Ga naar inhoud

Elektrisch oplaadbare kruik??


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik heb een vraagje.

 

 

 

Wie heeft er ervaring met Elektrisch oplaadbare kruik van bijvoorbeeld de hema of kooozi? Ons kindje word in december geboren en ik verwacht hem dus wel nodig te hebben.Bij mijn dochter heb ik regelmatig mijn handen verbrand aan de aliminium kruik en dat vond ik erg onhandig..Ze heeft hem heel lang nodig gehad ook in de wandelwagen.Nu vond ik de Elektrisch oplaadbare kruik echt een uitvinding met 8 min warm..en de buitenkant word niet kokend heet en kan niet gaan lekken.Maar nu las ik op bepaalde forum's dat ze het bedje niet genoeg opwarmen..En ook dat de kraamhulp er niet altijd mee wil werken.(al vind ik dat ik dat zelf wel beslis)Ik moet een kruikje aanschaffen en het liefst de elektrische maar als die voor 40 euro in de kast blijft liggen vind ik dat een beetje zonde

 

 

 

Heeft iemand er ervaring mee?

 

 

 

esther

Geplaatst

Hoi Eslief,

 

 

 

Ik heb bij mijn eerste zoontje in maart (bij -18) de warm water kruiken gebruikt, En zelfs nu bij Cedric die net geboren is, als het een "koude" dag is, moeten er eventueel kruiken gebruikt worden (in Juli!)

 

Maarja, nu is dat incidenteel, in december zul je ze echt nodig hebben.

 

 

 

Het gevaar van de "bellywarmers" is alleen al de belachelijke naam, want je zou haast denken dat je zelfs het buikje er mee kan verwarmen.

 

En dat is dus inderdaad het gevaar, ze lijken niet zo warm te worden, en je zou je kindje er te dicht tegen aan kunnen leggen, waardoor het levensgevaarlijk zou kunnen verbranden.

 

 

 

Dit moet je zelf in acht houden, maar ook papa, kraamzorg, opa, oma, oppas etc etc.

 

En als er 1 bij zit die denkt, ach het valt wel mee........

 

 

 

En iedereen is wel heel voorzichtig met de warmwaterkruik.

 

En daar zijn ook weer trucjes voor om te voorkomen dat je kleintje zich kan verbranden als het mis zou gaan met de sluiting etc.

 

 

 

 

 

Ik hoop op meer ervaringsreacties, en je een keuze kan maken waar je je goed bij voelt.

Geplaatst

christine

 

 

 

nog nooit van zon kruik gehoord,en ook nog nooit gezien,ik kan er dus ook niks over zeggen....

 

 

 

liefs janine

Geplaatst

Wij hebben de bellywarmer, erg handig en mijn kraamzorg intake vond het prima. Ik heb wel een ouderwetse kruik achter de hand maar die heb ik bij onze eerste (in het najaar geboren in een oud onverwarmd huis...) nooit gebruikt. Nic

Geplaatst

Hoi Eslief,

 

 

 

Ik had zo'n electrische kruik te leen van een vriendin. Top ding, heel snel warm (paar minuten), wordt ook heel warm, heet eigenlijk, Maarrrrr..... je mag hem alleen gebruiken om het bedje voor te verwarmen. Je kindje mag er nooit bij in bed liggen is mij verteld, want dan verbrand het levend. Hij blijft nl heel lang warm, veel langer dan waterkruik. Ik vond het een ideaal ding, geen geklooi met heet water en lek gevaar. Ik deed hem even in stopcontact, dan even in d'r bedje, daarna dochter erin en pitten maar.

 

 

 

Hoop dat je iets aan m'n verhaal hebt.

 

Gr. Liselot

Geplaatst

IK heb er ook 1 maar voor mezelf. Als ik erge buik of rugpijn heb gebruik ik hem. Moet zeggen dat hij in het begin heel heet is en je echt 3 lagen stof tussen de kruik en je lijf moet houden om niet te verbranden. Maar na zo'n uurtje is hij echt al een heel stuk afgekoeld en na 2 uur zo goed als koud. Water blijft bij mij langer warm. Maar dit is wel lekker snel midden in de nacht, en naast bed in het stopcontact.

Geplaatst

tnx meiden:) ik heb besloten toch maar de normale kruik te nemen:) ik denk erover om alsnog een electrische kruik aan te schaffen voor eigen rugpijn en in de wagen..mischien dat ik die tweedehans op de kop kan tikken.. bedankt voor jullie reacties

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden