Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Het is alweer Mei!! Tijd voor een nieuw topic dacht ik zo. Hier alvast de eerste foto (lekker bij papa op schoot), kan weer niet wachten op die van jullie schatten!

 

 

 

Foto-QP6ENA6B-D.jpg

Geplaatst

Foto-73UWX7XY.jpg

 

 

 

Ook weer een foto van mijn manneke, heerlijk genietend van het zomerse weer.

Geplaatst

Sanne, wat een geweldig meisje zeg! Echt een sweety!

 

 

 

En Dani, wat is je mannetje alweer gróót. Heerlijk he, zo buiten op het kleed.

 

 

 

Liefs, Jane

Geplaatst

Dani, wat een heerlijk koppie heeft Justin toch :laugh:! Wordt er helemaal vrolijk van!

 

Pien, ben benieuwd, bij jouw boeffie straalt de ondeugd er vaak vanaf...:happy:...hihi...

Geplaatst

Wat een mooie heldere ogen heeft jouw meisje, Sann. En wat wordt Justin al groot! Prachtig dat blonde koppie.

 

 

 

Wij zijn druk bezig met ons nieuwe huis. Hebben afgelopen week de sleutels gekregen. Ik neem Yinthe regelmatig een paar uurtjes mee zodat ze kan wennen aan haar nieuwe omgeving. Ze vindt het prachtig om met de loopkar door de lege ruimtes te crossen, zie hieronder...

 

 

 

2mei_loopkarnwehuis.jpg

Geplaatst

Foto-NKMGCFTX-D.jpg

 

http://Foto-NKMGCFTX-D.jpg

 

Foto-RIQPI8DQ-D.jpg

 

http://Foto-RIQPI8DQ-D.jpg

 

 

 

Mariek, wat een gelukkig meisje heb je daar!

 

 

 

Hier nog even 2 plaatjes van Eva en Finn!

 

 

 

Liefs, Jane

Geplaatst

Wat een prachtige kleintje toch allemaal!!!

 

Ik zal ook weer even snel een paar fototjes plaatsen van onze kanjer.

Geplaatst

Foto-BG8OO7U4.jpg

 

 

 

Foto-DVQFFHDG.jpg

 

Foto-AIUBILWP.jpg

 

 

 

en nog een laatste....net uit bad

 

Foto-AAZUCWTG.jpg

 

 

 

Wat zalig om al die kleintjes weer voorbij te zien komen. Wat een wondertjes....

Geplaatst

zo dames wat een plaatje weer hier.

 

 

 

hier komt de mijne

 

 

 

in playmobil planet

 

Foto-WP6CMXJL-D.jpg

 

 

 

zijn eerste groente hap

 

Foto-WLQZN3J8-D.jpg

 

 

 

hier op zijn buik

 

Foto-SAMG6DW7-D.jpg

 

 

 

liefs

Geplaatst

Hier ook nog even een paar foto's van onze kanjer.

 

 

 

Voor het eerst in de kinderstoel

 

Foto-SFB8ZPAT.jpg

 

Even bij de diertjes kijken op de kinderboerderij

 

Foto-G6IM8AZA.jpg

Geplaatst

Wat is dit fototopic toch elke keer weer genieten, heerlijk al die prachtige kinderen!

Geplaatst

Ook hier wat foto's van onze knappe knul... wat een prachtige kindjes hebben we toch ondanks alle voortijdige ellende.

 

 

 

953422505_5_m4mH.jpeg

 

 

 

worteltjes met aardappeltjes!

 

 

 

953422133_5_2ZWM.jpeg

 

Net thuis van het wandelen

 

 

 

941900316_5_x0BG.jpeg

 

 

 

in de Tummy.

 

 

 

wat gaat het allemaal snel he?

 

 

 

liefs

 

Desiree

Geplaatst

Wat een leuke foto's allemaal!!!!

 

Zo leuk om te zien hoe groot ze alweer worden/zijn.....

 

 

 

Lekker kruipen door de slaapkamer:

 

960785124_5_U8iE.jpeg

 

 

 

Spelen op de bank:

 

958797379_5_shBH.jpeg

 

 

 

Z'n eigen tuinstoel:

 

960786730_5_fYIJ.jpeg

Geplaatst

Erg leuk inderdaad de matching stoel! Wat een heerlijk manneke is het, kijkt al lekker wijs.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden