Jump to content

Recommended Posts

Posted

dag mede lotegenoten,

 

 

 

wat kan ik zeggen over mijzelf???

 

ik ben helaas een zeer ervaren persoon op iui en icsi gebied want momenteel zijn we bezig met de 12e icsi...

 

ja ik weet het het zijn er erg veel.

 

hieronder lees je hoe dat zo gekomen is.

 

 

 

getrouwd in 1997

 

kw 1998

 

met pil gestop op 21 e verjaarag van miep= nov 1998

 

menstruatie bleef uit in febr 1999 maar ik was niet zwanger

 

(had wel een positieve test???)

 

juni 1999 MMM, 4 stuks clomid-wel eitjes geen zwangerschap

 

juli zaadtest in zh groningen wees uit dat mijn man henk zeer slecht zaad had en dat alleen icsi voor ons mogelijk was.

 

op wachtlijst in gronigen, doorgaan met iui in sneek.

 

na 5 keer iui gestopt en doorgegaan met eerste icsi in gent.(transport met leeuwarden)

 

overstimulatie na punctie- nacht op de IC in gent gelegen.

 

 

 

2000 begonnen met icsi in zh utrecht, bij icsi poging 4 was ik zwanger maar helaas bleek met 6 weken dat het om een EUG ging.....

 

verder gegaan in utrecht en bij icsi poging 7 was ik zwanger!!!

 

2003 een gezonde dochter gekregen.

 

 

 

2004 doorgegaan voor een brusje.

 

zh in leeuwarden en later zh in almere (transport met amsterdam)

 

weer 3 keer icsi gedaan poging 10 werd een miskraam.....

 

 

 

2008 opnieuw voor een brusje. 2 keer iui in zh heerenveen.

 

2009 icsi poging 12 word gestart in meppel (transport met zwolle)

 

 

 

zo een hele lap tekst, maar dit is in het kort ons verhaal.

 

niet niks dus wat we de afgelopen 10 jaar hebben mee gemaakt.

 

 

 

miep

Posted

Niet niks is dan een understatement, Miep! Jeetje... ik hoop voor jullie dat je huidige poging raak is en het gewenste brusje oplevert!

Posted

Jeetje, dat is zeker niet niks.

 

 

 

Heel veel succes!

Posted

Jee wat een verhaal zeg, jullie hebben zeker al heel veel voor je kiezen gehad.

Guest Butterfly
Posted

woow, stunning !!! Wat kan een mens hebben ?

 

Je bent dan (helaas ook) een echte ervaringsdeskundige .. :(

 

 

 

Maar welkom hier en succes met alles !

Posted

Hallo Miep, welkom

 

 

 

jeetje wat een lijst... waar blijf je de energie vandaan halen?

 

heel veel succes met deze poging !

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use