Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi hoi Allemaal,

 

 

 

Ik ben 28 jaar alleenstaand en heb al een flinke poos een kinderwens.

 

1,5 jaar geleden heb ik de knoop doorgehakt en besloten er alleen voor te gaan.

 

Inmiddels ben ik 13 IUI's en een hele hoop onderzoeken verder en nog steeds niet zwanger. Deze week ben ik begonnen met mn 1e IVF poging, sinds dinsdag spuit ik de decapethyl (ofzo) nu mn ongi afwachten dan een uitgangs echo en dan hoor ik hoe precies verder.

 

 

 

Ik ben niet een hele actieve meeschrijver maar wilde me toch even voorstellen omdat ik immers van jullie ook allemaal erg persoonlijke dingen meelees.

 

 

 

Lieve groetjes Bammie

Geplaatst

Heej Bammie,

 

 

 

Welkom hier! Wat een dapere beslissing om bewust een alleenstaande moeder te worden.

 

Heel veel succes met je eerste IVF poging!

 

 

 

Liefs Elke

Geplaatst

Hey Bammie,

 

 

 

Knap dat je er gewoon voor gaat om je kinderwens alleen te vervullen. Wees welkom hier op het forum:welcomeani:, misschien kun je aanschuiven bij behandelingen van oktober. Daar is iedereen die nu ook bezig is met een behandeling, check het maar ff. En als je iets wilt delen/weten dan vertel/vraag je maar raak!:yeswink-1:

 

 

Groetjes Cindy

 

Geplaatst

Hi Bammie,

 

 

 

Welkom.

 

Wat stoer dat je dit allemaal in je eentje doet. Heb je wel mensen in je buurt die je op de wat mindere dagen kan opvangen?

 

Hoop voor je dat alles goed gaat.

 

 

 

liefs,

 

Elly

Geplaatst

Hoi bammie

 

 

 

 

 

welkom hier, ik vind het erg knap van je dat je in ieder geval besloten hebt om alleen voor een kindje te gaan en dan ook nog via IVF!

 

petje af!

 

Ik wens je alvast heel veel succes en ik geloof wel dat je veel aan dit forum zult hebben

 

 

 

groetjes

 

Meiske74

Geplaatst

hallo bammie

 

 

 

welkom hier

 

ik ken wel iemand in mijn naaste omgeving die

 

BAM MAM wil worden

 

zij is naar geertgen geweest en is nu na de

 

eerste ivf ZWANGER geworden

 

ik vind het heel goed van je om er ,als die wens zo

 

groot is om er alleen voor te gaan

 

maak het nu van dichtbij mee,en het lijkt wel of er

 

nog een grote taboe op heerst

 

ik wens je heel veel succes,en ga je volgen natuurlijk

 

 

 

groet steph

Geplaatst

Wat een leuke positieve reacties allemaal!!!

 

Heel erg bedankt voor dit warme welkom!

 

 

 

Ja ik heb gelukkig veel steun in mn familie en kennisenkring die ook steeds met me meegaan als ik even wat hulp nodig heb. Ze staan ook allemaal volledig achter mijn beslissing en snappen het heel goed dat ik het nu alleen wil gaan doen.

 

Ik ben nu ook bij Geertgen alleen ik heb eerst de IUI's gehad en nu pas IVF.

 

 

 

Liefs Bammie

Geplaatst

Welkom hier! Wat leuk dat je alleen besluit om een kindje te willen.

 

Dat hoor je niet zo vaak.

 

 

 

Heel veel succes!!!

Geplaatst

Hoi Bammie,

 

 

Welkom hier op het forum, en wat dapper dat je er voor hebt gekozen om zo hopelijk moeder te worden.

 

Heel veel succes met je behandeling!

 

 

x

Geplaatst

Hoi Bammie,

 

 

 

Welkom hier en goed van je dat je de knoop doorgehakt hebt.

 

We lopen bijna gelijk, ik ben afgelopen maandag met decapeptyl begonnen.

 

Heb jij ook geen last met het spouiten en ook (nog) geen bijverschijnselen.

 

 

 

Succes.

 

groetjes Diane

Geplaatst

Bedankt voor het welkom allemaal weer :)

 

 

 

Ik heb de 1e week wel wat bijwerkingen gehad vooral veel hoofdpijn en moe nu valt het wel mee beetje hoofdpijn nog soms. Het spuiten zelf gaat de ene keer wat makkelijker als de andere...soms moet ik de naald echt erin drukken en dat is dan niet zo fijn.

 

Ben vandaag ongi geworden dus straks even Geertgen bellen voor de uitgangsecho.

 

 

 

Jij ook heel veel succes!!

 

 

 

liefs Bammie

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden