Ga naar inhoud

Wie wacht met me mee tot september?


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

Gisteren hebben we de intake gehad en rond 6-7 september zullen wij van start gaan voor onze 1e IVF.

 

 

 

Nu eerst nog 3 maanden de Decapeptyl-depot om de endometriose rustig te houden.

 

 

 

Ik vind het heel spannend allemaal en gelukkig een hele lieve man, hij begrijpt allemaal niet zo goed hoe en wat (ook na de intake niet) maar er wel altijd voor me is en zal zijn.

 

 

 

Nog meer meiden die in septemeber (weer) met IVF/cryo starten?

  • Reacties 53
  • Aangemaakt
  • Laatste Reactie

Top Posters in dit Topic

  • 5 weken later...
Geplaatst

Nu weer een maandje verder en bijna op de helft van de decapeptyl-depot.

 

Nog 2x een 4 wekelijkse spuit gaan halen, volgende week dinsdag en 10 augustus.

  • 4 weken later...
Geplaatst

Hoi NoesvH

 

 

 

Ook wij gaan in september starten met de IVF. Ik had er al een topic over geopend, had toen jou berichtje nog niet gezien...

 

 

 

Hopelijk vliegt deze maand om!

Geplaatst

Hoi Noes,

 

Wij gaan ons eind Augustus weer aanmelden en dan als het niet te druk is in September beginnen met de deca. Kan ook zomaar gebeuren dat er ineens een wachtlijst is en we 1 of 2 maanden moeten wachten maar daar gaan we maar niet vanuit. Spannend he...?!

 

 

 

Groetjes Debbie.

Geplaatst

Is zeker spannend allemaal, ik ga volgende week dinsdag de laatste 4 wekelijkse decapeptyl-depot halen en dan mag het echt aftellen gaan beginnen. Dan is eindelijk na ruim vier jaar niks, operatie en 4 maanden overgang een wondertje voor ons dichterbij.

 

 

 

@Deb, hopelijk geen wachtlijst meis want dan duurt het wachten zo lang. Maar meis, jeetje zeg jij hebt ook al veel voor je kiezen gehad....Respect.

 

 

 

@Sandra, ook voor jou spannend meis, die maand mag voor mij ook omvliegen.

Geplaatst

Goodmorning meiden!

 

 

 

Ik wacht ook gezellig met jullie mee! In september heb ik de terugplaatsing van 2 cryos! Heb er nu al weer zin in!

 

 

 

Ik zal jullie volgen! Fijne dag!

 

 

 

Kaykay

Geplaatst

2 cryo's, spannend joh. Ga duimen voor je!!

 

 

 

Ik wordt echt helemaal gek van de overgang joh, pfoeh. Opvliegers zijn geen pretje en zodra ik in beweging kom loopt het zweet van mijn voorhoofd af en zweet en plak over heel mijn lijf, bleh.

 

Nog even en dan ben ik er hopelijk even vanaf.

 

 

 

Ik vind het wel spannend worden nu hoor, iets wat al zo lang onberijkbaar voelde komt nu steeds dichterbij.

Geplaatst

Morgen de laatste decapeptyl-depot:smileinbox: dan kan het echte aftellen gaan beginnen!!

 

Nu nog precies 4 weken, 6 september gaat de 1e Lucrin erin en 7 september de Gonal.

Geplaatst

Ook ik wacht gezellig met jullie mee. Moet nu wachten op mijn eigen cyclus en dan waarschijnlijk in september terugplaatsing van een cryo....spannend !

Geplaatst

Nog 2 weken en 6 daagjes!!!!

 

Het begint wel spannend te worden nu hoor eerlijk gezegt.

 

 

 

Over 2 weken eerst de prik-les en duidelijke uitleg over de medicatie.

Geplaatst

Hoi dames,

 

 

 

Ik begin in september met de eerste icsi (na drie mislukte iui's).

 

We hebben al een zoontje van 3,5 maar het zaad van mijn vriend is heel slecht.

 

 

 

13 september heb ik prikinstructie in Rijnstate en dan begin ik meteen met Lucrin. Vanaf de 23 Gonal F en 1 oktober de eerste echo.

 

 

 

Wordt nu wel erg spannend hoor.

 

Ik heb nu al last van hoofdpijn van de pil, dus hoop dat het straks meevalt.

 

Verder zie ik ook erg op tegen de teleurstelling als het niet lukt, terwijl dat natuurlijk wel de grootste kans is.

 

 

 

groetjes,

 

Marloes

Geplaatst

Het gevoel van teleurstelling....Oooh meis praat me er niet van.

 

De hoop is zo groot maar in je achterhoofd moet je toch dat idee vasthouden dat het ook niet goed kan gaan.

 

 

 

Hier begint de spanning zich ook op te bouwen, nog 1,5 week.

 

Hoe dichterbij het komt hoe spannender het wordt.

 

Ik ben eigenlijk het meeste bang voor infectie's en de endometriose. Als de endo zich maar rustig houd....

Geplaatst

:bye:Hallo allemaal, ik wilde ook even meekletsen... ik mag vandaag met 300 Puregon beginnen te spuiten en ben al 12 dagen decapeptyl aan het spuiten... Het lange schema dus. Dit is eigenlijk de 1e echte ivf.

 

Ik kan niet wachten totdat ik weer een echo mag laten maken. De vorige keer met het korte schema had ik 200 Puregon en maar 4 eitjes. helaas had ik al een eisprong voordag de punctie kon plaatsvinden. Gelukkig wilden ze nog wel een inseminatie doen, maar dat is helaas dus ook misgegaan.

Geplaatst

Hoi Allemaal ik wil ook mee kletsen als dat nog kan. Ik wacht op mijn ongi op zijn vroegst komt die 14 september en dan begin ik met prognova. Dit omdat we een cryo tp krijgen. Dat zal dan in oktober zijn.

Geplaatst

Hallo allemaal

 

Ik ben nieuw hier op het forum (en de site) maar dit wordt onze 1e poging IVF voor deel 2.

 

Deel 1 was zo goed gelukt dat het ons erg leuk leek een broertje of zusje voor ons prinsje te proberen te krijgen. Vorige keer was het na 6 jaar zelf proberen en 6 IUI pogingen na de 1e poging IVF gelijk raak dus ik hoop maar dat we weer zo'n mooi resultaat mogen hebben..

 

Onlangs was ik wel spontaan zwanger geraakt maar dat einigde na 12 weken in een miskraam waarbij ik zoveel bloed verloor dat ik met een ambulance naar het ziekenhuis ben geracet voor een spoedcurettage.

 

Ik ben op 2 september met Puregon begonnen en begin morgen met de orgalutran erbij.

 

Gelukkig hoefde ik niet aan de pil of andere middelen vooraf, dat lees ik bij veel van jullie wel. Ligt dat aan het ziekenhuis of meer aan de reden van de verminderde vruchtbaarheid? Bij ons is namelijk geen aanwijsbare reden gevonden.

 

Ik ben erg benieuwd naar iedereen hier.

Geplaatst

En START!!!!

 

Hier is gisterenavond om 7 uur letterlijk en figuurlijk het startschot gegeven voor onze 1e IVF. De Lucrin en vanavond komt er de Gonal bij.

 

 

 

Best spannend allemaal hoor.... ;)

Geplaatst

Hallo Meiden,

 

 

 

Ik sluit me graag bij jullie aan, ik mag 14 september weer beginnen voor onze 3e ivf poging. Wij hebben de status onbegrepen fertiliteit. Onze 1e en 2e poging zijn helaas mislukt. We zijn twee keer aan een derde poging begonnen maar de stimulatie liep niet goed genoeg, ik had iedere keer maar 1 a 2 follikels. Er is nu besloten gezien mijn leeftijd (40) om ook met weinig follikels toch tot een punctie te laten komen. We duimen nu dus voor meer follikels. 29 september heb ik mijn eerste echo, als dit goed is mag ik de puregon erbij gaan spuiten. Als alles naar verwachting zal gaan staat de punctie gepland in week 41.

 

Ik wens iedereen in dit forum heel veel geluk en succes.

 

 

 

Liefs Schattie

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.




  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden