Jump to content

Recommended Posts

Posted

Hallo allemaal,

 

 

 

Ik kom ook even een kijkje nemen hier op het forum.

 

Ik ben nog niet met IVF bezig, maar heb binnenkort mijn evaluatiegesprek bij het AMC over de afgelopen behandelingen (IUI) en kom dan op de wachtlijst voor IVF te staan.

 

Mij is verteld dat het dan nog wel een half jaar kan duren voor ik aan de beurt ben om met IVF te starten. In de tussentijd hoop ik dan ook nog IUI te mogen doen.

 

 

 

Tot nu toe ben ik nu 3 jaar bezig om zwanger te worden. Na negen KID pogingen en vier IUI pogingen (of de vierde gelaagd is of niet wacht ik nu af) en een heel aantal afgebroken pogingen komt IVF dus om de hoek kijken. Daarom zou ik er graag meer over willen weten en mee willen praten.

 

 

 

Groetjes van Ahanna

Posted

Welkom hier Ahanna en heel veel succes ik hoop dat je vragen over ivf niet meer nodig zullen zijn en dat het dit keer gelukt is.

 

 

 

Stel rustig al je vragen hier er is meestal wel iemand met antwoord.

Posted

Hey Ahanna,

 

 

 

Welkom ik hoop dat je antwoord op je vragen kan krijgen.

 

En heel veel succes met je behandelingen.

 

 

 

Veel liefs Jessica

Posted

Hoi Ahanna

 

 

 

Welkom op dit forum en heel veel succes.

 

Wanneer mag je precies testen?

 

Hopelijk heb je die IVF behandeling straks niet meer nodig.

 

 

 

Groetjes

 

Daniella

Guest sidney
Posted

Hoi Ahanna,

 

 

 

Wij staan net aan het begin van alle behandelingen in het AMC dus allemaal heel spannend.

 

 

 

Hoop dat je 4e IUI raak is en dat er geen IVF meer nodig is!

Guest Mart
Posted

Welkom hier Ahanna, ik hoop dat je veel te weten komt hier over IVF en dat je hier de steun zult vinden die je nodig hebt.

 

Alvast heel veel succes!

Posted

welkom ahanan...

 

 

 

Ik ben veel opgestoken door hier veel te lezen en mee te schrijven echt een super fijne uitlaapklep... iedereen maakt hier het zelfde mee en iedereen begrijpt je en is heel lief!

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use