Jump to content

terugplaatsing 2 embreyo,s!


Recommended Posts

Posted

Hey hey!...nou ben zonet gebeld door het umcg...onze 2 eitjes zijn super gedeeld en kunnen allebei terug geplaatst worden !!!!

 

 

 

Om kwart over 11 is het dan zover...dan mag ik in het umcg me melden en mag ik weer verenigt worden met me emmy,s! haha

 

 

 

Ben dus ook helemaal blij!!!! was zo ontzettend bang dat ze niet gedeeld werden of wat ook...maar het tegendeel is waar...ook deze 2 doen het super goed!!!

 

 

 

Vanaf vandaag kan voor mij de 2 weken wachten beginnen!

 

 

 

24 dec mag ik na het mcl in leeuwarden voor een bloedtest! op de hoop dat deze keer het wel goed mag gaan!

 

 

 

We wachten in spanning af!!!

Posted

heej linde..!

 

 

 

super zeg, ik hoop dat het allemaal goed is gegaan.

 

Ik denk dat ze nu ongeveer wel in je buikje zitten!

 

 

 

op naar de positieve test!

 

 

 

liefs

 

Desiree

Posted

Hoi Linde

 

 

 

Dat is super nieuws zeg ik hoop voor je dat de 2 weken snel om zijn voor je .

 

Heel veel succes.

 

 

 

liefs anja

Posted

Spannend hoor, ik hoop dat het voor de meiden die nu op het wachtbankje zitten nog een fantastisch jaar gaat worden!!

 

 

 

We duimen voor jullie!!!

 

 

 

Gerreber

Guest illuminate
Posted

ik hoop dat jullie de feestdagen met z'n "drietjes" zullen zijn. sterkte op het wachtbankje.

Posted

heej linde!

 

 

 

hoe is het nu? voel je je een beetje goed erbij?

 

nog naar beverwijk geweest?

 

 

 

Hier gaat het zijn gangetje he..

 

 

 

ik ben druk aan het duimen voor je!

 

 

 

Liefs

 

Dikke knuff

 

Desiree

Posted

Hey dees!...Jah zekers na beverwijk geweest,....denk kan vast geen kwaad....(hoop ik dan) haha

 

 

 

Voel me goed maar o zo zenuwachtig he.....heb wel lichte buikkrampjes...en dat kan niet zijn van dat ik ongesteld moet worden..want het is nu pas de 3de dag van de terugplaatsing!......ook niet de hele tijd...maar ef en toe wat steekjes zeg maar...vaaag gevoel!...ou wel van de hormonen komen denk ik..

 

 

 

Moet helaas rustig afwachten ....zucht:waiting:

 

 

 

Liefs Linde

Posted

Hoi linde,

 

 

 

We gaan samen op !!

 

Dat wordt spannend !

 

Ik ken nog 2 andere meiden die naar het ziekenhuis moeten voor een bloedtest dezelfde dag, dus wie weet, wordt het een feestdag !!

 

 

 

Liefs,

 

jolanda

Posted

Hoihoi,

 

Beweging / op gang houden van de bloedsomloop / doorbloeding is volgens mij ( en mijn arts ) heel goed.

 

Er zijn studies over bezig..beweging / gezonde levensstijl en ivf kansen. Ik heb dagelijks aan matige beweging gedaan en met resultaat. Gaf ook afleiding en ontspanning, iets wat al moeilijk te vinden is als je bezig bent met ivf etc

 

 

 

heel veel succes en sterkte met het doorkomen van de wachtdagen.

 

de 24e een zeer spannedne datum..

 

Lentezon

Posted

Hoi Linde en Jolanda,

 

 

 

Houden jullie het een beetje vol op de bank. Moeten jullie beiden op dezelfde dag testen? Spannend. Ik hoop dat jullie dan de wijn bij het eten met de kerst echt zullen moeten laten staan.

 

 

 

Zelf mag ik de 27e testen, maar hoop dat een paar dagen uit te kunnen stellen. Heb wel eens getest in de ochtend en dan 's avonds ongesteld worden..... ken je dat?!

 

 

 

De duimen draaien.

 

 

 

Liefs

Guest illuminate
Posted

@Otjes, ja ik ken het! negatieve test, en vrij kort daarna bloeden. het lijkt alsof ik geestelijk nog invloed heb; alsof ik het bloeden tegenhoud tot negatief bericht.

Posted

Hey hey...ja klopt jolanda en ik hebben allebij de 24ste een bloed test in het ziekenhuis!.....

 

 

 

Ik zit nog steeds lekker warm op het bankje......Met veel gerommel in mn buik en bijna 24 uur per dag licht beroerd!..het gevoel trekt ook niet echt weg!...zin aan iets en dan pak ik het en dan denk ik..bahhh nee...geen zin!...vet vaag gevoel dus!...

 

 

 

Gisteraaf ff wezen zwemmen met een klein groepje mensen....ff relaxen in het water!..

 

 

 

En dan gaan we vanaaf ook nog wel wokken.....

 

 

 

Jeroen(mn vriendje) Heeft eergister ff met de emmy,s gesproken....haha...ze hadden ruzie zei hij(vandaar dat gerommel) wie er wel mocht blijven en wie niet!..Ik zei laat ze alletwee maar blijven dan...ma gerommel is gebleven haha...We wachten het af!!

 

 

 

NOG MAAR 6 DGN TE GAAN

 

 

 

Liefs Linde

 

 

 

Enne Jolanda....we kunnen het en maken van dec 2008 toch nog een leuk uiteinde!!!!

 

 

 

Guest illuminate
Posted

Spannend allemaal... Die 2 kleintjes zijn hun nestje aan het inrichten. Dat moet natuurlijk wel lekker liggen als ze er de komende 9 maanden moeten vertoeven.

Posted

Ze mogen van mij...ze nestelen maar een end weg ! hihi....zolang ze maar dr in blijven vind ik alles best!

 

 

 

En geloof nog stellig in de tekst...*3 x is scheepsrecht!*:waiting:

Posted

heej linde..

 

 

 

hoe is het nu met je?

 

voel je je nog een beetje goed?

 

ik dacht kom maar snel even hier weer kijken want ik wil natuurlijk wel kijken of het allemaal nog goed zit. en zo te lezen zit dat het nog wel! en hopelijk heb jij straks een dikke vette posi test!

 

 

 

Ik duim door!

 

 

 

liefs

 

Desiree

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use