Ga naar inhoud

Ovin


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo,

 

Ik kreeg van iemand de tip om eens op dit Forum te kijken. Wij zijn na 2,5 jaar sinds 2 maanden begonnen met de Ovin behandeling.

Helaas kan ik daar (nog) niks over terug vinden op deze site. Is iemand hiermee bekent? Of weet iemand waar ik wezen moet op dit Forum?

 

Alsvast bedankt! Zou graag in contact komen met mensen die hetzelfde doormaken..

 

Gr. DaphneC

Geplaatst

Dank!! Ovin lijkt op IUI, maar dan zonder de bewerking van het zaad. (Om maar even recht voor z'n raap te zijn!) Mijn eisprong word gestimuleerd door hormonen (Puregon), maar wij hebben wel op natuurlijke wijze gemeenschap. Ik start op dag 3 met spuiten en moet dan vanaf dag 12 om de zoveel dagen terug komen voor een echo. Ze houden dan de groei van de eicellen goed in de gaten. Wanneer ze groot genoeg zijn moet ik eenmalig Pregnyl spuiten en de dag erna gemeenschap hebben. En dan maar duimen!!! :) Hoop dat ik het zo een beetje duidelijk heb uitgelegd.. Bedankt voor je reactie!!

Geplaatst

Ovulatie inductie? Ik denk inderdaad dat er weinig meiden hier daar mee bezig zijn, maar zou me gewoon lekker aansluiten bij het wachtbankje als het zover is. De wachtweken zijn voor iedereen hetzelfde of je nu ovin, Iui, IVF of icsi doet. Succes met de komende poging!

Geplaatst

Precies! Wou ik net zeggen Henne! En qua evt bijwerkingen van medicijnen etc. zul je ook genoeg kunnen vinden. Spannend hoor, en fijn dat je het 'zelf' mag doen, al is het dan op de klok. Hopelijk brengt deze behandeling jullie succes!

 

Als je bij de forum index kijkt zie je een pijler 'wachtbankje' en daar kun je het topic vinden waar Henne over schrijft. Hier zijn dames actief die bezig zijn met een behandeling die maand. Het is altijd een spannende periode en dan kan het fijn zijn om van je af te schrijven met mensen die in hetzelfde schuitje zitten.

Geplaatst

Klopt ja! :)

Wachtbankje? Hoe werkt dat dan? Zodra ik m'n eisprong heb gehad en de 2 zenuwslopende weken beginnen? Bedoel je dat? Dank voor de tip, want die 2 weken weet ik niet waar ik het zoeken moet!! ;)

Geplaatst

Maar ook de twee weken ervoor natuurlijk want het wachten begint eigenlijk dan al, alleen heb je dan echo's om de tijd te doden ;-) Lees het topic maar eens door dan zie je dat je in goed gezelschap bent!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden