Ga naar inhoud

Rustpauze van een jaar


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hello ladies,

 

 

 

Ik laat ook weer effe iets van me horen. Ten eerste nog de beste wensen en ik hoop dat al jullie dromen mogen uitkomen in 2009.

 

 

 

Ik heb al een tijdje niets meer gelezen hier op het forum want ik was best kapot na de 2e mislukte ivf poging. We zijn lekker op vakantie geweest naar Gran Canaria en dat heeft goed gedaan.

 

 

 

Ik merk dat als ik niet met die behandelingen bezig ben en met mijn kinderwens dat ik het ook steeds meer los kan laten en eigenlijk voel ik me dan best lekker. Ik heb dan ook besloten dat ik dit jaar geen behandeling meer ga doen. Ik ben wel overgestapt naar Unive verzekeringen waarbij ik ook nog een 4e poging vergoed zou krijgen, maar dat bewaar ik voor 2010. Ik zal wel wat bezoekjes naar de Osteopaat doen dit jaar zodat hij aan mijn verklevingen kan gaan werken waardoor ik er hopelijk ook minder last van krijg. Misschien word ik nog wel natuurlijk zwanger (kans is minimaal). Ik ben aanvullen verzekerd, dus Unive betaald tot 1000 euro en dan heb ik er toch nog iets aan.

 

 

 

Ik zal af en toe nog wel wat meelezen hier, maar verder zal ik niet meer echt reageren of schrijven.

 

 

 

Alle meiden hier op het forum, heel veel succes!

 

 

 

Liefs,

 

 

 

Yvonne

Geplaatst

waw Yvonne wat een moedige beslissing... dat vind ik echt

 

ik denk eerlijk gezegd dat zo'n pauze weg alles goed kan doen en je terug alles in perspectief kan plaatsen en misschien wel kunt leven met het idee dat er geen kindje komt...

 

en dan heb je idd die poging 4 achter de hand voor 2010

 

 

 

Ik wens je een fantastisch jaar, geniet van alles wat je hebt en wie weet komt er een klein mirakel op je weg

 

 

 

Veel plezier

 

 

 

Sofie

Geplaatst

Yvonne,

 

waar vakanties wel niet goed voor zijn. Het ziet je leven vanuit een ontspannen relatief en beseft hoe druk je het de afgelopen tijd hebt gehad met lichaam en geest. Het is zo te lezen goed voor jullie geweest en jullie hebben een goede beslissing genomen (denk ik). Het is fijn om nog wat in het verschiet te hebben, maar het is nog fijner om lichaam en geest op orde te hebben.

 

 

 

Een mooi en inspirerend 2009 toegewenst!

 

Liefs, Stéphanie

Geplaatst

hallo yvonne!

 

 

 

wat goed van je zeg dat je er eerst even een jaar tussen uit gaat!

 

 

 

echt ik zit alweer te trappelen om er mee bezig te gaan.. klinkt misschien wel raar maar liever vandaag nog zwanger dan morgen.

 

 

 

we willen zooooo graag.

 

 

 

jij heel veel suc6 dit jaar en hopend dat volgend jaar jullie jaar wordt.

 

 

 

we hyvennn!

 

 

 

liefs

 

Desiree

Geplaatst

Hoi Yvonne,

 

 

 

Wat fijn om weer iets van je te lezen.. Ik schrijf hier nauwelijks nog, maar voor jou log ik even in..

 

Het is absoluut een hele dappere beslissing om komend jaar tot rust te komen.. Het zal je zeker goed doen..

 

Wij hebben nu ook even een break om weer op adem te komen, en het helpt echt.

 

We weten nog niet precies wanneer wij weer gaan beginnen, ws zo april/mei. Dan hebben we ook een pauze gehad van ruim een half jaar.

 

Ik wens je heel veel succes komend jaar en veel succes bij de ostheopathie en hopelijk kan je straks weer zeggen dat je "zin" hebt om weer te gaan beginnen..

 

 

 

Liefs Kim

Geplaatst

hey Yvonne,

 

leuk om weer wat van je te lezen. Toevallig ben ik vorige week ook bij de osteopaat geweest. ik had er nog nooit van gehoord en ik dacht dat hij iets ging doen met botten en spieren, maar hij ging richting baarmoeder en eileiders/stokken! ik voelde afgelopen dagen duidelijk iets in mijn buik. echt wonderbaarlijk.

 

ik hoop dat je een wonder mag meemaken, laat het horen oke :)

 

x saskia

Geplaatst

Sterke beslissing... in topic 'pauze- meisjes' kun je wellicht zo af en toe wat laten horen? (als je er behoefte aan hebt/het op kunt brengen)

 

 

 

Je ziet: er wordt meegeleefd en het wordt gewaardeerd als je laat horen hoe het met je is/hoe je er in staat.

 

 

 

Nou, wat je ook doet: het is goed.

 

Succes en veel ontspanning en geluk toegewenst.

Geplaatst

Wat een ontzettend moeilijke maar ook heel dappere en moedige beslissing. Wij hebben een pauze gehad van 10 jaar .. :shifty:.

 

In die tien jaar hebben we absoluut moeilijke momenten gehad maar ook enorm veel leuke dingen gedaan .. dingen die ons weer dichter bij elkaar hebben gebracht na de 3 jaar 'babywensverdriet'.

 

 

 

We gaan er nu weer vol vertrouwen aan beginnen met de gedachte; we willen al onze kansen hebben benut en geen spijt hebben in de toekomst dat we dat niet zouden hebben gedaan.

 

 

 

Heel knap dat je de deur naar de 3e en 4e poging wel open laat ! Je weet nooit of het toch nog gaat kriebelen binnenkort of over een tijdje.

 

 

 

Ik wens je alle goeds en veel sterkte !

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden