Jump to content

Recommended Posts

Posted

Heej mensen,

 

 

 

Ik heb altijd al een tattoo gewild, maar nooit een echt goede reden gehad en wist ook niet wat voor iets. Ik wilde altijd echt iets voor mezelf met een betekenis.

 

Zodra ik zwanger was wist ik dat ik eer tattoo wilde dat met mijn kind te maken heeft. Ik vind dit zelf een heel mooi idee.

 

 

 

Ik wil het klein houden en wil iets plaatsen op mijn enkel, maar nu het probleem: IK WEET NIET WAT...

 

 

 

Hebben jullie misschien ideeën?? Alvast bedankt!

 

 

 

Liefs Elke

Posted

Hey Elke,

 

 

 

Misschien haar naam in een andere taal: Chinees, latijns (ik noem maar wat hoor) Of gewoon in het NL.

 

 

 

Groetjes Cindy

 

Posted

hey elke

 

wat een mooi idee!!misschien de initialen verwerket met met wat lijntjes een beetje moeilijk uit te leggen misschien maar hoop dat je me begrijpt.

 

 

 

ik wilde ook altijd een tatoo maar wilde ook iets met een betekenis nu heb ik laatst een tatoo laten zetten nadat ik de bbz heb gehad

 

heb samen met mn vriend 3 sterren laten zetten tussen de schouderbladen en ben er heel erg blij mee maar het deed wel heel erg pijn.

 

 

 

heel veel plezier met het bedenken wat je gaat doen en als je hem eenmaal hebt wil ik hem graag zien!!

 

 

 

groetjes sasje

Posted

Hoi,

 

 

 

mijn beide zussen hebben het sterrebeeld van hun kids op hun enkel. Mn oudste zus heeft maar 1 dochter. En mn andere zus heeft 3 zoons, en die heeft er een soort enkelbandje van laten maken. Erg mooi vind ik zelf, ze hebben wel de chinese tekens van hun sterrebeeld genomen.

Posted

hoi hoi

 

 

 

ik heb op mijn enkel de naam van mijn moeder in sierletters met wat mooie krullen en een hartje er tussen het lijkt net op een enkelbandje. is ook heel mooi

 

gr silvia

Posted

Dank jullie wel voor jullie ideeën! Ik ben er nog niet over uit, maar dat komt wel goed! Zoiets is voor het leven, dus moet er echt goed over nadenken :-)

 

 

 

Alle sugesties zijn welkom!!!

 

 

 

Liefs Elke en Tess

Posted

Het eerste wat er in mij opkomt is een dolfijn, omdat het onder andere water symboliseert maar ook de manier van communiceren is voor dolfijnen speciaal, woorden zonder woorden zeg maar.

Posted

Ikzelf loop na te denken om een vlinder te laten plaatsen ter nagedachtenis aan mijn dochter. Hoe, waar, wanneer en door wie weet ik nog niet.

 

 

 

Sandy

Posted

Een tatoeage is iets heel persoonlijks en dus is het eigenlijk heel moeilijk om ideetjes te geven - ik heb zelf mijn chinese dierteken op mijn heup staan. Ik vind het nl iets heel persoonlijks en van mij hoeft niet iedereen het te zien zeg maar. Bovendien lijkt het me niets om als 80-jarige oma rond te lopen met een tatoeage op m'n enkel, maar wie weet wat voor technieken er dan weer zijn om het makkelijk weg te laten halen als je dat dan zou willen.

 

Pijn heeft het me niet gedaan, iets wat je heel graag wilt, daar heb je veel voor over, de plek werd op een gegeven moment een beetje "doof" zeg maar en dan voel je het eigenlijk al niet meer. Maar ook dat is persoonlijk !

 

 

 

Succes met je beslissing !

 

 

 

Evie

Posted

als ik het geluk heb op zo'n wondertje zou ik een tattoo nemen met de naam van het kindje

 

denk dat ik hier geen spijt van zou krijgen

 

zou er misschien nog een klein vlindertje bij laten zetten

 

maar je moet een tattoo nemen die bij jou past en niet wat een ander leuk lijkt

Posted

Hallo Danja,

 

 

 

Ontzettend leuk idee. Ik heb zelf 1 grote op mijn rug en 1 kleine bij mijn stuitje.

 

Als je een idee wil hebben zou ik je aanraden om veel naar voorbeelden te kijken via google tatoo.

 

Ik weet wel dat een tatoo heel persoonlijk is en zou moeten zijn. Ook is mij verteld dat bij twijfel, nooit doen.

 

Het gekke is dat ik heel lang over mijn tatoo had gedaan. Ik had nl eerst een plaatje uitgekozen en toen ik die moest zetten, voelde het niet goed.

 

Ik heb samen met de tatooeerder gesprekken gehad en zij heeft mijn idee omgezet in beeld.

 

Het is nu wel iets geworden waarop ik heel trots ben.

 

Hopelijk heb je hier iets aan.

 

 

 

groetjes,

 

Elly

Posted

Heej Elly,

 

 

 

Je hebt helemaal gelijk, het is héél persoonlijk, maar aangezien ik geen idee had, dacht ik "laat ik hier een topic plaatsten". Een gesprek met een tatoo zetter, dat is wel een slim idee! Thanks!

 

 

 

Ik moet nog wel een shop vinden, ben er namelijk (nog) niet bekend mee, maar dat komt goed.

 

 

 

Liefs Elke

Posted

Hoi Danja,

 

 

 

Ikzelf heb een mooie roos met steel op mijn enkel, een band met rozen om mijn bovenarm (voor mij heeft het een betekenis wat niemand weet en deze zijn makkelijk te verbergen). Ook hebben mijn man en ik trouwringen laten tatoeeren, de beginletter van zijn naam heb ik (heel sierlijk) en dan afgewerkt als een ring. Mijn man heeft mijn beginletter (strak) en afgewerkt als een ring.

 

Ik heb van alle tatoeages geen last gehad (soms alleen wat gevoelig maar geen pijn).

 

 

 

Hopelijk kan je iets met deze info...

 

 

 

Groetjes Nathalie

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use