Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ik ben voor onze zoon een boek aan het maken met geboortekaartjes van andere kindjes die ook dmv KI, IUI, IVF of ICSI zijn geboren.

 

Ik ben al een eindje opweg maar er kunnen er nog meer bij, onze zoon is geboren na een 1ste IVF behandeling en we starten in januari 2010 weer met IVF voor een brusje

 

Heeft u een geboortekaartje liggen? U maakt mij er heel blij mee

 

Onkosten vergoed ik graag

 

 

 

Alvast bedankt!

 

 

 

Groetjes Mariëtte

Posted

Nou ik heb nog wel wat kaartjes van onze zoon, ook na de eerste ivf geboren, ook jan. weer ivf voor een brusje, dus waar mag het kaartje naartoe?

 

 

 

Liefs Marielle

Posted

Heej,

 

 

 

Ik heb ook nog wel een geboortekaartje over. Onze dochter Tess is (bijna) 11 weken oud en komt ook uit onze eerste ICSI poging :-D

 

 

 

Ik hoor graag waar hij naar toe kan.

 

 

 

Liefs Elke

Posted

Heel graag gedaan hoor!!

 

Wij komen elkaar in januari weer op de bank tegen denk ik, tot die tijd doe ik het even kalm aan op het forum, tot in het nieuwe jaar!!

 

 

 

Liefs Marielle

Guest Nic1968
Posted

misschien ook leuk om een topic te openen met geboortekaartjes?? kunnen we vast inspiratie opdoen. Nic

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Posted

Vanessa,

 

bedankt voor het hele mooie geboortekaartje van jullie meisje Bo! Ook het kaartje van Bo krijgt een mooi plaatsje in mijn boek

 

Geniet lekker van je gezinnetje!

  • 1 month later...
Posted

Wij hebben inmiddels onze 1ste behandeling gehad en helaas is onze 1ste poging mislukt. In april starten we met de 2de poging

 

 

 

Als er nog meer mensen zijn die misschien een geboortekaartje van hun kindje hebben dan zou ik het heel leuk vinden dat ik ook die aan het boek mag toevoegen. Onkosten vergoed ik uiteraard graag

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use