Ga naar inhoud

Aanbevolen Berichten

Geplaatst

In het topic van Uitgerekend in November heeft Dani laten weten vanavond om 20:03 bevallen te zijn van een gezonde zoon Justin.

 

 

 

Dani en partner, heel erg gefeliciteerd!!!

  • Reacties 80
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Dani en man,

 

 

 

Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.

 

Ik dacht dat het allemaal zo rustig nog was bij je en dat je het gevoel had dat jullie zoon zich nog niet aan het aankondigen was!!! Hihihi, zo fopt je zoon je nu al.

 

 

 

Ik wens jullie heel veel geluk met Justin en ga er van genieten.

 

 

 

Liefs,

 

Chantal

Geplaatst

Dani & hub,

 

 

 

Gefeliciteerd met jullie wondertje!! Lekker genieten en zodra het kan willen we foto's zien natuurlijk. Zwijmelen we lekker mee.....

 

 

 

Greetzzzz,

 

Elena

Geplaatst

Van harte met Justin! Geniet van je gezinnetje en ben benieuwd naar je verhaal!

 

 

 

Liefs, Jane

Geplaatst

Van harte gegeliciteerd met de geboorte van Justin

 

 

 

Volgens mij is het wel snel gegaan gisteren ochtend was er nog niets aan de hand toch?

 

 

 

Geniet lekker van elkaar en van jullie kraamtijd!!

 

 

 

Liefs Claudia

Geplaatst

Hey Dani en partner,

 

 

 

Wow wat super een zoon van harte geleficiteerd met jullie zoon.

 

Geniet van elk moment

 

 

 

Liefs Chantal

 

 

 

PS Dani hoe gaat het nu met jou?

Geplaatst

Dani en partner van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon Justin.

 

Wens jullie heel veel geluk samen en geniet er lekker van.

 

 

 

Groeten Maaike

Geplaatst

Lieve dames,

 

 

 

Bedankt voor alle felicitatities! Heel leuk om te lezen.

 

 

 

Donderdagochtend was er inderdaad nog niets aan de hand, donderdagmiddag begon het iets te rommelen en kreeg ik last van wat harde buiken en voelde ik me niet lekker, eigenlijk dacht ik dat het door het benauwde weer kwam... oeps. Tegen half 4 besefte ik pas dat die harde buiken wel met heel veel regelmaat kwamen ondanks dat ze niet pijnlijk waren dus toch maar rond 4 uur gebeld met het ziekenhuis daar vonden ze het gelukkig wel de moeite waard om toch even te laten controleren, rond half 6 zijn we aangekomen en tegen 6 uur lag ik aan het ctg apperaat en bleken die harde buiken dan toch inderdaad wel weeen te zijn. Om half 7 mocht ik nog weer van het apperaat af omdat de weeen in kracht nog niet toe namen, wel keek de gyn of er al wat ontsluiting zou zijn, op dit punt bleek ik al mooi 4 cm. te hebben. Zij ging weg en ik dacht mooi dan kan ik nog even plassen, dit ging ook prima tot ik terug ging naar het bed, toen kwam ik er achter dat een wee inderdaad zeer kon doen hihi, vanaf dat moment kwamen ze heel snel en een uurtje later brak ze het water en mocht ik al persen, drie weeen later klonk het eerste huiltje en zat al het harde werken (haha) er al weer op, al met al echt een superbevalling.

 

 

 

Wel was onze Justin aan de lichte kant en snapte hij het concept drinken niet helemaal dus moesten we voor de zekerheid nog even een extra nachtje blijven, wat ik stiekem ook wel weer fijn vond want hij is gelijk helemaal goed nagekeken door de kinderarts en alles werkt zoals het hoort te werken. Sinds gisteren zijn we thuis en dat is heerlijk, het is een echt slaapkoppie dat na de fles (borst werkte niet ivm de schisis) gelijk heel tevreden in slaap valt, echt een heerlijk mooi manneke, helemaal perfect!

 

 

 

Ik zal zo snel mogelijk even een foto plaatsen.

 

 

 

Liefs Dani.

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden