Ga naar inhoud

Vergeten voor te stellen Alsnog :-) (Guusje)


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Hallo,

 

 

 

Ik ben Guusje en 37 jaar. Mei 2007 is er bij mij via het bevolkingsonderzoek een PAP 4 (voorstadium baarmoederhalskanker) ontdekt (wat was ik blij dat het bevolkingsonderzoek er is) Oktober 2007 een lisexisie ondergaan (verwijderen van gehele slijmvlies van baarmoederhals en mond) Zomer 2008 groen licht gekregen om onze kinderwens in vervulling te laten gaan. Maar helaas!

 

Augustus 2009 voor het eerst naar het ZKH. Hier zijn geen bijzondere dingen uit gekomen. Bij mijn man was alles goed, en bij mij ook (Het kan zijn dat de operatie in 2007 hier een rol in speelt, maar zeker weten doen we niet) Dus het zou moeten kunnen. In januari is er besloten om voor de IVF te gaan. Nu zijn we in afwachting van mijn komende MS eind deze maand. Dus het aftellen is begonnen en zal er een spannende tijd aankomen.

 

 

 

Groetjes Guusje

 

 

 

PS, allemaal fijne Pasen

Geplaatst

Hoi Guusje,

 

 

 

Welkom op het forum, je zult merken dat je hier veel steun zal vinden.

 

 

 

Een vriendin van mij had ook PAP4 bij het bevolkingsonderzoek en er is toen ook operatief weefsel verwijderd, ze had het slechtst mogelijke scenario. (wat weet ik niet precies) Het bleek terug te zijn gekomen na een half jaar en ze zou weer geopereerd worden... Zaterdags moest ze ongesteld worden en de vrijdag daarop de operatie, alleen werd ze helemaal niet ongesteld: ze was zwanger! Nu bijna 3 jaar later heeft ze twee kindjes en is haar baarmoeder helemaal rustig (ze wordt wel in de gaten gehouden)

 

 

 

Ik dacht: ik zal je even een hart onder de riem steken! T komt vast helemaal goed!

 

 

 

Succes!!

Geplaatst

Hoi Judith,

 

 

 

Dank je voor je reactie. Gelukkig maak ik me geen zorgen meer dat het terug komt. Ik ben inmiddels ruim anderhalf jaar "schoon" Ik ben ook meer een type die vooruit kijkt. En of mijn voorgeschiedenis er mee te maken heeft, weten ze niet in het ZKH. En dat kunnen ze niet testen ofzo. Ik hou het er maar op dat we gewoon pech hebben.

 

En goed om te horen dat het bij je vriendin nu allemaal goed gaat, en kindjes heeft gekregen.

 

 

 

Groetjes Guusje

Geplaatst

Hé Guusje,

 

 

 

Ook een kennis van mij heeft terugkerende pap4/5?

 

Ze is nu spontaan zwanger! Ze had nooit gedacht dat dat kon.

 

 

 

Hoi, Martha.

Geplaatst

Welkom Guusje,

 

 

 

Ik hoorde laatste een zo'n succes verhaal, niet verwacht maar toch gekomen.

 

 

 

Heel veel succes.

 

 

 

Groet Sylvie

Geplaatst

Hoi Guusje

 

 

 

Welkom hier. Zo te lezen heb je al een rugzakje bij je. Ik hoop dat jullie wens uit mag komen.

 

 

 

groetjes

 

Monique

Geplaatst

We zitten wat ivf in hetzelfde schuitje, alleen loop ik straks op je voor.... ik mag bijna beginnnen met de deca...

 

Gaan we allebei alles 'voor de eerste keer' doen...

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden