Ga naar inhoud

IVF zonder decapeptyl, kan dat?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hoi allemaal,

Na 7 IUI pogingen (waarbij ik met Puregon 50 tenminste 1 to 4 eitjes had) ben ik met IVF begonnen. De eerste poging (decapeptyl in combinatie met puregon 150) bleek er maar 1 eitje te zijn en is de IVF omgezet naar een IUI. Nu ben ik bezig met mijn 2e IVF poging (decepeptyl icm puregon 300), helaas bleek vanmorgen dat er weer maar 1 eitje is. Dat terwijl ik tijdens de IUI zonder decapeptyl regelmatig meer dan 1 en soms zelfs 4 eitjes had....

 

Heeft iemand dit ook mee gemaakt. Wat is de volgende stap (want meer puregon schijnt niet te kunnen) en heeft iemand ervaring met een IVF zonder decapeptyl. Alle advies is welkom.

 

Alvast harstikke bedankt voor het meedenken,

Imke.

Geplaatst

ik had lucrin en en...en...argh, ben het andere kwijt, maar in ieder geval niet wat hier word beschreven en ik had 18 eitjes oh ja, menopur had ik erbij.

Geplaatst

Hoi Imke (mooie naam!!!)

 

ik heb nog nooit decapeptyl gebruikt.

 

1x lang protocol (start op cd21) met onderdrukking dmv suprefact (neusspray) daarna gestart met Menopur en vervolgens kort protocol, start op cd3 met Menopur en op een bepaald moment cetrotide ter voorkoming van de eisprong.

Zou me niets verbazen als jij op andere hormonen beter reageert. Ontzettend ellendig dat je nu weer terug bij af bent, ben benieuwd wat je behandelend arts er van vind,Sterkte en vooral voor straks veel succes!!!

Geplaatst

Hoi , klinkt heel bekend, helaas. Bij mijn laatste poging heb ik geen deca gekregen, maar ging ik na een paar dagen stimuleren cetrotide spuiten om de eisprong uit te stellen. Stel dat eens voor bij je arts. Wordt vooral in Duitsland gebruikt. Succes!

Geplaatst

Ook bij mij ging het stimuleren slecht, ik heb meerdere keren een escape IUI gehad omdat er te weing eitjes gerijpt waren voor IVF. Ik kreeg in eerste instantie Decapaptyl en Gonal-F en heb daar éénmaal een redelijk resultaat mee gehad. (6 follikels, waarin 2 eicellen) Gonal -F is toen opgehoogd, maar ging slechter, maar 2 follikels. Toen Decapeptyl vervangen voor Cetrotide. Geen verschil, ook maar 2 follikels! Uiteindelijk toch weer terug naar Decapeptyl en Gonal-F(300) maar nu met Menopur(150) erbij en nu gaat het goed!

 

Ik heb veel gezocht naar info en las vaak dat vrouwen met weinig reactie een beter resultaat hebben bij Gonal-F samen met Menopur. Bovendien zei mijn arts dat het verstandiger was weer terug te gaan op de Decapeptyl want ondanks het remmend vermogen gaf dit in het begin vaak meer een boost tot groei dan de Cetrotide, bij vrouwen "zoals ik" Low responders dus.

 

Nu wordt bij mij op de derde cyclusdag een echo gemaakt om te kijken hoveel eitjes er klaar liggen, in principe zijn het er nooit veel, maar altijd genoeg. Het verschil is alleen dat de groei redelijk gelijk op gaat en ze dus allemaal mee genomen kunnen worden. Met Cetrotide en Gonal-F was dat niet, er werden er dan één of twee dominant en de rest werd kleiner. Ik heb nu dus nooit veel eicellen en embryo's maar ondanks mijn leeftijd (40) en het aantal zijn ze altijd van topkwaliteit. Tweede ivf zwanger geweest van cryoterugplaatsing (zelfs die had ik nog 2 goede, ondanks het lage aantal eicellen) maar miskraam gehad, nu in de wachtweken van de derde IVF.

 

Je moet uiteraard je eigen gevoel volgen, maar misschien voor jou ook een opti: combi menopur-Gonal-F zonder de Deca te veranderen.

 

Succes!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden