Ga naar inhoud

Isala kliniek Zwolle


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hey Chrish

 

 

 

Ook voor jou erg veel sterkte!!Logisch dat je ziek er van word in een korte tijd heb je al behoorlijk wat voor je kiezen gehad

 

Neem je tijd en rust die je nodig hebt

 

Ook voor jou een dikke knuffel

 

 

 

Liefs Elvira

  • Reacties 4,3k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Ik wil jullie graag bedanken voor jullie lieve berichtjes op dit subforum.

 

Ik neem even pauze en ik ga ik oktober voor een tweede poging. Drie tp's in vier maanden is erg veel. Het gaat dan gewoon om die vervelende wachtweken. Fysiek kan ik nu een volgende poging met hormonen en punctie wel aan, maar mentaal heb ik echt even rust nodig. Deze week ga ik een vliegvakantie boeken naar (zeer waarschijnlijk) Spanje voor augustus. In mei ga ik nog even naar Duitsland. Mijn man en ik moeten gewoon echt even tot rust komen.

 

Dus ik ben nu een "pauze-meisje".

Geplaatst

Chrish,

 

Je hebt zeker heel wat meegemaakt in zo'n korte tijd

 

en ja mentaal is het vaak ook veel zwaarder.

 

Het is zeker goed om even afstand te nemen en even

 

lekker samen te gaan genieten van een vakantie.

 

Ik wens je veel sterkte en ik hoop dat je na deze vakantie

 

weer nieuwe energie kunt vinden en weer met goede

 

moed kunt beginnen met een nieuwe behandeling.

 

Dikke knuffel Hermien

 

 

 

Elvira,

 

Veel succes morgen, ik hoop dat je een supergoed bericht ontvangt!

 

 

 

 

 

Ik heb vanmorgen weer telefonisch contact gehad en ik mag in

 

juli weer beginnen met de volgende icsibehandeling.

 

We gaan dus voor het centro trail onderzoek en ik krijg volgende

 

week de papieren, en de medicijnen worden weer besteld.

 

Dus we gaan er weer voor, het duurt alleen nog even....

Geplaatst

Ik ga eerst van Koninginnedag en van mijn meivakantie genieten en in augustus echt weg.

 

 

 

@ Hermien, ik wens jou veel succes in juli.

 

 

 

@ Elivira, hopelijk voor jou morgen of overmorgen mooie resulaten in het lab.

Geplaatst

@ Chrish Goed van je dat je hebt besloten even een rustpauze in te lassen. Wens je heel veel sterkte en heel veel succes in de toekomst.

 

@ Hermien, spannend! Heel veel succes in Juli!!!

Geplaatst

Elvira,

 

 

 

Al bericht gehad???

 

Spannend!!

 

Ik ben morgenavond nog wel even op het forum, en dan

 

hoop ik goede berichten te lezen.

 

Moet zo werken en morgen ook dus.....ik zal aan je denken!

 

Liefs

Geplaatst

Hey dames

 

 

 

Nee heb nog geen bericht gehad zenuwslopend dit...

 

Ik zou tussen 12.00 en 14.00 gebeld worden,maar helaas ik moet nog wachten gek word ik er van zit steeds op de klok te koekeloeren en ook men mobiel hopelijk als word ik gewoon lekker als eerste gebeld tijdens de belronde want dit is flink stressen

 

maar moet nog maar even geduld hebben,maar ben wel benieuwd hoeveel er bevrucht zijn en dan hopelijk za de tp

 

 

 

Voor jou ook spannend hermien met het nieuwe traject!!

 

 

 

@Kyra weet je al iets meer,spannend meissie hopelijk krijg je toch goed nieuws!!

 

 

 

@Chris geniet van je vakantie meissie hopelijk kom je een beetje tot rust

 

 

 

@joy Hopelijk gaat ook alles met jou goed en kom je ook tot rust

 

 

 

@Miranda hoe is het verder met jou?

 

 

 

Liefs Elvira en een dikke knuffel voor jullie allemaal

 

 

 

Geplaatst

hee elvira,spannende uurtje svoor jou.ik was toen ook ontzettend zenuwachtig kon toen ook niks eten vd zenuwen.maar we hopen voor jou op goede berichten.

 

met mij alles goed hoor.heb alleen wat buik krampen en heel erg moe.en soms wat humeurig tegen mijn mannetje.zal er wel bij horen.maar kan het soms nog steeds niet geloven.nog 3 weken wachten voor de echo.hoop dat alles goed gaat.

 

laat je snel horen wat de uitslag is.ben zo benieuwd.

 

liefs miranda

Geplaatst

Hey dames

 

 

 

Net gebeld en jawel er zijn 6 van de 11 eicellen bevrucht er waren een paar 2-cellig en de rest 4-cellig dus a,s za de tp van 1 emmy of er cryo's zijn weten we nog niet de lab vertelde dat ze daarvoor nog in de race zijn

 

 

 

Maar ben zo happy

 

 

 

Liefs Elvira:hello:

Geplaatst

Waaaaaaaaauwwww Elvira!

 

Dat is mooi toch?!?!?!

 

Op naar de tp....succes deze aankomende twee? dagen en daarna lekker aan jezelf denken:misc_expressions-wh

Geplaatst

Kyra, Wat lief!!!!!!Ja, het is wat hier. Mijn zus aan de telefoon gehad, reageerde zo lief en we zijn zo verschillend. We hebben eigenlijk nooit meer over cryo's gehad de laatste 2 jaar en toch maakte ze een link naar een terugplaatsing toen ik haar sms-te dat ik me teleurgesteld voelde...Ze schrok er wel van waar we het afgelopen jaar mee bezig waren geweest. Ik ga er ook niet moeilijk over doen als het ter sprake komt bij andere mensen. Gedeelde vreugd is halve vreugd en dat is ook met verdriet heb ik tot nu toe gemerkt. Blij zijn met wat je hebt gaat vanzelf wel (weer) komen. Zeg ik dan als positivo......

 

 

 

Kyra jij nog geduld voor de uitslag. Lukt het?Gaat het met je? Roept wel spanning op he?

 

 

 

Nath. Gefeliciteerd metje 1e (??) echo!!! Dolblij?? Ik weet niet goed of ik je al gemaild had? Dan maar 2 keer, het loopt bij mij nog wat over.....Excuus!

 

En Elfje, je zit 'nog' in de race schrijf je, dat is toch geweldig he? ik hoop dat 1 mei een bijzondere dag gaat worden!!!

 

Joy1

Geplaatst

He Elvira,

 

dat klinkt goed. Hopelijk een goede emmie terug bij de tp en ook nog wat in de vriezer. Fijn om een goed bericht te lezen.

Geplaatst

Lieve mensen.....

 

 

 

Nét telefoon gehad!

 

Alles is goeddddddddddd........ik ben zóóóóó opgelucht!!!

Geplaatst

Ik breek even in....schrijf niet mee in dit toppic maar blijf t wel dagelijks volgen omdat ik ook tot voor kort bij de Isala liep..

 

 

 

Kyra wat een geweldig nieuws. Heb t verhaal op de achtergrond gevolgd en kijk telkens even of je al bericht hebt.

 

Heerlijk...alle spanning weg en nu kunnen jullie echt verder genieten!!

 

Gefeliciteerd met deze mooie uitslag!!

Geplaatst

Kyra, wat een geweldige opluchting!! Je hebt een zware week gehad, zeg.

 

Nu ga je heerlijk genieten!

 

 

 

Liefs, Nine

Geplaatst

Lieve Kyra, wat ben ik blij dat je goed nieuws hebt gekregen en dat je de zwangerschap nu niet hoeft af te breken!!!! Zat er wel mee in de maag, als ik eerlijk ben. Vind het zo moeilijk als ik het hoor, al die dilemma's rondom de kinderwens. Het is mooi als de medische wereld zo ver is en veel kan onderzoeken maar al die beslissingen waar je soms voor komt te staan maakt het er niet altijd makkelijk op. Wat een geweldig nieuws!!!! En de blijheid spat bij jou van het scherm!!! Lekker voor je meisie!! Liefs Joy1

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden