Ga naar inhoud

testen februari


Aanbevolen Berichten

Geplaatst
Betty:

 

 

 

Net het ziekenhuis aan de telefoon gehad, doen geen bloedtest. Negatief is negatief. Het komt door de bolletjes dat ik nog niet menstrueer. Nu stoppen met de bolletjes, als ik vrijdag nog niet menstrueer moet ik weer bellen. Ik moet op dinsdag 16 maart voor nagesprek komen. Een beetje kort door de bocht maar het is niet anders.

 

 

 

Dat is wel heel kort door de bocht.

 

 

 

HOe denk je zelf over de negatieve test?

  • Reacties 830
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Chablis:

 

 

 

De test was heel duidelijk, geen vaag streepje maar echt één dikke vette streep. Dus ik kan er denk ik niet om heen. Maar ik heb totaal geen gevoel dat ik ongesteld moet worden. Maar als ik vrijdag nog niet ongesteld ben, moet ik het ziekenhuis bellen en doe ik zelf nog weer een test.

 

 

 

We blijven gezond leven en positief denken.

 

 

 

Groetjes Brenda

Geplaatst

Afgelopen zondag gad ik met mijn thuistestje ook één dikke vette streep...

 

Vanmiddag heb ik telefoon gekregen ivm de bloedtes: ben zwanger!!!

 

Een HCG van meer dan 126, wat heel goed schijnt te zijn :)

 

Kan het haast niet geloven!

 

Volgende week dinsdag nog eens een bloedtest, we hebben ons voorgenomen gedurende dat weekje lekker te genieten van het zwanger zijn. Wat komt, dat komt :)

Geplaatst

ik blijf maar awards uitdelen maar dat doe ik met groot plezier

 

dus hier komt de jouwe

 

 

 

:bpotda:

 

 

 

 

 

van harte geniet er van

 

 

 

schattie wel zuur voor jou hoor

 

hopelijk test je vrijdag wel positief

Geplaatst

Nee nog geen testje gedaan, maar vriendlief vindt dat we gewoon tot de bloedtest kunnen wachten terwijl ik morgen een testje wil doen. Dilemma dus.

 

 

 

Stiekem testje doen of niet? :shifty:

Geplaatst

Hoi meiden,

 

Ik had hier afgelopen zondag nog een berichtje achtergelaten, en als je dan op dinsdag moet bijlezen........ pffff...... Maar wat veel goede berichten! En dat geeft hoop! Helaas ook slechte berichten, ook zo van mijzelf. Ik had maandag naar het ziekenhuis gebeld, ivm aanhoudende buikpijn en er werd meteen een echo gepland voor dinsdag, omdat het wel eens een cyste of buitenbaarmoederlijke zwangerschap zou kunnen zijn.......... Ehm, da's wel even schrikken. Maar goed,..... ik had tot maandag nog helemaal geen enkel teken van de menstruatie! Maar helaas vanmorgen opeens veel helder rood bloed verlies. Dus helaas,.... ons cryo-tje heeft het niet gered!! :devilcollection: Ben zo teleurgesteld, boos en verdrietig. Ik heb nu het gevoel waar ik de kracht en energie vandaan moet halen voor de 2e poging is mij een raadsel!!!???? Maar goed,...... weet het even niet meer hoor!!??

 

 

 

Voor iedereen die nog moet testen: heel veel succes!! :goodluck:

 

Voor iedereen die al getest heeft met een negatief resultaat: :positive energie:

 

En voor iedereen die zwanger is: :yah:

 

 

 

Groetjes een hele verdrietige Hanneke

Geplaatst

Wat balen Hanneke! Na het stukje verwerking zullen jullie zeer zeker de kracht weer vinden om met de 2e poging te beginnen hoe 'omogelijk' dat nu misschien ook wel lijkt.

 

 

 

ps. Was je er eigenlijk nog achter gekomen wanneer je moest testen?

Geplaatst

Hier dan de meest recente lijst. Mocht ik het mis hebben feel free om het aan te passen dan ;)

 

 

 

Audrey, TP 19-01, 1 cryo, testen 02-02

 

Zoë, TP 20-1, 2 emmies, testen 03-02

 

Sen, TP 20-1, 1 emmie testen 03-02

 

Rachel, TP 22-1, 1 cryo, testen 03-02

 

Sannie66, escape-IUI 18-01, testen 04-02

 

Inge, TP 25-1, 1 emmie, testen 04-02

 

Nolan, TP 22-01, 1 emmie, testen 05-02

 

Daantje, TP 24-01, 1 emmie, testen 05-02

 

Faye, TP 25-01, 2 emmie's, testen 05-02

 

Nouschka, TP 22-01, 2 emmie's, testen 06-02

 

Wendy, TP 23-01, 1 emmie, testen 06-02

 

ChrisH, TP 23-01, 1 emmie, testen 06-02

 

Face, TP 21-01, 1 emmie, testen 07-02

 

Duifje, TP 24-1, ? emmie, testen 07-02

 

Mika, TP 26-1 1 emmie testen 05-02 pos test 03-02 &05-02

 

Luna, TP 28-1, 2 cryo's, testen 07-02 (test 5-2 pos, mk bij 4,3 weken)

 

Meisje81, tp 28-1, 1 cryo, testen 12-02

 

Mama-Ree, tp 30-1, 1 emmie, testen 14-02

 

Wish tp 30-1 2 emmie's testen 14-02

 

Suus77 TP 01-02, 1 cryo testen 14-02

 

noa tp 1-2 ,1 emmy ,testen 17-2

 

Giblimo iui 4-2, testen 16-2

 

bubbels tp 4-2,1 emmy testen 17-2

 

natascha tp 9-2 2 cryo's testen 19-2

 

Chantal33, tp 5-2, cryo, testen 20-2

 

lucy ,tp 5-2 ,1 emmy, testen 20-2

 

Ienieminie, tp 5-2, 1 emmie, testen 21-02

 

Diana79, TP 9-2 1 emmy, testen 21-02

 

hobbesje tp 7-2 ,2 emmys , testen 22-2

 

mariette tp 7-2, 2 emmys, testen16-2

 

Marli, tp 08-02 2 cryo's, testen 22-02

 

Fopje, TP 11-02 1 cryo, testen 22-02

 

Schattie, TP 8-2 1 emmy testen 23-02

 

Bettyboopke, TP 11-2 1 emmy testen 23-02

 

Liselot, TP 12-02 1 cryo testen 24-2

 

Heids, tp 10-02, 1 emmy, testen 25-2

 

Chablis, tp 13-02, 2 cryo's, testen 25-02 (bloedtest)

 

Han75, tp 13-02, 1 emmy, testen ?

 

Carrie, tp 13-02, 1 emmy, testen 27-02 (?)

 

Jolanda, tp 4-02, 2 cryo's, testen 25-02

 

Céleste, tp 15-2, 2 emmy's, (bloed)test 26-2

Geplaatst

Ja, 16 dagen na de tp. Dus dat was dan 28 februari!! En bij Catharina is dit gewoon met een thuistest, en geen bloedonderzoek.

 

 

 

En jij?? Al erover uit of je toch niet stiekum even een testje doet? Ik heb het ook aan mijn vriend beloofd om samen de testen te doen,..... maar op de een of andere manier doe ik de test toch liever helemaal alleen en verwerk ik de uitslag ook helemaal alleen. Succes!!! Hanneke

Geplaatst

@ allen:

 

heel heel hartelijk bedankt voor al jullie lieve reacties!!

 

doet deugd dat jullie zo meeleven, in goede èn minder goede tijden :)

 

 

 

Voor de meiden met minder nieuws, ik hoop ècht dat jullie snel weer met volle moed en 'goesting' aan een nieuwe ronde kunnen beginnen! Ik wens jullie uit het diepste van mijn hart heel veel sterkte!

 

 

 

Chablis, jij bent de volgende: meid zorg voor nog meer extra groen hè!

 

De duimen gaan nu al draaien voor jou! xxx

Geplaatst

Beste meiden die nu rood zijn gekleurd; Heel veel sterkte en geef de moed niet op! De aanhouder wint. Een bevriend echtpaar is pas zwanger geworden bij de 40ste keer icsi....(5 jaar bezig geweest)

 

 

 

Voor de 'groene' meiden: Van harte gefeliciteerd!!

 

Laten we met zn allen duimen dat het goed blijft gaan en aan het eind v/h jaar een gezond kindje krijgen!! :positive energie:

 

Gr. Lucy

Geplaatst

BettyB, wat een geweldig nieuws zeg...dat dat HCG zo snel kan stijgen in een paar dagen!

 

 

 

Brenda, wat een teleurstelling moet dit zijn. Veel sterkte meis met de verwerking...

 

 

 

Hanneke, ook jij heel, heel veel sterkte met de verwerking. Gun jezelf ook de tijd indien je dit nodig hebt.

 

 

 

Chablis, spannend... maar ik zou wachten tot donderdag om het samen met je mannetje te doen. Ik heb het in november ook stiekem gedaan en heb toen een preek gekregen, niet te zuinig: "We doen dit samen, dus testen ook. Of het nou positief uitvalt danwel negatief!" En daar moest ik het mee doen...

 

Suc6 meis...

Geplaatst

Hey meiden,

 

 

 

Vandaag bloeduitslag nummer 2. Het HCG is gestegen naar 338, dus het is hartstikke positief.

 

We mogen 12 maart voor de eerste echo komen

 

 

 

Liefs Diana

Gast
Dit topic is nu gesloten voor nieuwe reacties.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden