Ga naar inhoud

Even voorstellen: IVF-meisje


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Ik ben nieuw op dit forum, ik zit meestal op het fertiforum.nl maar zocht nieuwe input en kwam hier terecht.

 

Wij hebben tot nu 7 pogingen gedaan:

3xICSI met 5x terugplaatsing (totaal 9 embryo’s) en 1x miskraam

ICSI #4 halverwege afgebroken wegens spontane eisprong

ICSI #5 halverwege afgebroken geen bevruchting

ICSI #6 4 embryo's

ICSI #7 1 embryo, die ging 5 dagen de broedstoof in, in de hoop op een blastocys en heeft dit helaas niet overleefd. Dus geen terugplaatsing.

 

We gaan sinds ICSI #4 naar Düsseldorf, daarvoor in LUMC. De oorzaak is slecht zaad, én intussen neemt het aantal eicellen ook af... Ik ben intussen 40 jaar (ai, bijna 41 zelfs).

 

Nu las ik ergens dat dag 4 cruciaal is voor de ontwikkeling van een embryo. De eerste dagen trekt het eicel het delingsproces, daarna komt het aan op de kracht van de zaadcel.

- Herkent iemand dit verhaal?

- Heeft iemand nog tips over hoe de zaadkwaliteit te verbeteren?

 

Ben benieuwd!

 

Groet!

Geplaatst

Hallo IVFmeisje, welkom op het forum!

Leuk dat je jezelf hebt voorgesteld aan de anderen; wij wensen je een goede tijd op Het IVF-Moeders Forum.

Geplaatst

Hoi ivf meisjeWelkom hier!Ik herken in elk geval het grote aantal icsi's en allebei laatste poging in dd. Daar blijft het voor mij ook bij voor mij. Ik ben nu weer in brussel terug waar ik ook imsi ga doen.Als je in dd bent geweest zul je de supplementen wel gebruiken die daar voorgeschreven worden en verder kan je er heel weinig aan doen heb ik mij laten vertellen.Wat is je plan nu?Groetjesnoor

Geplaatst

Wat bij ons en mijn schoonzus en zwager heel goed heeft geholpen om de kwaliteit te verbeteren is het gebruik van gravitamon door de man...

Het bleek bij ons allebei dat de kwaliteit echt wat verbetert is!

 

Succes!

Geplaatst

Hoi IVF meisje.

 

(helaas) welkom, hier.

Ik sla wel aan op dat verhaal van die eicel en zaadcel. Ik heb dat ook ooit ergens gelezen. Volgens mij stond dat in verband met de SCSA test (onderzoek DNA fragmentatie spermacellen), asl een soort motivatie om deze test te laten uitvoeren.

Ik neem aan dat je de suplementen al gebruikt, welke in DD worden geadviseerd. Zelf hebben wij dit aangevuld met L-carnitine , L-arginine en Q10. (Boek van Zita West). Wij hebben sindsien nog geen nieuw spermaonderzoek gehad, dus weet niet of het ook gewerkt heeft.

Ik wil je ontzettend veel succes wensen voor de volgende poging!

  • 2 weken later...
Geplaatst

Dank voor jullie welkomstwoorden!

Wat bij ons en mijn schoonzus en zwager heel goed heeft geholpen om de kwaliteit te verbeteren is het gebruik van gravitamon door de man...

Het bleek bij ons allebei dat de kwaliteit echt wat verbetert is!

Kijk, direct al een nieuwe tip voor mij. Ik ga hier eens op googlen. Thx!

Geplaatst

Deze vraag hoort niet binnen dit onderwerp, maar ik ben nog niet helemaal (lees: helemaal niet) thuis op dit forum. Zo kan ik iedere keer dit bericht niet meer terug vinden. Vond het nu terug door te GoOoglen op de zoektermen Q10 en IVF :-)) . Waar kan ik de meest actieve onderwerpen vinden, of de laatst geplaatste reacties, of de handleiding van dit forum?

Geplaatst

Als je op de startpagina staat, komt linksboven in een balk met daarin "wat is er nieuw" (of iets van die strekking), daar kan je op klikken en dan krijg je de meest actieve topics meteen zichtbaar. Deze link staat direct onder het IVF Moeders Forum-logo.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden