Ga naar inhoud

Wachtbankje Oktober 2014


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 702
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Heel veel sterkte meid! Klotenzooi!!! We hadden straks een mooi knipperlichtje moeten zien! :sad: Dikke knuffel voor jou....

Geplaatst

Dames, ik zag net dat ik gisteren 3 profielboodschappen had van 'Vnn.kute'. Geen idee wie dat is, maar ik vond deze verzonden afbeeldingen van een of andere t-shirt site niet gepast. Zie foto's. Heb dit al gerapporteerd bij beheer. Hebben jullie ook dit soort berichten gehad?

[ATTACH=CONFIG]5872[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5873[/ATTACH]

Geplaatst

Hoi Framboos,

 

Ik heb inderdaad die berichten ook gehad en inderdaad echt niet gepast!

Spannend dat je een tp gehad hebt en nu maar afwachten! Sterkte....

Geplaatst
Dames, ik zag net dat ik gisteren 3 profielboodschappen had van 'Vnn.kute'. Geen idee wie dat is, maar ik vond deze verzonden afbeeldingen van een of andere t-shirt site niet gepast. Zie foto's. Heb dit al gerapporteerd bij beheer. Hebben jullie ook dit soort berichten gehad?

[ATTACH=CONFIG]5872[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5873[/ATTACH]

 

Jaaa ook gehad.. erg naar..

Geplaatst
Het is mis.. heel onduidelijk beeld maar geen vruchtzak en dooier meer te zien :(

 

Nog hcg geprikt over uur de uitslag dan dinsdag laatste echo en hcg bepaling..

 

Ben echt verdrietig!

 

Lieverd dat is niet leuk, veel sterkte om jullie verdriet een plekje te geven.

Geplaatst

Heey dames,

 

vandaag getest helaas geeft aan niet zwanger, dan gewoon een griepje te pakken denk ik.

menstruatie afwachten en hopen dat de verzekering toch wil uitbetalen.

framboos sterkte met de wachtperiode, en ik heb ook dez berichten gehad, maar niet geopend omdat ik ze niet vertrouwde.

iedereen heel veel sterkte

Dikke knuff van mij, liefs Hope& Faith

Geplaatst

Balen Hope! Maar hoezo zou de verzekering niet uit willen betalen? Dat heb ik even gemist...

Sterkte meid..

Geplaatst
Balen Hope! Maar hoezo zou de verzekering niet uit willen betalen? Dat heb ik even gemist...

Sterkte meid..

In Gent hebben ze problemen met het nieuwe factureringssysteem, Salland betaald wel de medicatie uit maar niet het grootste gedeelte de punctie. Omdat er een woordje niet op staat.

en proforma betaald Salland ook niet uit, nu proberen we een deal te sluiten met Gent, want hun probleem is nu ons probleem geworden. Iedere maand wachten is een verminderde kans ivm mijn leeftijd 43 en 1 maand.

dus moet ik maar vertrouwen op mijn eigen slogan.

Geplaatst

@hope: wat een teleurstelling. Wat had ik het je gegunt.

Konden we maar het wachtbankje afsluiten met voor iedereen een goed resultaat. Dit voelt allemaal zo oneerlijk en als Russische roulette. Wat een k..zooi is dit hele traject ook! Ik hoop zo dat jullie ons snel volgen!!!!! Alhoewel ik ook nog zo onzeker ben als de pest, soms voel ik helemaal niks en dan komt de twijfel weer. Nog anderhalve week wachten tot de echo... En dan komt er eindelijk duidelijkheid.

 

Ik wens jullie allemaal een weekend vol hugs toe!

 

groet, Cindy

Geplaatst
@hope: wat een teleurstelling. Wat had ik het je gegunt.

Konden we maar het wachtbankje afsluiten met voor iedereen een goed resultaat. Dit voelt allemaal zo oneerlijk en als Russische roulette. Wat een k..zooi is dit hele traject ook! Ik hoop zo dat jullie ons snel volgen!!!!! Alhoewel ik ook nog zo onzeker ben als de pest, soms voel ik helemaal niks en dan komt de twijfel weer. Nog anderhalve week wachten tot de echo... En dan komt er eindelijk duidelijkheid.

 

Ik wens jullie allemaal een weekend vol hugs toe!

 

groet, Cindy

 

Tis een kansberekening, en ik ben blij dat er ook meiden zwanger zijn. Het wachtbankje van sept was niet zo vruchtbaar helaas.

Komt goed ook voor rox en de rest van de meiden xxx

wie maakte er ook alweer van die mooie lijstjes, handig xx

Geplaatst

Man, de 2 ww zijn zo rottig! Gisteren meteen na het eten zo'n darmkrampen. Had het idee dat ik iets verkeerds gegeten had. Ik had zelf kippensoep gemaakt en kipragout van de soepkip. Direct na het eten hevige kramp en borrelende darmen. Maar ik kon niet naar de wc...Dus nu staat het paniek centrum weer aan. What the hell was dat gisteren? Is het positief of negatief? Ik kan me niet voorstellen dat zulke krampen positief kunnen zijn. Nu heb ik nergens meer last van.

[ATTACH=CONFIG]5879[/ATTACH]

Geplaatst

Hi Framboos! Ik kan me eerlijk gezegd niet voorstellen dat dit iets met de kans op zwangerschap te maken heeft. Ik denk dat je darmen reageren op de hormonen/bollen en daardoor extra prikkelbaar zijn? Hoeveelste wachtdag zit je nu?

 

knuffel Cindy

Geplaatst

Spannend meid. Wanneer denk je dat je gaat testen? Ik duim voor je en hoop dat je de komende dagen genoeg afleiding hebt zodat je er een paar minuten per dag niet aan hoeft te denken.....;-)

 

voor mij kruipt de tijd ook, ik mag volgende week voor de 6-weken-echo en ben daar ontzettend onzeker over na m'n vorige miskraam. Maar so far so good....

Geplaatst

De tweede week is het ergst hé Framboos? Sterkte met het wachten..

 

Ooh Cindy, het gaat deze keer vast goed maar ik snap je ongerustheid wel hoor! Nog een paar daagjes en dan heb je vast wat meer zekerheid.. Ik ben zo benieuwd of je zwanger bent van 1 of 2 :-)!

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden