Ga naar inhoud

Foto's Januari 2012


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hier de eerste foto's van het nieuwe jaar!!!

 

Ons boefje vind sperzieboontjes heerlijk, maar als hij genoeg heeft dan kan hij er een behoorlijk potje van maken :wink:

 

[ATTACH=CONFIG]3260[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3261[/ATTACH]

 

En hij kan ook steeds beter en langer zitten in zijn prive zetel!! En lekker spelen en de woonkamer verkennen.

 

[ATTACH=CONFIG]3262[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3263[/ATTACH]

 

Hebben jullie dat nou ook dat je elke keer dat je je kleine ziet een beetje meer verliefd wordt?????? Ik wel......

Geplaatst

Jeetje San.. Wat lijkt Ruben op jou zeg!!!

 

Hier heeft Sanne nog niet in haar stoel gezeten.

Ze heeft nu wel haar voeten ontdekt, en dat is leeuukkk!!! Daar kan je aan trekken, maar das dan weer lastig, want die tenen laten niet los..

Geplaatst

En soms krijgen we te horen dat Ruben juist weer op P lijkt hihi. als mensen me vragen op wie hij het meest lijkt zeg ik altijd Op Zichzelf!!

 

Oh grappig die teentjes. Ruben heeft al wel heel geïntereseerd naar zijn voetjes gekeken, vooral in bad, maar doet er tot nu toe nog niets mee. Komt vanzelf!!

Geplaatst

ja ja en dat in een stoeltje dat van de Ikea af komt van 20 euries hihi. Als je af en toe de luxe stoelen ziet van tegenwoordig en pffff wat lastig schoonmaken vind ik dat dan (ik ben nogal praktisch ingesteld).

Ruben probeerd als hij ligt ook al omhoog te komen, dan komen bijna zelfs zijn schoudertjes van de ondergrond. Hij is niet meer zo'n fan wat betreft op de rug liggen.

Geplaatst

Wat een heerlijk kliederboel!!! :D

 

Ik heb ook een paar heerlijk foto's mijn mijn kids (heerlijk om dit in meervoud te kunnen zeggen!! :D:D)

 

Tess is een hele trotse grote zus:

[ATTACH=CONFIG]3264[/ATTACH]

En een super foto van ons menneke!

[ATTACH=CONFIG]3265[/ATTACH]

 

Liefs Elke

Geplaatst

Elke: van harte gefeliciteerd met de geboorte van Bram! Was op vakantie dus kon niet eerder een berichtje voor je plaatsen....

En inderdaad heerlijke foto's!!

 

Liefs Dee

Geplaatst

Witje; Wat is Ruben alweer groot zeg!!Wat gaat het ontzettend snel, en wat istie leuk ;-) geweldig!!

Heel herkenbaar hoor, dat je steeds verliefder op je manneke word.... hier nog zo'n trotse mama!!

 

Elke; Wat een mooie baby zeg!!Jij zal ook wel helemaal verliefd zijn denk ik?!!

Hoe vind Tess het?

 

Ik zal ook eens wat foto's plaatsen van mijn dropje.

 

[ATTACH=CONFIG]3266[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3267[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]3268[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3269[/ATTACH]

Geplaatst

Caro jullie hebben het straks dubbel!!!!!!

 

Tweety wat een mooi manneke!! Hij ligt er zo lekker relaxed bij.....

Geplaatst

Ik ben zo trots!!!!! Ruben heeft net zelf zijn flesje vastgehouden met drinken!!!

 

[ATTACH=CONFIG]3298[/ATTACH] Ok nog even oefenen hihi [ATTACH=CONFIG]3299[/ATTACH] Wat is het toch een lekker ding he??

Geplaatst

Leuk foto's per maand! Is me nog nooit eerder opgevallen.

Mag ik een foto van 15 december hier posten :) vond 'm te leuk.

Mijn kleine meisje is inmiddels 7 maanden, wat gaat het hard! Ik geniet van elke seconde en ja verliefd..... zooooooooooooo verliefd!

Liefs,

Lot, trotse mama van K.arlijn

 

[ATTACH=CONFIG]3337[/ATTACH]

Geplaatst

Lot wat een te schattige foto idd!!

 

Henkiepenkie wat leuk!! gelukkig hadden ze er niet veel last van. Ze zien er ook lekker vrolijk uit de 2 boefjes.

Geplaatst

Ah, henkiepenkie, wat een lekker stel! Fijn dat ze niet al te veel last hadden van de waterpokken....ik knijp m nu al als ik eraan denk dat ze ze hier straks alledrie tegelijk gaan krijgen ;-).

 

Kan met mijn telefoon geen foto's plaatsen, maar zal proberen er straks ook nog een van ons drietal te plaatsen!

Geplaatst

[ATTACH=CONFIG]3368[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3367[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3365[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3364[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]3366[/ATTACH]

 

Gisteren wilde Sanne niets.. Nu is ze ook erg druk met haar tandjes dus ach..

 

Maar eerst dus even samen met mama op het grote bed gelegen. Lekke rin een slaapzakje, en toen viel ze in slaap. Wel een half uur!!! ppffttt...

 

Daarna aan de avondhap.. Worteltjes... en dat is lekker!!!!

Halverwege vond ze het niet snel genoeg gaan, dus ging met haar handjes wel even meehelpen. Nou meid.. prima toch.. ga jij maar lekker meehelpen. maar ja, zie dan dat lepeltje maar eens in je mond te krijgen... haha.

Dus ze was een aardig schilderij achteraf..

 

Daarna wilde ze wel aan de fles.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden