Jump to content

Afscheiding Bij Natuurlijke Eisprong


Recommended Posts

Posted

De laatste maanden heb ik tijdens mijn natuurlijke eisprong altijd een paar dagen dat ik veel doorzichtige waterige afscheiding heb, maar naar mijn idee best veel. Ik heb hier echt een inlegkruisje voor nodig. Het is altijd rond de eisprong en duurt een dag of 2. Ook voel ik het af en toe zo lopen.

 

Ik vraag me af of dit gewoon is? En of iemand dit ook heeft. Rond de eisprong heb ik altijd last van mijn onderrug en mijn flanken, een vervelend gevoel. Ook voel ik vaak mijn eisprong.

 

 

 

Ik heb geen idee wat het is, iemand hier bekend mee?

 

 

 

Guusje

Posted

Hoi Guusje,

 

 

 

Klinkt behoorlijk normaal, hoor. Ik geloof niet dat je je ongerust hoeft te maken, maar ik ben natuurlijk geen dokter. Als je googled op "afscheiding bij ovulatie", dan vind je info die je zeker zal geruststellen.

 

Ik heb er zelf ook veel last van gehad. Kon bijna niet lopen van de pijn als ik mijn ovulatie had en had altijd last van veel afscheiding.

 

Ik hoop dat je hier wat aan hebt.

 

 

 

Groet,

Posted

Dank je voor je reactie Elsje,

 

Ik maak me ook niet ongerust hoor, maar omdat het de laatste maanden anders is dan anders, vraag ik me af hoe dat komt.

 

Die pijn rond de eisprong heb ik altijd al gehad, de huisarts zei ooit, dat is handig, dan weet je precies wanneer je vruchtbaar bent, maar dat heeft helaas nog niet geholpen :-s

 

Maar dat ik zo veel afscheiding heb!!! Ik vind het echt veel..... het is net of in menstrueer, maar dan anders... Ik vraag me af waar dat vocht vandaan komt.

 

Ik ga het toch maar eens in het zkh navragen als ik er ben.

Posted

Bij mij is het ook erger geworden naarmate ik ouder wordt. En zeker na de behandelingen die ik gehad heb. Misschien dat het door de hormonen komt die we gebruikt hebben? Ik had er deze maand weer erg veel last van, terwijl ik al in de overgang ben. Slaat toch helemaal nergens op? Ik heb er toch niets meer aan. En bij ons heeft het helaas ook niet geholpen :-(

 

Ik zou er ook naar vragen als je toch bij de arts bent. Dan weet je het zeker :-)

 

 

 

Groet,

Posted

Hoi Guusje,

 

 

 

Ook ik heb er last van!!

 

Precies zo als jij het beschrijft!!

 

Ik denk dat het gewoon heel normaal is.

 

Ik voel ook altijd mijn eisprong en heb dan idd wat doorzichtige afscheiding de eerste dag is het dan best dik en daarna is het idd net water en lijkt het soms net of je wat druppels urine verliest!!

 

Ik heb me er nooit zorgen omgemaakt het is altijd maar een paar dagen.

 

Als je het eens aan de arts vraagt laat je het ons dan weten??Ben best wel benieuwd wat jou arts voor antwoord heeft!

 

 

 

Liefs Bianca

Posted

Mmmmm, de leeftijd, daar zit natuurlijk wat in. Ik zat ook even te denken sinds wanneer dit is, maar het is volgens mijn inderdaad na de 1e ivf! Zou het dan ook een gevolg zijn van al die hormonen? Nu ga ik het zeker vragen als ik er ben.

 

 

 

Dank je Elsje, zodra ik wat weet zal ik het hier posten. Zal pas ergens half okt zijn.

 

 

 

Wel heftig zeg, al in de overgang! Ik las ook je handtekening, wat heb ik bewondering voor jullie, dit moet heel lastig zijn allemaal . Heel veel succes iig. Ik hoop dat er snel een juiste oplossing zal komen, en dat julie droom uit gaat komen.

 

 

 

Guusje

Posted

Hey Bianca, ik zag je berichtje, en moest gelijk aan de sjorbanden denken hahahahahaha, deze gaan we in oktober gebruiken he???

 

 

 

Ergens ben ik een heel klein beetje blij dat ik niet de enige ben met veel afscheiding rond de ovulatie. Net wat je zegt, het is net of je wat urine verliest. Heel vervelend.

 

 

 

Ik zal laten weten wat de arts er van zegt. Leeftijd valt af, hormonen dan maar?

 

 

 

Liefs Guusje

Posted

Hoi Guusje!!

 

 

 

Haha De sjorbanden liggen klaar hoor!!!!

 

Gaat helemaal onze maand worden!!Houden elkaar stevig vast!!!

 

Hopelijk gaan we een beetje gelijk op dan rolleyes.gif

 

 

 

Het is ook idd super irritant als je daar last van hebt.Maar je kan er niks aan doen!Het zal idd wel met de hormonen te maken hebben!!

 

Mocht ik weer starten en i k denk er aan zal ik het ook eens vragen!!Ben wel benieuwd!!

 

 

 

Liefs Bianca

Posted

Hi Guusje,

 

 

 

ik heb dat ook en helaas is het bij mij doordat er vocht uit mijn verkleefde eileiders loopt tijdens de eisprong. Ik had dit vroeger nooit maar pas sinds een jaar en toen ik niet zwanger raakte heeft de gynaecoloog mij gevraagd of ik weleens veel vocht verloor rond de eisprong waarop ik ja antwoordde... Het heet hydrosalpinx en ik sta op de wachtlijst om geopereerd te worden zodat het lekkende vocht bij een IVF poging niet het embryo weg zal spoelen of toxisch is voor het embryo.

 

Nu wil ik zeker niet zeggen dat dit bij jou ook het geval is maar mocht je het zeker willen weten dan zou ik er even over vragen bij je gynaecoloog.

Posted

Sinds wij in de mmm voel ik ook mijn eisprong, tenminste de tijd dat het gaat gebeuren. Veel pijn in de rug, krampen afscheiding. Hoort er allemaal bij maar dan weet je wel dat het nog allemaal werkt. Voor ons naturrlijk heel belangrijk.

  • 3 weeks later...
Guest Guusje
Posted
Hi Guusje,

 

 

 

ik heb dat ook en helaas is het bij mij doordat er vocht uit mijn verkleefde eileiders loopt tijdens de eisprong. Ik had dit vroeger nooit maar pas sinds een jaar en toen ik niet zwanger raakte heeft de gynaecoloog mij gevraagd of ik weleens veel vocht verloor rond de eisprong waarop ik ja antwoordde... Het heet hydrosalpinx en ik sta op de wachtlijst om geopereerd te worden zodat het lekkende vocht bij een IVF poging niet het embryo weg zal spoelen of toxisch is voor het embryo.

 

Nu wil ik zeker niet zeggen dat dit bij jou ook het geval is maar mocht je het zeker willen weten dan zou ik er even over vragen bij je gynaecoloog.

 

 

Dank je Jolanda voor je reactie. Ik ga het toch eens navragen, want wat je zegt ben ik iedere keer bang dat het vocht mijn embryo weg spoelt. Ik hoop het niet dat het is wat jij beschrijft, maar vragen kan geen kwaad.

 

Liefs Guusje

Posted

Hoi Guusje,

 

Ik heb ook erg veel slijmverlies rond de eisprong, echt heel erg, als ik ga plassen loopt het er zo uit (sorry hoor) maar volgens de artsen is dat heel erg goed juist, alleen moet het wel dik slijm zijn en als het gewoon waterig vocht is lijkt het idd erg veel op wat Yolande zegt, ik heb dit namelijk ook gehad en dat vocht is funest voor embryo's, dus voor de zekerheid ff navragen hoor!

Ik heb 2 behandelingen en 6 tp gehad met een lekkende eileider, (ze kwamen er te laat achter) dat is zo zonde van je pogingen...........

Posted

Hey Jolande,

 

Ik heb vanmorgen navraag gedaan en ik moest gelijk aan je denken. Mijn arts geeft aan dat als het waterig en doorzichtig het "mogelijk" kan zijn dat de eileiders verkleeft zijn. Als dat zo zou zijn, verklaart wel weer het een en ander. We hebben het ook over een kijk operatie gehad, want hierdoor weten we het zeker of dat aan de hand is. Uit alle echo's is het nooit te zien geweest. Maar aangezien ik 38 ben, is voor nu een kijkoperatie niet handig. Er gaat al met al weer een hoop tijd overheen voordat het kan, en voordat ik weer hersteld ben en door kan met IVF. Dit vind ik zonde van mijn tijd nu. De arts gaf ook aan, als ze idd verkleeft zijn, kom je zo wie zo in het IVF traject terecht, en dat zit ik al. Maar zeker weten doen we niet, en dat houden we dan maar zo. Voorlopig dan.....

 

liefs Guusje

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Posts

    • Hallo, Wij hebben onlangs een eerste poging ICSI gedaan. We hadden in totaal 13 eitjes die geïnjecteerd zijn. Hier zijn helaas geen bevruchtingen uitgekomen.  Uit het onderzoek is ook niets raars gekomen, geen afwijkende eicellen of zaadcellen.  Nu willen we niet hetzelfde riedeltje nog eens doen zonder verder onderzoek.  We hebben onze zinnen gezet op Gent. Daar schijnen ze meer onderzoek te doen.  Zijn er meer mensen die geen bevruchtingen hebben gehad na een - in principe - succesvol ICSI traject tot dan toe? En wat zijn jullie vervolgstappen?   
    • Hai @Ele   Wij zijn eind 2020 gestart met ivf. Eerste poging hadden ivf gehad en daar kwam helaas helemaal embryovorming. 2de ronde icsi gedaan hier 6 embryo's 1 terug geplaatst, geen succes. 1 was sterk genoeg om ingevroren te worden dus deze in mijn natuurlijk cyclus mogen terug plaats. Hier van zwanger geworden maar helaas een vroege miskraam. Bij de 3de rond niets in de vriezer maar 2 laten terugplaatsen en hieruit is onze zoon Noah geboren. Hij is nu net 1 geworden. Door ziekte van mijn man besloten snel weer de volgende ronde ivf in te gaan nu hij nog zo gezond mogelijk is. Eerste punctie zit er weer aan te komen en moet zeggen dat ik hem best wel weer knijp. Vond de vorige rondes zwaar maar met z'n lief klein mannetje erbij is het er niet makkelijker op. Hoe ervaar jij dat met een dochter van bijna 3?
    • Hoi! Ik ben 40 en voor het eerst bezig met ICSI in UZ Brussel. 3 jaar geleden 6 IUI pogingen gehad in een Nederlands ziekenhuis zonder resultaat. Ik heb afgelopen dinsdag mijn eicelpunctie gehad met 4 eitjes als resultaat. We zijn nu uiteraard in spanning aan het wachten op nieuws. Over 5 dagen worden we pas gebeld door de arts met het nieuws hoeveel embryo's de vriezer ingaan. Als er intussen iets mis zou gaan dan worden we eerder gebeld. De reden dat ik deze cyclus geen terugplaatsing kan hebben is omdat ze hebben ontdekt tijdens de punctie dat ik een poliep heb in mijn baarmoeder. Die moet eerst verwijderd worden voor ze een terugplaatsing kunnen doen. Logisch maar toch was het wel even balen!  Ik zou het leuk vinden om ervaringen te delen met lotgenoten. Hoe gingen jullie bvb om met de wachtperiodes,wat waren jullie ervaringen met de hormonen,de punctie etc... Lieve groetjes, Nathalie 
    • Hi @Aisiya, Ik begin binnenkort met mijn tweede ronde IVF/ICSI! En ik ben 42... 🙂 Ben jij al begonnen of begin je ook binnenkort?  Ik heb mijn eerste ICSI behandeling gedaan 4 jaar geleden, met als resultaat een hele mooi dochter van nu bijna 3 jaar.  Toen heb ik veel steun gehad aan deze forum, en om verhalen te delen en lezen van andere die hetzelfde meemaken.  Het lijkt mij fijn om elkaar te ondersteunen! 
    • Ik begin binnenkort voor de tweede keer met IVF ./ ICSI en ik ben benieuwd of er andere zijn die ook beginnen of net zijn begonnen?  Ik heb 4 jaar geleden mijn eerst ICSI ronde gehad, met de resultaat een hele mooie dochter van bijna 3. 
  • Topics

×
×
  • Create New...

Important Information

Terms of Use