Ga naar inhoud

Voorstellen


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo allemaal,

 

 

 

Ik ben Nika en ben 35 jaar.

 

Ben 1 keer zwanger geworden (spontaan binnen 2 maanden) en na 25 weken ernstige complicaties gekregen en ons kindje verloren (in 2006). Daarna in de MM terecht gekomen wegens PCOS en later bleek ook endometriose. Zaad van mijn man is ook niet optimaal, maar dit wisselt sterk. Heb ook een HSG gehad.

 

Inmiddels heb ik Clomid gebruikt, daarna een jaar lang ovulatieinductie met Puregon/Pregnyl en zelf proberen, 1x IUI, 2 x IVF.

 

Status op dit moment is dat we geen Cryo's hebben, ik een cyste in mijn eierstok heb (eierstok doet ook bijna niets) en de volgende stap ICSI is.

 

Ben hier allemaal erg verdrietig over en ben me aan het beraden over volgende stappen/evt. ander ziekenhuis, omdat mijn eigen ziekenhuis erg passief is. Hoop dan ook op dit forum meer te weten te komen over behandelmethodes in andere ziekenhuizen en andere meiden een hart onder de riem te kunnen steken.

Geplaatst

Hee Nika,

 

 

 

Welkom op dit forum.

 

Jij hebt al veel meegemaakt lees ik, ik wil je iig heel veel succes wensen.

 

 

 

 

 

Sas

Geplaatst

Hoi Nika,

 

 

 

wat vreselijk naar allemaal. Ik wens jullie heel veel sterkte. Laat het geluk jullie kant maar snel opwaaien.

 

 

 

Liefs, Linda

Geplaatst

Hoi Nika,

 

 

 

Welkom hier! Ik ben hier ook nog maar pas, maar heb al wel gezien dat hier enorm veel informatie te vinden is.

 

 

 

Mag ik vragen wat voor cyste je hebt? Ik heb namelijk zelf een endometriosecyste in mijn eierstok en daardoor doet mijn eierstok dus helemaal niets. Ik ben benieuwd wat ze er bij jou aan willen doen. Ik wil namelijk die cyste voor een eventuele volgende IVF eruit laten halen, maar ik weet niet of dat kan/mag. Hopelijk heb ik die volgende IVF natuurlijk niet nodig, maar het kan geen kwaad vooruit te kijken...

Geplaatst

Dank jullie meiden.

 

 

 

Esk, ik heb ook een endometriose cyste. Bij mij doen ze er niets aan, terwijl die eierstok dus ook bijna niets doet. Ze zeggen dat als ze 'm weghalen dat de kans heel groot is dat die eierstok beschadigd. Ik ben erg teleurgesteld, want lees genoeg verhalen waarbij zo'n cyste wel is weggehaald. Ik wil zo ook niet weer in behandeling in, want heb het idee dat het geen zin heeft zo.

Geplaatst

Ik kan me dat goed voorstellen, dat je er helemaal klaar mee bent en dat je actie wilt.

 

 

 

Ik heb in april een laparascopie gehad waarin ze een cyste van ruim 9 cm hebben weggehaald. Diagnose: endometriose. Men heeft toen gezegd dat het wel 6 maanden tot een jaar zou duren voordat de endo terug zou komen, maar krap 2,5 maand na de operatie zat er alweer een nieuwe cyste. Nu zegt het ziekenhuis dat ze deze niet weghalen omdat de diagnose gesteld is en ze dat dus nooit doen. Ik ben daar niet echt blij mee als dit mijn IVF-kansen zo beinvloedt. Eigenlijk hetzelfde verhaal als bij jou dus. Ik vind het toch vreemd... in mijn ogen heb ik toch ook kans dat de eierstok onbeschadigd blijft en dan heb ik toch weer 2 werkende eierstokken, of zie ik dat verkeerd? Nu doet ie het ook niet, dus alles wat hij wel gaat doen is mooi meegenomen...

 

 

 

In welk ziekenhuis ben je onder behandeling?

Geplaatst

Het is me wat he.

 

Ik zat in het Vu en nu in Alkmaar (die met Vu samen werken).

 

 

 

Vu wilde een kijkoperatie doen, Alkmaar niet want er komt toch niets uit en de kans op beschadiging is groot. Waarom wil het Vu het dan wel? Ik word er echt gek van hoor. En dan wel zo naar poging 3 gaan. Ik was echt boos hoor, ze blazen zo al je pogingen er door heen, zonder te kijken of mijn lichaam wel in optiomale conditie is.

 

 

 

Waar loop jij? Ik ben nu internet aan het afspeuren naar het ziekenhuis met de beste resultaten en anders wil ik misschien naar het buitenland.

Geplaatst

Hoi Nika,

 

welkom op deze site ! je zult er vast veel informatie kunnen vinden !

 

Heel veel succes ....... en veel geluk !

 

 

 

Evie

Geplaatst

Ik zit in het Geertgen (Elsendorp) en ben op zich wel tevreden. Ik heb min of meer wel begrepen dat het "gebruikelijk" is om niet te opereren om de reden die jij al noemde, maar ik kan het er ook niet mee eens zijn.

 

 

 

Ik heb er zelf geen ervaring mee, maar in Leuven (Belgie) schijnt wel een goede endometriose-specialist te zitten. Daar wil ik uiteindelijk wel heen, als het hier allemaal niet mocht lukken. Maar eerst ga ik toch nog proberen die laparascopie te krijgen. De vorige keer hebben ze al gezegd dat het mogelijk was dat ik mijn eierstok zou kwijtraken en toen is het ook goed gegaan.

Geplaatst

Hoi Nika en Esk,

 

 

 

Heel vervelend wat jullie doormaken, ik wil jullie even een hart onder de riem steken omdat ik maar liefst twee vrouwen ken waarvan de ene al 2 kinderen heeft en de andere zwanger is van nummer 2, die allebei maar 1 eierstok hebben. Het kan dus prima met 1 eierstok, weet alleen van mijn vriendin dat ze via de natuurlijke weg zwanger is geworden, van die andere vrouw weet ik het niet.

 

Weet niet of jullie hier iets aan hebben maar ik dacht ik schrijf het toch even op.

 

 

 

Succes allebei!!

 

 

 

Caroline

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden