Jump to content

IVF en endometriose


Recommended Posts

Guest miekie
Posted

Hallo allemaal,:sign4:

 

 

 

Terug van weg geweest!

 

Bij de 1e IVF bevallen van onze zoon in 2007.

 

En nu voor een 2e IVF!!!

 

Maar vind het deze keer wel enger want ik had(heb) zware endo,

 

dus bij de punctie heeft het heel veel pijn gedaan dus daar zie ik erg tegen op! Had nog gevraagd voor narcose maar dat wilde de dokter liever niet.

 

 

 

Ik had dan wel 21 eitjes dus dat zat wel daarmee hartstikke goed.

 

2 x cryo TP gehad en mislukt.

 

Met de punctie links nergens last van gehad maar rechts ontzettend veel pijn.

 

Nu ben ik dus bang dat het weer zoveel pijn gaat doen.

 

 

 

Heeft iemand de zelfde ervaring?

 

Ik ga aanstaande zaterdag 16/5 beginnen met gonal-F met een mindere dosis als wat ik vorige keer had.

 

 

 

Miekie

Posted

Hallo Miekie,

 

 

 

Ik heb ook endo, en mn 2e ivf was een stuk minder pijnlijker dan de 1ste. Het hoeft dus niet zoveel te zeggen..

 

Spannend dat je voor een brusje gaat! Waarom ga je met een mindere dosis spuiten?

 

 

 

Luna

Guest miekie
Posted

Hai Luna27,

 

 

 

Wat is een brusje? Narcose? Want dat krijg ik dus niet!!!

 

Om minder eicellen te krijgen moet ik minder spuiten.

 

Vorige keer had ik er 21.

 

 

 

Miekie

Posted

haha een brusje is een afkorting voor broertje of zusje.

 

Ik hoop voor je dat de punctie minder pijnlijk wordt. Ik was ook erg zenuwachtig en bang voor de pijn. De 1ste keer was echt rampzalig... Ik viel ook bijna flauw en mocht gelukkig blijven liggen in een bed om bij te komen. Ik dacht ook gelijk, dit doe ik nooit meer... En na de 2e stond ik lachend op, was blij dat het achter de rug was en ging gewoon naar huis.

 

 

 

Wanneer staat je punctie gepland?

Guest miekie
Posted

hahahahahha nog nooit van gehoord grappig hoor!

 

22 Mei heb ik de 2e echo om te kijken wanneer de punctie gepland wordt.

 

Spannend....

 

 

 

Na mijn bevalling ben ik gelijk begonnen met de prikpil dus toen werd mijn periode gestopt en dat duurt nu dus al 2 jaar.

 

Dat is nu wel het voordeel (hoop ik).

 

Miekie

Posted

Hoi Mieke,

 

 

 

Ik heb ook endometriose en ik heb de 1e poging veel pijn gehad na de punctie. Heb echt 2 dagen op bed moeten liggen en krom gelegen van de pijn, in totaal een week flink last gehad. Ik moet het maximale (300eh) aan puregon spuiten omdat mijn linker eierstok niets doet. En dan had ik de de 1e poging met moeite 4 folikels waarvan uiteindelijk 3 eicellen en maar 2 bevrucht met maar 1 C kwaliteit. Ik zag dat we bijna gelijk opgaan, ik begin vrijdag met het spuiten van Decapeptyl en moet 28 mei op controle.

 

Veel succes met starten en hopelijk goed nieuws voor je de 22e.

 

 

 

Karlijn

Posted

Hey,

 

 

 

Kun je niet vragen of je een dosis valium kan krijgen?

 

 

 

Dat heb ik bij beide puncties gehad,je voelt alles nog wel,maar je bent er niet helemaal "vol" bij zeg maar,na een uurtje of 3 ben je weer de oude,

 

dit is mij goed bevallen.

 

 

 

Gr Daan

Posted

He,

 

Ik krijg ene plaatselijke verdoving en valium. In engeland doen ze een punctie onder GEHELE verdoving, dus het is niet zo raar om om valium te vragen.

Posted

Hoi Mieke,

 

 

 

Heel veel succes.

 

Wij zijn ook gisteren begonnen met spuiten, en 28 mei staat ook de eeste echo gepland..spannend allemaal.

 

Mijn eileiders zijn ook helemaal verkleeft. De rest is gelukkig nog wel in goed "staat".

 

 

 

Zal voor jullie duimen.

  • 2 weeks later...
Guest miekie
Posted

Hallo allemaal,

 

 

 

Nou de punctie staat gepland op 27 Mei dus ben benieuwd!!:sad2:

 

Miekie

Guest SJSL
Posted

Hoi Miekie,

 

 

 

Ik heb ook endometriose. Ik heb voor de IVF 4 maanden Lucrin gebruikt, zodat alles rustig zou worden van binnen. Bij de punctie was ze bang dat er mss cystes in plaats van follikels zaten, maar dat bleek niet zo te zijn (dat was wel een opluchting).

 

Nu jij de pil zo lang hebt gebruikt, zou het ook mooi rustig moeten zijn toch??

 

 

 

Veel succes morgen!!

 

 

 

Groetjes,

 

Annelies

Guest miekie
Posted

Ja hoor het weer het zelfde als vorige keer!!!

 

Linkse eierstok geen pijn en rechts weer heel veel pijn!

 

Dus niet meer door de dokter je om laten praten maar gewoon doen wat je zelf wil. Want dan had ik dus onder narcose gegaan. En geen pijn gehad.

 

 

 

Nu gaat het wel weer beter....

 

Miekie

Posted

Door de endometriose zijn bij mij de twee puncties onder narcose gegaan (en de tweede keer ook door de diabetes).

 

Bij de tweede punctie had de arts eigenlijk geen idee hoeveel follikels ze aangeprikt had, er zaten zoveel endometriosehaarden dat ze eigenlijk niet kon zien wat ze aan het doen was.

 

Volgens haar had dit ook niet anders gekund.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use