Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 205
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Amanda
Posted

ooooo wat een poepie.... als je over 20 jaar denkt, nu moet ze eens aan de man, mag je mijn Len altijd bellen!!

Guest Amanda
Posted

ja Bo, Len is eigenlijk ook al vergeven aan Kiki, maar een paar "reserve" kan geen kwaad toch?

 

hihihi

 

 

 

Jou meiden zijn ook zó schattig..!!!! Ook al hebben ze nog maar weinig haar, het zijn echte meiden!

 

Hoe vonden ze het zwemmen? Was het de eerste keer?

Posted

Het was erg leuk het zwemmen althans dat vond ik hahaha.

 

De meiden vonden het zo zo.

 

Vond ze niet superenthousiast ofzo. Dus voorlopig laten we het lekker bij ons eigen bad thuis. Over een paar maandjes gaan we weer.

 

En natuurlijk straks in mei en juli op vakantie!

 

 

 

Enne..... heeft Len nog ook wat zelf te vertellen over zijn keuze of ben je hem nu al aan het uithuwelijken??!Hahahaha.

Guest Amanda
Posted

hahaha, nee hoor, hij mag het helemaal zelf weten.. maar als ik mocht kiezen, wist ik het wel... ALLEMAAAAAAAL!

Posted

Leuke foto's Beau en Danielle.

 

Beau, ze lachen ook altijd die dames van jullie hè! Gave badpakken!

 

Daan, ze blijven gelukkig niet zo klein, want het wordt steeds leuker hoor.

 

 

 

Hier mijn span vanmorgen lekker aan een sapje met soepstengel.

 

 

 

Foto-PYL84WJV.jpg

 

 

 

Iris d'r haar wordt een beetje kroesig, dus misschien krijgt zij mijn krullen?

 

Foto-3HF3CUW6.jpg

Guest Amanda
Posted

Leuk Laura!! Thomas is echt fotogeniek! En Iris, wat een mooie ogen..

Posted

Wat een schatjes zijn het toch, Lau! Zo lief!!

 

Leuk zijn die badpakken hè! er zitten van die pijpjes onderaan, zo leuk.

 

Alleen zijn ze er nu al weer bijna uitgegroeid; gaat zo hard!

 

Posted

hey danielle,

 

 

 

wat een kanp kind zeg..

 

echt heel erg mooi

 

 

 

en beau,

 

wat leuk zeg in het zwembad

 

en super lief..

 

 

 

en laura,wat scheetig zeg

 

helemaal geweldig!!

Posted

oh wat een schatjes weer!

 

thomas heeft net zo'n lekker bol hoofd als die van ons. en wat leuk, krullen, dat kan natuurlijk best! oh heb je straks zo'n peutertje met blonde krullen, zucht.

 

en beau, t ziet er wel uit alsof ze t best leuk vinden hoor! lief zo in het zwembad!

 

en evy is echt een schatje zeg! wat een lief kleintje. zomaar in de box in slaap gevallen...

 

ik ga mn best doen hoor, t is er nog niet van gekomen.

 

en milan is altijd mooi hoor roos. foto's!!!!!!!!!!

 

lis

 

 

 

ps: worden jullie ook zo afgeleid door die kletsende bokito van josé? ;)

Posted

O O O Amanda wat lees ik nu ???? ben je aan het vreemd gaan met Len !!!!!

 

 

 

Kiki is heel erg verdrietig :nerves:

 

 

 

Maar leuke foto's weer zeg van de kindjes,ik zal ook weer eens aan de slag gaan.

 

 

 

Groetjes Manuela

Posted

Sorry Lis...ik heb bokito speciaal voor jou eraf gehaald....hahahahahahahah

 

 

 

Evy is echt een mooi meisje...mooie foto!

 

 

 

Ja beau ik ga ook zwemmen met anne-meya...ziet er zo leuk uit...en die badpakjes...leuk...waar heb je die gekocht?

 

 

 

Laura ja wat moet ik nu nog zeggen.....en wat zou dat mooi zijn als ze jou haar zou krijgen maar dan in het blond...oh dan word het een fotomodel......en thomas....ja....smelt!

Posted

ja dat wordt een rel amanda!

 

misschien moeten we lijsten gaan bijhouden welk kindje bij welke hoort, haha;)

 

nee hoor, ebbe blijft nog heel lang vrijgezel!

 

lis

 

 

 

ps: he nou is bokito ineens weg!

Posted

hahah die bokito moesten hubbie en ik wel om lachen hier...

 

 

 

zo hier zijn al intriges, len met kiki, len met....

 

 

 

cyn

Posted

Die zwempakjes had ik gekregen van een kraamvisite.

 

Ik geloof dat ze ze bij de hema vandaan had.

 

 

 

Cyn, het was gewoon vrijzwemmen. Babyzwemmen wilde ik heel graag doen alleen is dat niet te doen alleen.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use