Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hallo,

 

 

 

Ik ben Angelique en nieuw op deze site!!

 

Ben inmiddels nu 35 jaar en een lange historie bij de gynaecoloog. Sinds mijn 17e al onder behandeling bij de gynaecoloog vanwege ontsteking van een eileider waar ik te lang mee heb rondgelopen.....endemetriose, verkleefde eileider, dichte eileiders en ga nog maar door .....diagnose gesteld van overgang ( wat na een second opinion( 3 jaar later )niet bleek te kloppen en de rest laat ik maar even achterwege want dat wordt veel te lang, helaas!!

 

 

 

Ik hou het voor nu maar even bij de meest recente gebeurtenissen

 

 

 

2008 4 x IUI allemaal mislukt

 

maart 2009 1e IVF poging mislukt

 

 

 

Status bij ons is nu: Onbegrepen onvruchtbaarheid ( tenminste als je de samenlevingstest niet meerekent want die was nl 3 x negatief) verkleefde eileider maar verder alles prima.

 

 

 

Ik zoek eigenlijk "hoop" om verder te gaan (te kunnen)

 

 

 

Groetjes Angelique

Posted

Ik hoop dat je hier hoop en ondersteuning vindt, Angelique! Welkom op dit forum, het heeft mij het afgelopen half jaar zoveel begrip, liefde, medeleven, steun etc. opgeleverd dat het een bijna dagelijkse behoefte van me geworden is om hier even 'aan te komen en bij te kletsen'. Succes met je evt. verdere traject!

Guest Butterfly
Posted

Hoi Angelique,

 

 

 

Welkom hier !! We zijn even oud, ik ben ook van 1973.

 

Je hebt al een lange weg afgelegd zeg, tjonge. Allemaal niet zo fijn !

 

Wat betekent het eigenlijk als de samenlevingstest niet goed is ? Wij hebben die nooit gehad namelijk.

 

Heb je al enig idee hoe nu verder na de laatste IVF ? Staat er al weer een volgende op de planning ?

 

 

 

Je zult denk ik die hoop hier wel vinden. Alle vrouwen met hun verhalen die dit meemaken. Toen ik hier kwam in het begin was ik heel afwachtend maar nu ik alles zo steeds lees heb ik ook weer kracht gekregen om door te gaan. Ik hoop dat dat bij jou ook gebeurd !

 

 

 

Veel sterkte !

Posted

Hei Angelique.

 

Welkom. Poewee wat een verhaal. Ik hoop dat je hier de hoop en steun vindt om verder te kunnen. Mij deed het erg goed om al die verhalen te lezen en te weten dat er ook lichtpuntjes zijn. We zijn even oud, ik moet nog beginnen aan onze eerste poging. Volgende week intakegesprek.

 

Veel succes!

 

ursela

Posted

Hoi,

 

 

 

Dankjewel voor jullie reakties!

 

 

 

Ik heb al heel veel gelezen en idd het geeft voorzichtig aan toch weer hoop. Het is fijn om te lezen dat bepaalde reakties van mij " normaal" zijn of beter gezegd herkenbaar. Emotionele buien, het opgeven maar daarna toch weer kunnen opkrabbelen.....

 

 

 

Toch ook veel geslaagde pogingen na hele lange " wegen" Ik hoop dat wij daar uiteindelijk toch ook bij mogen horen ( en hopelijk nog in mijn dertiger jaren)

 

 

 

Wij gaan toch voor poging 2 in juni ( het duurt wel even maar toch ook weer niet)

 

 

 

Ik zie enorm op tegen de punctie en hoop dat ik positief kan blijven tijdens de wachtweken.

 

 

 

En Butterfly,

 

 

 

De samenlevingstest houdt in dat er de ochtend nadat je samenleving hebt gehad een uitstrijkje wordt gemaakt om te kijken of er nog spermacellen in je baarmoederslijmvlies aanwezig zijn en of ze nog leven.

 

 

 

Bij ons was het zo dat bij alle testen er geen of nauwelijks spermacellen aanwezig waren en die er waren leefde niet meer

 

 

 

Dan kan er wellicht sprake zijn van vijandig baarmoederslijmvlies

 

 

 

Tja ik weet niet wat ik er van denken moet omdat er zo weinig spermacellen aanwezig waren in het baarmoederslijmvlies terwijl mijn man extreem vruchtbaar is.....Ik heb inmiddels op google ook gelezen dat de test omstreden is en zelfs niet in ieder ziekenhuis wordt gedaan omdat de test geen zekerheid biedt

 

 

 

Gr Angelique

Guest Butterfly
Posted

Dankjewel Angelique, ik wist dit eigenlijk niet.

 

Wij hebben inderdaad ook geen samenlevingstest gehad.

 

 

 

Ik wens je ontzettend veel succes met je 2e poging in Juni, wellicht dat we samen op zullen gaan als wij woensdag een "JA" krijgen van het zkh.

 

 

 

Klinkt mss een beetje raar, maar wij hebben zelf ontzettend veel leuke dingen gepland in de wachtweken naar de afspraken toe. Dit heeft ons geholpen en de tijd ging wat vlugger. Ideetje ??

 

 

 

Succes met alles !!

Posted

Welkom op het forum, Angelique. Ben ruim een jaar vrij actief (zeg maar gerust heel actief) en ervaar het forum als een geweldige plek om je verhaal kwijt te kunnen. Alle zorgen, ups and downs... niemand die het zo goed begrijpt en weet hoe je opgepept kan worden als de meiden die hetzelfde doormaken.

 

Heel veel succes de komende tijd en de komende behandeling(en)!

 

 

 

Mariek

Guest Amanda
Posted

welkom hier, heel veel succes met alles!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use