Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hoi meiden,

 

goh, t gaat niet zo goed qua foto's hier. Ik merk dat zo hier thuis ook minder foto's worden gemaakt...

 

Maar hier dan toch een paar!:

 

 

 

Foto-KT8M6HSD.jpg

 

mooi he, ca 23 weken (gokje)

 

 

 

Foto-ARFNOMGU.jpg

 

ook erg mooi: bijna 2 jaar!

 

 

 

Foto-8T6BVSVR.jpg

 

en zo danst hij altijd...je moet t eigenlijk op film zien.

 

 

 

Foto-8HPOXBTX.jpg

 

ebbe, beer en speen, onafscheidelijk, maar vanaf deze week mag de speen alleen nog maar in bed! Ik hoop dat t lukt...

 

 

 

Liefs,

 

Lis

Posted

mooi buikje Lis!!

 

Ik vind Ebbe nu wel weer wat weg hebben van Len! die laatste!

 

Ik zal ook wat foto's erop zetten.

 

 

 

P1000295.jpg

 

 

 

P1000320.jpg

 

 

 

P1000047.jpg

 

 

 

P1000249.jpg

 

 

 

P1000289.jpg

Posted

oh wat mooi amanda! gaaf zo dichtbij!

 

ja het zijn die 'sleepy eyes' he!?

 

Maar die van Len zijn echt superblauw, mooi hoor. Die van Ebbe worden steeds grijzer en ik wacht nog steeds tot ze groen worden... (de mijne zijn groen en die van mn man bruin...)

 

Lis

Posted

Leuk cynthia!

 

Ik heb ze al lang niet gezien! Faasje ziet er ook een beetje anders uit vind ik. Volgens mij heeft ie ook minder krullen of niet? Schattig zo met de spullen in de weer. Voelen ze zich echt groot dan he!

 

Lis

Posted

Wat een kanjer-mannen weer zeg! En natuurlijk met mooie Lieve erbij, aan de microfoon haha. Lis mooi buikie al hoor. 6 maanden nu toch al? Gaat snel zeg!

 

 

 

Nou, ik had al gezegd bij de kletstantes dat ik een paar foto's zou plaatsen met onderwerp "als je even niet oplet...... dan smeren ze zich volledig in met Sudocreme.....

 

 

 

Iris was na 3x haren wassen nog niet schoon haha. Nu wel weer gelukkig.

 

 

 

Foto-G6ZEOHC4-D.jpg

 

 

 

Foto-ZJNTL34I-D.jpg

 

 

 

Foto-6D4T4MFI-D.jpg

Posted

hahahahahahahahahaha Laura!!!

 

 

 

wat zijn ze groot zeg, zeker Thomas!

 

Leuke foto's!

Posted

Hahahah, Laura, nou, daar was je mooi druk mee!!!

 

En... hier zijn ze dan... alvast 2 foto's van Thirse. Mijn mannetje moet hier nog even wat regelen, en dan komen er misschien nog wel een paar meer!

 

 

 

Groetjesssssssssssss

 

 

 

Foto-UFMS8OHY-D.jpg

 

 

 

Foto-F6DFPDR8-D.jpg

Posted

wauw, Hilde, wat een prachtig meisje!!!

 

En hele mooie foto's ook, viel me ook al op op je Hyves-pagina... is dat je mannetje die zulke mooie foto's maakt?

 

 

 

De overige kindjes zijn ook vreselijk schattig! Mooi buikje, Lis!

Posted

Oooh, Hilde, wat een mooi meisje zeg! Prachtig. Ik word er week van.

 

En de andere kindjes zijn natuurlijk ook schattig!

Posted

Hey Marieke,

 

Ja, mijn man maakt van die mooie foto's. En we hebben nu een huishoudelijke hulp (omdat mijn man geen huishoudelijk werk kan doen) en zij is fotografe. Ze heeft ook hele mooie foto's gemaakt van ons meisje!

 

 

 

Groetjessssssssssssssssss

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use