Ga naar inhoud

45 jaar en voor eerste keer IVF


Aanbevolen Berichten

  • Reacties 10,4k
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

  • Mees

    1357

  • elinorac

    1097

  • sas67

    1082

  • Fortuna

    717

Top Posters in dit Topic

Geplaatst

Goed dat het gelukt is Sas. Nu afwachten. Ik ga een kaars voor je(jullie) branden. Ik denk vaak aan je en vind het zo ongelofelijk. Maar goed we gaan uit van deckans dat het goed zit. Knuffel, meis.

Geplaatst

Fijn dat je die test achter de rug hebt Sas en nu rustig aan doen en ik duim heel hard voor jullie voor een goede uitslag woensdag!! Want dat kan natuurlijk ook nog steeds wel, dat het kindje wel gezond is! Ik hoop het zo voor jullie! dikke knuffel XX

Geplaatst

Lieve Sas,

Wat fijn dat het in ieder geval gelukt is, de vlokkentest. Lijkt me inderdaad heel eng. Ja, die arme uk. Een naald zo dicht bij. Gelukkig goed gegaan allemaal. En nu duimen we met t hele forum voor een goed uitslag voor je lieve uk! :gekruiste vingers 3Houd vast aan positieve gedachten want er is ook n grote kans dat het wel goed is met je kindje.

Heel veel sterkte met wachten. Wat zwaar!

:positive energie:

Geplaatst

Hey Caro, ja, ik was er maar zat ff op een andere 'page' toen jij er nog niet was, op ons topic. Dacht: ja, je moet toch wat ;-)

Maar nu te laat...snik..je bent weg. Nee, nog niets gehoord. Zal wel paar dagen duren, maar kijk bijna ieder uur in mijn mail.

xxx, mees

Geplaatst
Meesje!!!!

Hey, ik ben er!! Was alweer weg omdat ik niemand zag. Ben je nog wakker? Ik zal ff checken op het nachtbankje!!

xxx, mees

Geplaatst

Lieve meiden, Goed Nieuws!!!!! er zijn geen chromosoomafwijkingen gevonden!!! We hebben nog wel 5april een uitgebreide echo met hartecho en een kindercardioloog erbij. Dit omdat er tgv de dikke nekplooi hartafwijkingen kunnen zijn.

Ik kan niet uitleggen hoe opgelucht en blij we zijn, ik heb enorme tranen gelaten net.

Oh we zijn zo blij!!!

Geplaatst

YES YES YES!!!! i knew it!!!! want soms mogen dingen gewoon niet mislukken. En dit was er een van! Zo stom, en het slaat ook helemaal nergens op, maar ik heb er altijd in geloofd, in jouw beeb.

 

Zo zie je maar weer.... Hoe zwart zaken er soms ook voor staan.... don't ever give up hope!

 

Pfffffff ben ontzettend blij voor jullie. Proficiat.

 

Wow!!!

Geplaatst
Lieve meiden, Goed Nieuws!!!!! er zijn geen chromosoomafwijkingen gevonden!!! We hebben nog wel 5april een uitgebreide echo met hartecho en een kindercardioloog erbij. Dit omdat er tgv de dikke nekplooi hartafwijkingen kunnen zijn.

Ik kan niet uitleggen hoe opgelucht en blij we zijn, ik heb enorme tranen gelaten net.

Oh we zijn zo blij!!!

 

 

Geweldig nieuws Sas!!! :confettistars::confettistars::confettistars::confettistars::yah::yah::goodnews::bpotda::goodnews:

:circle2:We doen onze vreugde dans!!!!

 

KNUFFFFFFFFFFFFFF

 

(kan amper het beeldscherm zien door mijn tranen. Wat een emo doos ben ik.)

Geplaatst

Yes Yes Yes ik ben zo blij Geweldig nieuws SAS ben zooooooo blijjjjjjjjjjj mijn tranen van geluk zijn niet te stopen wat zouden jullie opgelucht o meid toch ik kan de worden niet vinden blijl blij....

Geplaatst

Wauw Sas, wat een geweldig nieuws! Wat een achtbaan van emoties is het geweest zeg en je gevoel nu is ongetwijfeld met geen pen te beschrijven! Heelveel geluk! Geniet! Liefs, Floor

Geplaatst

@ Caro, ja 20 weken moet Uk zijn, Maar ik ga morgen bellen naar ons eigen zkh oor een gewone tussendoor echo. Gyn van UMC adviseerde dat om dat ze wel begreep dat ik niet 5wk zonder een echo kan:-)

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden