Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst
dames, zodra er overeenstemming is bereikt hoor ik graag wat ik precies ga doen oké? :clock:

 

 

 

Oké dames, de bal ligt bij ons.

 

 

 

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-voortraject

 

-lopende behandelingen

 

-punctie

 

 

 

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-wachtbankje

 

 

 

1 Topic voor;

 

-Zwangerschapsoverzicht (bestaat al)

 

 

 

Graag reageren met bericht,

 

voor of tegen.

  • Reacties 55
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst
Oké dames, de bal ligt bij ons.

 

 

 

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-voortraject

 

-lopende behandelingen

 

-punctie

 

 

 

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-wachtbankje

 

 

 

1 Topic voor;

 

-Zwangerschapsoverzicht (bestaat al)

 

 

 

Graag reageren met bericht,

 

voor of tegen.

 

 

 

Goede actie dit :)

 

 

 

Als bekend is waar en wat dan zou ik graag willen weten:

 


     
  • onder welke categorie (namen staan in de rode balk)
     
  • onder welk forum
     
  • of ze allemaal onder hetzelfde forum moeten komen
     

Succes!

Geplaatst

Ik zou het wachtbankje liever per maand hebben (hoe lang wordt die lijst anders wel niet? ... of gaan we mensen van dat lijstje afhalen tussentijds?), maar verder voor!

Geplaatst

ik ben ook voor.

 

 

 

en idd misschien het wb voor de maand dan extra. daar kun je meeleven met de ander in de moeilijk wachtweken!

 

 

 

en een aparte zwangeren overzicht. zonder de uitgerekend in .....

 

dat is ook allemaal zo onduidelijk.

 

 

 

dat is mijn mening..

 

 

 

liefs

Geplaatst

Mensen gaan vanzelf van het wachtbankje af. Dit wordt dus geen ellenlange lijst. Ik denk dat we nu moeten zorgen voor overzicht en dat raak je met een apart topic weer kwijt.

 

 

 

Jeroen, hoe gaat het nu verder?

Geplaatst

OK, maar dan moeten we inderdaad zorgen dat mensen na een maand ofzo van het lijstje afgaan (nu in de wachtbankjes per maand blijft iedereen staan, met het resultaat erachter, zodat je dat altijd kan terugzien).

Geplaatst

Oke had ff niet mee meegelezen, maar als ik naar zwangerenoverzicht kijk, dan hebben we het totaaloverzicht en de uitgerekend in....

 

 

 

Wordt dit nu 1 lijst?? Ik zit namelijk in uitgerekend in ..... veel meer te zwammen over kwaaltjes en dingen die mij bezighouden met meiden in dezelfde fase, maar vind het totaaloverzicht gewoon leuk om te zien wie er zwanger zijn en hoe het gaat, vindt het een heel ander iets eigenlijk.

 

 

 

Maar ik sluit me aan bij de meerderheid.

Geplaatst

Ik zou er het onderstaande van willen maken:

 

 

 

Voortraject behandelingen 2009

 

Lopende pogingen + punctie 2009

 

Wachtbankje 2009

 

Zwangerenoverzicht 2009

 

 

 

 

 

(punctie hoort toch eigenlijk bij een lopende poging)

 

 

 

liefs ikketje

Geplaatst

 

 

 

Jeroen, hoe gaat het nu verder?

 

 

 

Vanessa,

 

 

 

ik weet nog niet hoe het verder gaat :P het is zoals ik zie nog niet duidelijk hoe het moet gaan gebeuren

Geplaatst

Hoi Jeroen,

 

 

 

Dat gaat ook niet lukken met zoveel meiden/opties.

 

 

 

Ik denk dat jullie (de moderators) een keus moeten maken en dat moeten gaan proberen hoe dat in de praktijk uitpakt.

 

Ik weet wel dat het op dit moment geen bijhouden aan is....

Geplaatst

Vanessa,

 

 

 

Bij deze wil ik dan dit gedeelte aan jou toevertrouwen, jij bent een van de mensen die hier heel vaak is en dan lijkt het me logisch dat je een indeling pakt die jij goed vindt. Als je die hebt dan moet je alleen nog even kijken bij een eerder bericht van mij mbt de plaats van de extra fora etc. deal? :toothy9:

Geplaatst

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-voortraject

 

-lopende behandelingen

 

-punctie

 

 

 

(worden dit 3 losse items of in 1 topic "Behandelingen" ? en waar? Bij ICSI of IVF?)

 

 

 

1 Topic voor het jaar 2009;

 

-wachtbankje ( in item "Behandelingen" --> "Wachtbankje")

 

 

 

1 Topic voor;

 

-Zwangerschapsoverzicht (bestaat al in item "Zwanger" dus geen losse "Uitgerekend in.... meer)

 

 

 

Hoe gaat het met de lijstjes??

Geplaatst

Oeps, ik heb wel even wat losgemaakt zie ik....

 

 

 

Oke Vanessa, laten we dat samen oppakken als lijstjes freaks. Ik stuur je straks wel even een berichtje met een voorstel.

 

 

 

Henne

Geplaatst

@ Vanessa & Henne, succes met deze zware opdracht. Ik ben reuze benieuwd hoe de nieuwe indeling eruit gaat zien. Mijn zegen hebben jullie alvast, want je hebt gelijk....... er is geen doorkomen aan.

 

 

 

Greetzzz,

 

Elena

  • 2 weken later...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden