Ga naar inhoud

testdag negatief


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo

 

 

 

Ik lees graag jullie verhalen en reageer zo nu en dan, het is fijn om begrepen te worden in deze situatie. Nu had ik een vraag?

 

Wij hebben 3 icsi pogingen gehad en mislukt op laatste cryo's na, deze zijn 2 weken geleden terug geplaats. Vandaag was testdag NEGATIEF, maar voel me anders als anders, kan met de medicijnen niet ongesgteld worden en toch steken opezette buik gevoelige borsten en misselijk, zijn er van jullie misschien vrouwen die dit ook hadden en later 2dagen erna toch positief testen dat de hcg hormoon misschien nog niet testbaar was, zit in dag 31 van mijn cyclus.

 

 

 

Groet Marinda

Geplaatst

Hoi Marinda,

 

 

 

je hebt weleens een latere innesteling of dat het hcg langzamer op gang komt.

 

Probeer idd over 2 dagen nog eens te testen, zolang je niet ongi wordt weet je maar nooit. De ene test is ook gevoeliger dan de andere.

Geplaatst

Hoi Marinda

 

 

 

zoals Sylvie zegt het kan een late innesteling zijn...testen inderdaad, houd nog even moed hoor!

 

 

 

veel succes!!!

 

 

 

liefs

 

Babeth

Geplaatst

Bedankt voor het steuntje in de rug, ik ben wel redelijk positief, want ik voel het, maar mijn man zit er helemaal doorheen. Ik wacht tot zondag ga dus nog even door met medicijnen en doe dan nog een test.

 

 

 

groetjes Marinda

Geplaatst

Ja het is echt slopend, de eerste week wachten gaat nog wel, dan zit je nog veilig voor je gevoel, het kan alle kanten uit. Daarna wordt het echt slopend.

 

Veel succes!

Geplaatst

Hoi Marinda

 

 

 

Ik heb alwel vaker op het forum gelezen dat het een paar dagen later toch positief kan zijn.

 

Ik wens je in ieder geval heel veel succes en hoop op een positief resultaat.

 

 

 

Groetjes

 

Daniella

Geplaatst

Hallo

 

 

 

Vandaag weer een test gedaan, alweer negatief, een anders merk geprobeert had blijkbaar ook geen succes. Ik moet nu stoppen met de medicatie die mijn menstruatie tegen houd en dan zien we wel wie weet krijgt mijn lichaam het signaal nog. Het is onze laatste keer, niets meer in de vriezer en een 4 de poging zie ik nu niet meer zitten. We hebben nog nooit een positiefe test gehad dus weet niet hoe de symtomen voelen dus mijn gevoel is niet erg hoopvol. Ik wil iedereen bedanken voor de steun en het luisterend oor, het is erg fijn dat er een forum bestaat:sunny:

 

Ik wil iedereen succes wensen voor de toekomst

 

 

 

groetjes Marinda

Geplaatst

Owwwww Marinda

 

 

 

wat een enorme domper!!!! en helemaal omdat dit jullie laatste poging was en je een 4de pogign niet ziet zitten. Verdorie!!! Ik wens je alle goeds voor de toekomst, vind het heftig te lezen als mensen stoppen, dus ook bij jou!

 

 

 

 

 

Veel sterkte met dit moeilijke maar moedie besluit!

 

 

 

 

 

liefs

 

Babeth

Geplaatst

Wat een domper Marinda dat het niet gelukt is. Ik wens jullie heel succes toe met welke beslissing jullie ook nemen.

 

Laat alles even bezinken, sterkte.

Geplaatst

Marinda,

 

Wat erg, heb er geen woorden voor. Zoveel moeite die niet beloond is, zo veel dromen die niet vervuld zijn. Heel veel sterkte met het verwerken.

 

Ik raad ook aan alles laten bezinken voordat je verdere beslissingen heb. Eerst deze klap verwerken meid.

 

Heel veel geluk gewenst!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden