Jump to content

Recommended Posts

Posted

hallo iedereen,

 

ik zal mij ook even netjes voorstellen. heb mijn net aangemeld op dit forum.

ik ben calista 23 jaar en woon in een drenthe.

woon samen met mijn vriend en 2 katten.

we zijn nu bijna 2 jaar bezig om zwanger te worden.

 

ik hoop dat ik op dit forum met mijn vragen kan komen. omdat wij ook in een zeer spannende tijd terecht komen.

 

vragen over mij? stel ze

 

groetjes calista

Posted

Hallo snoopy1, welkom op het forum!

Leuk dat je jezelf hebt voorgesteld aan de anderen; wij wensen je een goede tijd op Het IVF-Moeders Forum.

Posted

Van harte welkom!

 

Ik hoop dat je snel zwanger zult raken.

 

Hoe ver zit je al in de medische malle molen? Iui, of al ivf of icsi?

 

in elk geval zul je hier vast alle antwoorden op je vragen vinden. Behalve op die ene.....Wanneer zal t lukken?!

 

Groetjes

Posted

Hoi Calista,

 

Welkom hier meis!!! Jeetje meis watbale dat jullie al 2 jaar bezig zijn! Ik ben ook nieuwsgierig welk traject je in gaat!

 

Ow heelrijk lijkt het me in Drente te wonen!!! Ik woon ook in een dorpje, maar drente is toch heel anders ;-).

 

Heel veel sterkte de komende, spannende, periode! Mocht je vragen hebben aan mij stel ze gerust ;-). Ik wacht nu op mijn 2 menstruaties eer ik weer mag beginnen! Wij doen icsi!

 

Liefs Jeanine

Posted

hallo noor,

 

dank je wel.

 

ik heb mijn hele verhaal staan op het kopje ivf. maar wij hebben volgende maand een intake in zwolle staan voor ivf/icsi.

 

groetjes calista

Posted

hallo jeanine,

 

dank je wel. ja idd balen wij hadden het ook graag anders gehad. wij zijn ook erg benieuwd.

ja het is hier heerlijk wonen, kom zelf ook zuid-holland en wil ook echt niet meer terug.;-)

 

dank je wel, en als er vragen zijn dan stel ik ze. jij ook heel veel sterke, hoeveel pogingen mag je nog?

 

groetjes calista

Posted

Hoi snoopy

 

Welkom op het forum ik hoop dat jullie wens snel

In vervulling mag gaan

Naar welk ziekenhuis gaan jullie? Wij liepen in Umcg

Heel veel succes

 

Liefs Jessica

Posted

hallo Jessica,

 

dank je wel.

wij gaan volgende maand voor intake naar zwolle.

wij konden kiezen tussen zwolle en groningen.

hoeveel pogingen heb jij gehad, als ik vragen mag. en hoe is het bij jou gelopen?

 

groetjes calista

Posted
hallo jeanine,

 

dank je wel. ja idd balen wij hadden het ook graag anders gehad. wij zijn ook erg benieuwd.

ja het is hier heerlijk wonen, kom zelf ook zuid-holland en wil ook echt niet meer terug.;-)

 

dank je wel, en als er vragen zijn dan stel ik ze. jij ook heel veel sterke, hoeveel pogingen mag je nog?

 

groetjes calista

 

 

Hey Calista,

 

Wauw ook een hele grote verhuizing zeg vanuit zuid holland naar Drenthe! Ivm mijn paarden hebben mijn man en ik het ook ooit overwogen, maar kan de zee, bollenvelden en mijn fam hier denk toch niet missen :-).

 

Dit is onze eerste icsi poging geweest, we hebben nu nog 3 cryo's in de vriezer, in 3 rietjes! Half september hebben we een gesprek en controle om te kijken of de curettage goed is gegaan en hoe mijn baarmoeder er nu uit ziet dn daarnaasthoe nu verder. Ik heb er bijna een jaar over gedaan om te wennen aan het idee dat wij alleen een kans maken op een kindje via icsi... Pffff en nu met 12 weken ene miskraam van een tweeling gehad. 8 aug pas gecuretteerd.... Vandaar dat ik eerst moet wachten van t Vumc met de volgende terugplaatsing wanneer ik 2 keer heb gemenstrueerd. Heel naar allemaal.

 

Maar meis, ik hoop dat je heel snel een mooie baby in je armen mag houden :-). En die lekker in het mooie drenthe kan laten opgroeien :-D.

 

Liefs Jeanine

Posted

hoi Jeanine,

 

haha ja idd. lang verhaal:happy:. met paarden kan ik me het goed voorstellen. hier is ruimte zat. maar idd de zee en de duinen mis ik ook wel.

 

oh bah is idd heel naar. wat een verhaal ook weer.

kan me voorstellen dat je er lang aan heb moeten wennen dat jullie alleen kans maken via icsi. ik heb dat niet zo erg. maar die onzekerheid.

 

ja dank je dat hopen wij ook. hoop ik ook voor jou.

 

liefs calista

Posted

Ooo met tel reageren haha

En van beide zwanger eerste helaas miskraam en nu een prachtige dochter van 9 week en 4 dagen

Wens je heel veel succes als je wat meer wilt weten mag je ook privé bericht sturen

Posted

hoi jessica,

 

natuurlijk gefeliciteerd.

 

een miskraam is ook zwaar. maar super dat het bij de 2e keer wel gelukt is.

 

dank je wel!

Posted

Hey snoopy

 

Ja miskraam was heel erg was twee jaar gelden

Maar gelukkig is het weer gelukt ;)

Weten ze bij jullie ook waar het aanlicht ?

 

Liefs

Posted

hoi,

 

2 jaar geleden alweer. heftig.

 

ik heb mijn hele verhaal ook onder ivf staan.

maar mijn vriend heeft traag zaad. bij mij was alles goed. daar konden ze geen bijzonderheden vinden.

 

liefs

Posted

wat apart ja, het verbaast me dat er nog zoveel mensen met het zelfde probleem zitten.

 

ja heel spannend, vooral omdat we niet weten wat ons te wachten staat en de onzekerheid.

 

liefs

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use