Jump to content

vakantietips met tweeling van bijna 6 maanden


Recommended Posts

Posted

Hoi meiden,

 

Ik wil graag in maart een week op vakantie, het liefst ergens naar toe waar het weer een beetje aangenaam is dan, maar wil ook weer niet te ver vliegen. Iets van Canarische eilanden of zo. Heeft iemand tips of kent iemand een leuke plek waar we met onze tweeling naar toe kunnen. Ze zijn tegen die tijd bijna 6 maanden.

 

Grtz, Henkie

Posted

Wij waren met onze kids naar Santa Clara in Gran Canaria.

Daar heb je een klein speeltuintje en er zijn veel huisjes met een hek erom heen.

Dit zou ik wel duidelijk aanvragen, dat hebben wij ook gedaan.

Onze meiden waren wel wat ouder tegen die tijd.

Wel is het zo (daar liepen wij tegenaan) dat het zwembadwater vrij koud is in die tijd van het jaar.

WIj hadden daarom een klein opblaasbaar badje meegenomen dat we zelf vulden.

Dit vonden ze heerlijk!

Mocht je meer willen weten dan lees ik het wel hier of een pb'tje sturen mag ook.

Groetjes!

Posted

Ben met een vriendin aantal jaren geleden op La Palma geweest, La Haciende San Jorge. Complex is gebouwd in canariaanse stijl, dus niet zo'n toeristenblok. Prachtige binnentuin met palmbomen, volieres en een groot zwembad. Hier zie je foto's http://neckermann.nl/vliegvakanties/DetailPage.aspx?object=nvn_blank_15330a_s11. Prachtig wandelen in de omgeving, ook leuk met beebjes van 6 mnd in de draagzak.

Enige nadeel was dat het niet heel vlak bij een dorpje was, maar als je een auto huurt geen probleem. Veel plezier!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use