliezen gebroken en om 9.10 ging ik aan de wee opwekkers. Die zijn snel na 12 minuten weer gestopt want toen had ik al pers weeeen. 26 min later is Fleur geboren.

 

Hilde spannend hoor dat wachten... maar straks zijn jullie dubbel en dwars beloond!!!!!!!!!!!

 

Ik heb geprobeerd een foto van Fleur toe te voegen maar ik weet totaal niet hoe dat moet. Kan iemand mij dat vertellen?

 

Groetjes voor iedereen!

Geplaatst

Hey Champietal!

 

Nee, we weten niet wat het wordt. Een extra motivatie voor mij om naar het einde toe te werken....

 

Hey Cindy, zelf zet ik de foto's elke keer via mijnalbum.nl op de site.....

 

 

 

Groetjessssssssssssssssss

Geplaatst

Kan me voorstellen dat je lekker nog even de deur uit wilt, zeker met zo'n mooie frisse winterse dag als vandaag. Enjoy! En wie weet wat de beweging met zich meebrengt ;-)

Geplaatst

Nog steeds een dikke buik hier!

 

Weer een nacht met slechte nachtrust.... M'n ontbijt niet binnen kunnen houden... Gammel....weet niet zo goed hoe ik met mezelf aanmoet vandaag. Niet lekker in mijn velletje.... Geen weeen hoor, maar gewoon geen zin in eten, maagzuur, dan toch maar eten omdat het moet, en dat valt dan weer niet zo als het normaal valt....

 

Er wilden nog mensen vanmiddag wat afspreken, maar had er effe geen zin in. Duik zo lekker mijn bedje weer in voor een paar uurtjes denk ik.

 

 

 

Groetjessssssssssssssssss

Geplaatst

Nou, heb lekker effe bijgetankt vanmiddag. Maar eh, erg energievol voel ik mezelf nog niet. Denk wel dat het goed was, want ik voel me wel wat minder gammel. En nu maar hopen dat het slapen vanavond ook nog lukt.

 

 

 

Groetjessssssssssssss

Geplaatst

Hoi Hilde,

 

 

 

Nog steeds in afwachting dus. Ik was afgelopen maandag ook niet fit en voelde mij niet lekker. Volgens mijn gynacoloog waren dit ook voortekenen van de aankomende bevalling. Dus wie weet komt het heel snel voor jou..... Ik hoop het voor je, want het is echt op en top genieten van zo'n kleintje. Ik zit echt op de roze wolk, want ze is zo lief!!!

 

Sterkte en ik zal voor je duimen.

 

Groetjes Patricia

Geplaatst

Het duurde wel even voordat ik vannacht in slaap viel, bijna 2 uur, maar daarna wel goed geslapen tot 7 uur. Wel s ochtends gal gespuugd.... Gisteren niet veel gegeten.... Zou dat het euvel zijn? Gisteravond (eigenlijk nacht) ook weer mijn bed uit geweest om nog even een plak ontbijtkoek en een beker yoki te nemen. Weer last van brandend maagzuur.

 

Strakkies weer bloed prikken en urine laten controleren in het ziekenhuis....

 

Elke dag is er eentje dichter bij de bevalling. Maar.... hoe lang zal het nog duren????

 

 

 

Groetjessssssssssssssssssss

Geplaatst

Pffft, nou vanochtend is één droom alvast in duigen gevallen.... Ik moet in het ziekenhuis bevallen. Mijn bloeddruk was nog 95/140 en het eiwit was toch wat opgelopen met vorige week. Ik moet donderdag weer voor controle.

 

Stom, tranen... balen... Had me hier echt niet op ingesteld.... Het ziekenhuis neemt nu alles over... Voor morgen dus ook maar de afspraak met de verloskundige af gezegd.... We wachten maar weer af.....

 

 

 

Groetjesssssssssssssssss

Geplaatst

Patricia, van harte gefeliciteerd!

 

Marit is zeker een mooie naam, een hele fijne kraamtijd gewenst!

 

 

 

Hilde, wat balen voor je! Je had t anders bedacht dus dan is het echt vervelend als je nu al weet dat t niet zo wordt als je had gewild!

 

Hou je t nog een beetje vol? Ik was een weekendje weg en dacht, er zijn vast 2 babies geboren...

 

Sterkte!

 

Lis

Geplaatst

Hey Hilde, wat balen voor je.

 

Maar voor wat het waard is, ik heb het als heel prettig ervaren, bevallen in het ziekenhuis.

 

 

 

Misschien wordet je deze week wel ingeleid als de baby nog niet vanzelf komt.

 

 

 

succes

 

 

 

liefs Renaat

Geplaatst

Zolang de waardes nog binnen bepaalde normen blijven, doen ze in eerste instantie nog niets, maar als het eiwit verder gaat oplopen, dan gaan ze inderdaad kijken of ze de bevalling op gang kunnen brengen. Maar hoop echt dat het zover niet gaat komen!

 

 

 

Groetjesssssssssss

Geplaatst

Jeetje Hilde dat is zeker een domper!

 

Maar ik heb het bevallen in het ziekenhuis ook als prettig ervaring net als Renata.

 

Succes en sterkte met het verwerken.

 

 

 

Liefs Diana

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden