Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hallo meiden,

 

 

 

Ik heb me al wel voorgesteld bij het 40+ forum, maar doe het hier ook nog even: ik ben 40, ik heb een zoon van 5 jaar en anderhalf jaar geleden heb ik een curretage gehad van een kindje dat met 9 weken "gestopt" is. Helaas is er sindsdien niets meer gebeurd en heb vorig jaar juli de stoute schoenen aangetrokken en we zijn naar de gyn gegaan. Alles was/is ok. Nog een paar maanden nagedacht en we zijn in januari een gesprek aangegaan over IVF en zodoende gaan we hier nu mee aan de slag.

 

29 april hebben we de instructie over de medicatie en zodra ik in mei ongi word, gaat het hele circus beginnen.

 

 

 

Ik wens jullie allemaal heel veel succes met zwanger worden en blijven!!

 

 

 

Liefs,

 

Luna

Guest Butterfly
Posted

Hoi Luna,

 

 

 

Welkom hier !

 

Wat sneu dat je laatste zwangerschap met een curretage eindigde. Balen dat er dan daarna ook niets meer is gebeurd in de richting van een nieuwe zwangerschap.

 

Als ik het goed begrijp heb je nu dus een diagnose; onbegrepen 'onvruchtbaarheid' ?

 

 

 

Heel veel succes met je IVF poging en hopelijk krijgen jullie het tweede kindje waar je zo naar verlangt.

 

 

 

Groetjes, Sjanny

Posted

Heel veel succes en welkom hier. Het is super om je verhaal, je rotdagen, je hoogtepunten etc etc met anderen hier te kunnen delen!

 

groet,

 

esther

Posted

He Esther en Sjanny, bedankt voor jullie welkom! Voel me natuurlijk best wel een oudje tussen al die jonge blommen. Alhoewel, ik word echt altijd geschat op 30, maar ja het lijf is toch wel al 10 jaar ouder dan die 30 en zo ook de eitjes. En dat is natuurlijk ook de reden dat het niet meer zo wil lukken. De gyn heeft IVF aan ons voorgesteld tijdens het gesprek in januari en is vrij optimistisch omdat ik toch al 2x zwanger ben geweest in 5 jaar. Ik was eerst wel huiverig voor het hele traject, maar hij heeft ons echt over die drempel heen geholpen, dus we gaan er gewoon voor. En dan zien we wel waar het schip strand.

 

 

 

Het lijkt me wel fijn om hier je goede en minder goede momenten met elkaar te kunnen delen.

 

 

 

Groetjes,

 

Luna

Posted

Hoi Luna

 

Welkom hier,op dit fijne en gezellige forum

 

Hier kun je heel goed met alle anderen alles delen omdat we toch allemaal in soort geleijke situaties Zitten,nou ik hoop voor je dat de behandelingen goed mogen aanslaan

 

 

 

Liefs Elvira

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use