Ga naar inhoud

Phileine met 22 weken geboren en hellaas overleden


Aanbevolen Berichten

Geplaatst

heel veel sterkte, en wat heeft jullie meisje een mooie naam.

Geplaatst

Lieve meiden,

 

 

 

zie net dat er een topic geopend is voor Phileine, wat lief, dank je!

 

Vandaag hebben we afscheid genomen met pijn in ons hart, we hadden haar zo graag leren kennen, helaas, het mocht niet zo zijn.

 

 

 

We hebben heel veel steun aan elkaar en al onze lieve familie en vrienden. We krijgen ladingen post en bloemen. Dat doet zeker goed. Ze was zo welkom.

 

Voor iedereen hier geniet van de zwangerschappen en houd vol bij de pogingen!

 

 

 

Dikke kus Mia

Geplaatst

Lieve Mia,

 

 

 

Wat een ontzettend verdrietig nieuws, heel veel sterkte gewenst om dit verlies te kunnen verwerken.

 

 

 

Groetjes, Astrid

Geplaatst

Lieve Mia,

 

 

 

Zie dit bericht met tranen in mijn ogen verschijnen. Jij was ons eerste positieve nieuws op het verhoogd fsh forum. Iets waar wij ons allemaal aan konden vast houden en hoop houden. Zo labg gewacht op dit zo gewenste meisje net een prachtige naam... Het is te oneerlijk dat jullie haar niet mogen leren kennen. Ik zou willen dat ik wat voor je kon doen, maar in deze zal alleen de tijd uiteindelijk het grote verdriet doen slijten. Gelukkig hebben jullie veel steun aan vrienden en familie. Erg belangrijk nu, dat heb ik zelf ook gemerkt bij het overlijden van het zoontje van mijn zus.

 

Lieverd, ik hoop dat jullie samen de kracht hebben om verder te gaan en tzt misschien zelf kunnen denken aan een broertje of zusje voor phileine.

 

Een hele dikke troostknuffel van henkie

Geplaatst

Tranen lopen over mijn wangen bij het lezen van dit bericht. Heel veel sterkte en een dikke knuffel

 

 

 

Natasja

Geplaatst

Een zwarte bladzijde in jullie leven... Afschuwlijk! Phileine je was zo gewenst, en zo welkom. Soms is het allemaal zo oneerlijk...! Boosheid en verdriet voel ik als ik je verhaal lees. Hou je taai Mia, veel sterkte ook voor je man.

 

 

 

Liefs Anouk

Geplaatst

Lieve Mia en echtgenoot...

 

 

 

wat een verschrikkelijk nieuws...

 

heel veel sterkte gewenst...woorden schieten te kort!

 

 

 

liefs,

 

Nicole

Geplaatst

Mia en partner,

 

 

 

Ongeloofelijk wat een drama. Heel veel sterkte gewenst in de moeilijke tijd. Heel veel kracht gewenst voor de toekomst.

 

 

 

Leonie

  • 2 weken later...
Geplaatst

Lieve Mia en partner,

 

 

 

Had even een tijdje niet gekeken bij de gebortes en dan zie ik ineens dit bericht...Vind het echt verschrikkelijk dat jullie dit moeten meemaken. Wil jullie dan ook enorm veel sterkte wensen en hopelijk kunnen jullie het een plekje gaan geven. Het verdriet en de pijn zullen moeten slijten, maar vergeten zullen jullie nooit. Dat is maar goed ook jullie kleine meisje was zo welkom en zo geliefd.

 

Veel sterkte de komende tijd.

 

 

 

Dikke knuf Tamara

Doe mee aan dit gesprek

Je kunt als gast nu eerst posten en gelijk daarna registreren. Als u al een account hebt, meld u dan nu aan om te posten met uw account.

Gast
Reageer hier op dit topic...

×   Geplakt als RTF formaat tekst.   Plak in plaats daarvan als platte tekst

  Er zijn maximaal 75 emoji toegestaan.

×   Je link werd automatisch ingevoegd.   Tonen als normale link

×   Je vorige inhoud werd hersteld.   Leeg de tekstverwerker

×   Je kunt afbeeldingen niet direct plakken. Upload of voeg afbeeldingen vanaf een URL in.



  • Berichten

    • Hoi allemaal, Wij zijn vier masterstudenten Klinische Psychologie aan Tilburg University en doen onderzoek naar hoe vrouwen hun zwangerschap beleven, zowel op psychosociaal als seksueel vlak. Zwangerschap wordt vaak neergezet als iets alleen maar moois, maar veel vrouwen ervaren ook onzekerheden, veranderingen in welzijn, relatie- of intimiteitsvragen. En juist daar is nog verrassend weinig onderzoek naar gedaan. Daarom zijn wij op zoek naar vrouwen (18+) die op dit moment zwanger zijn, zowel na een spontane zwangerschap als na IVF, IUI of ICSI, en die de Nederlandse taal goed beheersen. Het invullen van de vragenlijst duurt ongeveer 30–40 minuten en is volledig anoniem. Je kunt op elk moment stoppen of vragen overslaan. 💻 Meedoen kan via deze link: https://tilburgss.co1.qualtrics.com/jfe/form/SV_eXUeNCATdqLcOeW?Q_CHL=qr Met jullie deelname helpen jullie om meer kennis te verzamelen over hoe vrouwen hun zwangerschap écht ervaren – zodat professionals in de toekomst beter kunnen aansluiten bij wat er speelt. Heb je vragen? Dan mag je altijd mailen naar: Welzijntijdenszwangerschap@tilburguniversity.edu Alvast heel erg bedankt 🤍 Maaike  Namens de onderzoeksgroep Jij en je Zwangerschap Tilburg University   ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Het onderzoek is goedgekeurd door de Ethics Review Board van Tilburg University (TSB_RP1810). Deelname is vrijwillig en volledig anoniem. Deelnemers vullen online vragenlijsten in (ongeveer 30–40 minuten) en kunnen op elk moment stoppen of vragen overslaan
    • Good morning ladies, does anybody here have some feedback and experience doing ICSI at LUMC? What are the questions and test that I should ask for in the first appointment? We have already done ICSI for multiple years (at AMC and C&C), now LUMC will be our last possible round, so I want to be as prepared as possible. Many thanks!
    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
  • Topics

×
×
  • Nieuwe Aanmaken...

Belangrijke Informatie

Gebruikers Voorwaarden